• Automobilių nuoma, Mėlynas hečbekas nuoma, Vilnius
  • Automobilių nuoma, Mėlynas hečbekas nuoma, Vilnius
  • Automobilių nuoma, Mėlynas hečbekas nuoma, Vilnius

Galutinė kaina:0
13 € × 0 d. 0
Banko mokesčiai (4%)* 0
Iš viso: 0
*Ši suma negrąžinama

Mėlynas hečbekas

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 13.00 €


Kaina: 900.00 €

Aprašymas

Kainos:
1 para – 18 eurų; 2 paros – 28 eurai;
3 paros – 42 eurai; 4 paros – 55 eurai;
5 paros – 68 eurai; 6 paros – 75 eurai;
7 paros – 89 eurai; 8 paros – 96 eurai;
9 paros – 105 eurai; 10 parų – 116 eurų;
11 parų – 127 eurai; 12 parų – 138 eurai;
13 parų – 149 eurai; 14 parų – 160 eurai;
15 parų – 163 eurai; 16 parų – 173 eurai;
17 parų – 182 eurai; 18 parų – 191 euras;
19 parų – 201 euras; 20 parų – 211 eurų;
21 para – 221 euras; 22 paros – 231 euras;
23 paros – 241 euras; 24 paros – 251 euras;
25 paros – 261 euras; 26 paros – 271 euras;
27 paros – 281 euras; 28 paros – 291 euras;
29 paros – 300 eurų; 30 parų – 309 eurai.


Pavarų dėžė: mechaninė
Durys: 4
Sėdimų vietų skaičius: 5
Variklio galia: 74 kw
Variklio darbinis tūris: 1998 kub. cm
Leidžiama maksimali masė: 1795 kg
Masė be krovinio: 1230 kg
Varantieji ratai: priekiniai
Padangų tipas: žieminės


Į kainą įskaičiuota: civilinės atsakomybės draudimas, pagalba kelyje Lietuvoje ir užsienyje (esant būtinybei suteikiamas pakaitinis automobilis).

Į kainą neįskaičiuota: kuras, langų skystis ir kiti dalykai, kurie priklauso nuomininko individualaus suvartojimo.

Civilinės atsakomybės draudimo ypatybės: Vairuotojas privalo būti ne jaunesnis, kaip 25 m. ir jo vairavimo stažas privalo būti ne mažesnis, kaip 2 m.

Markė: Mazda

Modelis: 626

Rida: 290657 km

Degalų suvartojimas: 5 l/100 km

Pagaminimo metai: 1999

Kuro rūšis: Dyzelinas

Draudimo rūšis: Privalomasis draudimas

Pastabos: 1.Kokias žinutes iš Jūsų* pageidauja gauti šio profilio naudotojas** tam, kad sandoris būtų greitas ir skalndus?
Pirmiausiai pageidaučiau sužinoti:
1) konkretų nuomos laikotarpį (dienomis ir valandomis, nurodant parų skaičių
), 2) būtinus nuomojamo daikto reikalavimus, ir 3) pageidaujamą daikto atsiėmimo vietą, 4) pastabas dėl kainos (su kainininke nurodyta kaina sutinkate ar prašote nuolaidos kokiu nors pagrindu).
Pvz.:
Klausimas –
Ar laisvas šis automobilis 14-ai parų gruodžio 1-15 d. nuo 9 val. (ryto) iki 9 val.? Ar šis automobilis pakankamai techniškai tvarkingas ilgesnėmis kelionėmis? Norėčiau atsiimti ir grąžinti prie Vilniaus oro uosto išėjimo. Kainininke nurodyta 168 eurų kaina man tinka.
Atsakymas –
Taip, VW Passat yra laisvas, galite siųsti užklausą, sulaukti mano kainos pakoregavimo ir apmokėti rezervaciją. Po rezervacijos užbaigimo aš pristatysiu Jums šį automobilį į gruodžio 15 d. 9 val. (iš ryto) prie oro uosto. Iki to, esant reikalui, laiko galėsime pasiderinti telefonais ir el., paštais, kurie bus užrašyti ant preliminarios sutarties, pateikiamos dalinuosi.lt . Iki greito!

