Galutinė kaina:0
9 € × 0 0
Paslaugos komisinis 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 9.00 €


Daikto vertė: 1400.00 €

Užstatas: 100.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.

Opel Astra, 2000

Naudotų automobilių nuoma.

Opel Astra aprašymas
Pavarų dėžė: mechaninė
Kuro tipas: dyzelinas
Variklio galia: 74 kW.
Vairo padėtis: Kairėje
Spalva: Sidabrinė
Pavarų skaičius: 5
Varomieji ratai: Priekiniai varantys ratai
Sėdimų vietų skaičius: 5
Kuro sąnaudos: mieste 6.5 l/100km, užmiestyje, 4.4 l/100km: 4.4, mišrus 5.0 l/100km


Vasaros sezono NUOMOS KAININKAS:
1 para – 25 eurai; 2 paros – 40 eurų;
3 paros – 55 eurai; 4 paros – 75 eurai;
5 paros – 90 eurų; 6 paros – 105 eurai;
7 paros – 120 eurų; 8 paros – 134 eurai;
9 paros – 148 eurai; 10 parų – 162 eurai;
11 parų – 175 eurai; 12 parų – 185 eurai;
13 parų – 195 eurai; 14 parų – 205 eurai;
15 parų – 215 eurų; 16 parų – 225 eurai;
17 parų – 235 eurai; 18 parų – 245 eurai;
19 parų – 255 eurai; 20 parų – 265 eurai;
21 para – 275 eurai; 22 paros – 285 eurai;
23 paros – 295 eurai; 24 paros – 305 eurai;
25 paros – 315 eurų; 26 paros – 325 eurai;
27 paros – 335 eurai; 28 paros – 345 eurai;
29 paros – 355 eurai; 30 parų – 365 eurai.

Į kainą įskaičiuota: automobilio (ir tinkamas jo paruošimas) nuoma nustatytam laikotarpiui, civilinės atsakomybės draudimas, CASCO draudimas, pagalba kelyje Lietuvoje ir užsienyje.

Į kainą neįskaičiuota: kuras, langų skystis ir kiti dalykai, kurie priklauso nuomininko individualaus nuomininko, pagalba kelyje užsienyje.

Nuomoju mažiausiai 1 parai. Automobiliai dažniausiai būna Lazdynuose. Be išankstinio susitarimo automobilius pasiimti ir grąžinti reikia Lazdynuose. Tikslus adresas bus nurodytas atlikus rezervaciją (išankstinį apmokėjimą).

Pastabos: 1.Kokias žinutes iš Jūsų* pageidauja gauti šio profilio naudotojas** tam, kad sandoris būtų greitas ir sklandus?
Pirmiausiai pageidaučiau sužinoti:
1) konkretų nuomos laikotarpį (dienomis ir valandomis, nurodant parų skaičių
), 2) būtinus nuomojamo daikto reikalavimus, ir 3) pageidaujamą daikto atsiėmimo vietą, 4) pastabas dėl kainos (su kainininke nurodyta kaina sutinkate ar prašote nuolaidos kokiu nors pagrindu).
Pvz.:
Klausimas –
Ar laisvas šis automobilis 14-ai parų gruodžio 1-15 d. nuo 9 val. (ryto) iki 9 val.? Ar šis automobilis pakankamai techniškai tvarkingas ilgesnėmis kelionėmis? Norėčiau atsiimti ir grąžinti prie Vilniaus oro uosto išėjimo. Kainininke nurodyta 168 eurų kaina man tinka.
Atsakymas –
Taip, Audi A3 yra laisvas, galite siųsti užklausą, sulaukti mano kainos pakoregavimo ir apmokėti rezervaciją. Po rezervacijos užbaigimo aš pristatysiu Jums šį automobilį į gruodžio 15 d. 9 val. (iš ryto) prie oro uosto. Iki to, esant reikalui, laiko galėsime pasiderinti telefonais ir el., paštais, kurie bus užrašyti ant preliminarios sutarties, pateikiamos dalinuosi.lt . Iki greito!