2. Kokie yra būtini reikalavimai automobiliams?
Pavyzdžiai: a) Būtinas automobilio muzikos įranga; b) Reikalingas talpesnis automobilis, ar būtinai mažesnis; c) būtinas šviesus ar tamsus salonas; d) reikalinga patogiai atsidaranti bagažinę; e) Reikalingos galinės durelės; f) būtinas civilinės atsakomybės draudimas užsienyje; g) reikalinga vaikiška kėdutė ir pan.

3. Kur atsiimami nuomojami daiktai?
Nuomojantis trumpesniems laikotarpiams daiktai paprastai atsiimami Lazdynuose. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui daiktai pristatomi Vilniaus ribose. Pagal susitarimą galima pristatyti ir kitur.
4. Ar šio profilio naudotojas yra įgaliotas priimti pinigus iš dalinuosi.lt kliento ir ar šio profilio naudojas gali grąžinti pinigus dalinuosi.lt klientui, rezervavusiam šio profilio naudotojo teisėtai valdomą daiktą?
Per šį profilį bendraujant su daikto teisėtu naudotoju, bet pinigai nekeliauja tiesiogiai į mano sąskaitą, kuomet Jūs pervedate. Jie iš pradžių keliauja į dalinuosi.lt sąskaitą, o po sėkmingų sandorių šio profilio naudotojas gauna dalį Jūsų sumokėtų pinigų, atskaičiavus komisinius. Aš nesu įgaliotas priimti Jūsų pervedamų pinigų per šią sistemą ir nesu įgaliotas grąžinti pinigus Jums,. aš tik galiu dėl šių klausimų bendrauti su dalinuosi.lt administracija.
5. Ar Jums, siunčiančiam užklausą dėl konkretaus šio profilio naudotojo valdomo daikto, išmetama kaina yra galutinė? Kokią kainą Jūs turėsite mokėti?
Ši kaina nėra galutinė. Konkrečią kainą pakoreguoju atsižvelgdamas į konkrečius nuomos laikotarpius, papildomas paslaugas ir nuomos laikotarpius. Kaina nustatoma pagal ųio profilinio naudotojo skelbiamą kainininką ir derinama per sistemos vidines žinutes.
6. Ką daryti, jei Jūs rezervavote šio profilio naudotojo valdomą daiktą, sumokėdamas pinigus?
Norėdami išvengti pinigų grąžinimo, iš anksto pateikite būtinus reikalavimus automobiliams. Nes automobiliai būna nuomojami, laikas nuo laiko atsiranda gedimų, kurių iki Jūsų norimos nuomos pradžios ne viską galima pašalinti. Be to, konkretus automobilis gali neatitikti ir Jūsų poreikių, netgi su pilna ir papildoma komplektacija.
7. Ar Jums reikia atsispausdinti sutartį, kurią pateikia dalinuosi.lt po apmokėjimo už sandorį? Ar nuomos taisyklės yra tokios pačios, kaip standartinėje dalinuosi.lt automobilio nuomos sutartyje?

Ne, nereikia, sutarties atspausdinimu pasirūpins profilio naudotojas, kadangi nuomos sąlygos yra pritaikomos pagal nuomojamo daikto specifiką.

*Jūs – , gerbiamas klientas, norinti išsinuomoti daiktą per dallinuosi.lt už užmokestį/
**Profilio naudotojas – šiuo atveju Silvijus ir kiti asmenys, turintys prieigą prie šio profilio.

Automobilio perdavimas – priėmimas įforminamas automobilio nuomos sutartimi bei perdavimo – priėmimo aktu. Automobilis nuomininkui perduodamas su pilnu kuro baku ir privalomai grąžinamas su pilnu kuro baku. Automobilis perduodamas švarus ir pilnai sutvarkytas, toks pats turi būti ir grąžintas.
Automobilio grąžinimas įforminamas Nuomotojo ir Nuomininko pasirašytu aktu, kuriame surašomi automobilio apžiūros metu nustatyti defektai ir trūkumai (jei tokie yra).
Rūkantiems patartumėme nerūkyti automobilyje, neleisti gyvūnams kokiu nors būdu gadinti automobilio. Jei grąžinant automobilį jausis rūkalų kvapas, turėsime iš nuomininko reikalauti apmokėti už cheminį salono valymą (45 €). Tas pats galioja ir vežantiems gyvūnus.

Užstatas: 50.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.

Daiktą galima rasti

Mėlynas hečbekas už 900.00 €

Skambinkite mums +370 622 48267, jeigu norite įsigyti šį daiktą.

×