2. Kokie yra būtini reikalavimai automobiliams?
Pavyzdžiai: a) Būtinas automobilio muzikos įranga; b) Reikalingas talpesnis automobilis, ar būtinai mažesnis; c) būtinas šviesus ar tamsus salonas; d) reikalinga patogiai atsidaranti bagažinę; e) Reikalingos galinės durelės; f) būtinas civilinės atsakomybės draudimas užsienyje; g) reikalinga vaikiška kėdutė ir pan.

3. Kur atsiimami nuomojami daiktai?
Nuomojantis trumpesniems laikotarpiams daiktai paprastai atsiimami Lazdynuose. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui daiktai pristatomi Vilniaus ribose. Pagal susitarimą galima pristatyti ir kitur.

4. Ar šio profilio naudotojas yra įgaliotas priimti pinigus iš dalinuosi.lt kliento ir ar šio profilio naudojas gali grąžinti pinigus dalinuosi.lt klientui, rezervavusiam šio profilio naudotojo teisėtai valdomą daiktą?
Per šį profilį bendraujant su daikto teisėtu naudotoju, bet pinigai nekeliauja tiesiogiai į mano sąskaitą, kuomet Jūs pervedate. Jie iš pradžių keliauja į dalinuosi.lt sąskaitą, o po sėkmingų sandorių šio profilio naudotojas gauna dalį Jūsų sumokėtų pinigų, atskaičiavus komisinius. Aš nesu įgaliotas priimti Jūsų pervedamų pinigų per šią sistemą ir nesu įgaliotas grąžinti pinigus Jums,. aš tik galiu dėl šių klausimų bendrauti su dalinuosi.lt administracija.

5. Ar Jums, siunčiančiam užklausą dėl konkretaus šio profilio naudotojo valdomo daikto, išmetama kaina yra galutinė? Kokią kainą Jūs turėsite mokėti?
Ši kaina nėra galutinė. Konkrečią kainą pakoreguoju atsižvelgdamas į konkrečius nuomos laikotarpius, papildomas paslaugas ir nuomos laikotarpius. Kaina nustatoma pagal šio profilio naudotojo skelbiamą kainininką ir derinama per sistemos vidines žinutes.

6. Ką daryti, jei Jūs rezervavote šio profilio naudotojo valdomą daiktą, sumokėdamas pinigus?
Norėdami išvengti pinigų grąžinimo, iš anksto pateikite būtinus reikalavimus automobiliams. Nes automobiliai būna nuomojami, laikas nuo laiko atsiranda gedimų, kurių iki Jūsų norimos nuomos pradžios ne viską galima pašalinti. Be to, konkretus automobilis gali neatitikti ir Jūsų poreikių, netgi su pilna ir papildoma komplektacija.

7. Ar Jums reikia atsispausdinti sutartį, kurią pateikia dalinuosi.lt po apmokėjimo už sandorį? Ar nuomos taisyklės yra tokios pačios, kaip standartinėje dalinuosi.lt automobilio nuomos sutartyje?
Ne, nereikia, sutarties atspausdinimu pasirūpins profilio naudotojas, kadangi nuomos sąlygos yra pritaikomos pagal nuomojamo daikto specifiką..

8. Ar nuomos rezervacijos mokestis yra viskas, už ką turėčiau sumokėti?
Prieš nuomą paimamas užstatas arba atliekama užstato dydžio pinigų laikina rezervacija. Toks užstatas yra grąžinamas nuomai pasibaigus, jeigu laikomasi susitarimo. Nuomininkas yra atsakingas už nuomos metu naudojamą automobilį, iš ko gali kilti papildomos nuomininko išlaidos.

9. Kodėl Profilio naudotojas nesutinka duoti savo telefono numerio ir kitų "normalių" kontaktų?
Skaitykite šio tinklapio taisykles – pagal jas negalima keistis kontaktiniais duomenimis nesudarius sandorio, jeigu jau pradedama bendrauti žinutėmis per dalinuosi.lt . Ši įmonė Jus ir Profilio naudotoją suveda, tarpininkauja. Todėl prašome gerbti ir Profilio naudotoją ir dalinuosi.lt

Markė: Opel

Modelis: Astra

Rida: 245000 km

Degalų suvartojimas: 5.5 l/100 km

Pagaminimo metai: 2000

Kuro rūšis: Dyzelinas

Draudimo rūšis: Pilnas KASKO paketas

Pavarų dėžės tipas: Mechaninė