Galutinė kaina:0
9 € × 0 0
Paslaugos komisinis 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 9.00 €

Kaina už savaitę: 89.00 €


Daikto vertė: 1300.00 €

Sandorio pastabos:
1.Kokias žinutes iš Jūsų* pageidauja gauti šio profilio naudotojas** tam, kad sandoris būtų greitas ir skalndus?
Pirmiausiai pageidaučiau sužinoti:
1) konkretų nuomos laikotarpį (dienomis ir valandomis, nurodant parų skaičių
), 2) būtinus nuomojamo daikto reikalavimus, ir 3) pageidaujamą daikto atsiėmimo vietą, 4) pastabas dėl kainos (su kainininke nurodyta kaina sutinkate ar prašote nuolaidos kokiu nors pagrindu).
Pvz.:
Klausimas –
Ar laisvas šis automobilis 14-ai parų gruodžio 1-15 d. nuo 9 val. (ryto) iki 9 val.? Ar šis automobilis pakankamai techniškai tvarkingas ilgesnėmis kelionėmis? Norėčiau atsiimti ir grąžinti prie Vilniaus oro uosto išėjimo. Kainininke nurodyta 168 eurų kaina man tinka.
Atsakymas –
Taip, VW Passat yra laisvas, galite siųsti užklausą, sulaukti mano kainos pakoregavimo ir apmokėti rezervaciją. Po rezervacijos užbaigimo aš pristatysiu Jums šį automobilį į gruodžio 15 d. 9 val. (iš ryto) prie oro uosto. Iki to, esant reikalui, laiko galėsime pasiderinti telefonais ir el., paštais, kurie bus užrašyti ant preliminarios sutarties, pateikiamos dalinuosi.lt . Iki greito!

2. Kokie yra būtini reikalavimai automobiliams?
Pavyzdžiai: a) Būtinas automobilio muzikos įranga; b) Reikalingas talpesnis automobilis, ar būtinai mažesnis; c) būtinas šviesus ar tamsus salonas; d) reikalinga patogiai atsidaranti bagažinę; e) Reikalingos galinės durelės; f) būtinas civilinės atsakomybės draudimas užsienyje; g) reikalinga vaikiška kėdutė ir pan.

3. Kur atsiimami nuomojami daiktai?
Nuomojantis trumpesniems laikotarpiams daiktai paprastai atsiimami Lazdynuose. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui daiktai pristatomi Vilniaus ribose. Pagal susitarimą galima pristatyti ir kitur.
4. Ar šio profilio naudotojas yra įgaliotas priimti pinigus iš dalinuosi.lt kliento ir ar šio profilio naudojas gali grąžinti pinigus dalinuosi.lt klientui, rezervavusiam šio profilio naudotojo teisėtai valdomą daiktą?
Per šį profilį bendraujant su daikto teisėtu naudotoju, bet pinigai nekeliauja tiesiogiai į mano sąskaitą, kuomet Jūs pervedate. Jie iš pradžių keliauja į dalinuosi.lt sąskaitą, o po sėkmingų sandorių šio profilio naudotojas gauna dalį Jūsų sumokėtų pinigų, atskaičiavus komisinius. Aš nesu įgaliotas priimti Jūsų pervedamų pinigų per šią sistemą ir nesu įgaliotas grąžinti pinigus Jums,. aš tik galiu dėl šių klausimų bendrauti su dalinuosi.lt administracija.
5. Ar Jums, siunčiančiam užklausą dėl konkretaus šio profilio naudotojo valdomo daikto, išmetama kaina yra galutinė? Kokią kainą Jūs turėsite mokėti?
Ši kaina nėra galutinė. Konkrečią kainą pakoreguoju atsižvelgdamas į konkrečius nuomos laikotarpius, papildomas paslaugas ir nuomos laikotarpius. Kaina nustatoma pagal ųio profilinio naudotojo skelbiamą kainininką ir derinama per sistemos vidines žinutes.
6. Ką daryti, jei Jūs rezervavote šio profilio naudotojo valdomą daiktą, sumokėdamas pinigus?
Norėdami išvengti pinigų grąžinimo, iš anksto pateikite būtinus reikalavimus automobiliams. Nes automobiliai būna nuomojami, laikas nuo laiko atsiranda gedimų, kurių iki Jūsų norimos nuomos pradžios ne viską galima pašalinti. Be to, konkretus automobilis gali neatitikti ir Jūsų poreikių, netgi su pilna ir papildoma komplektacija.
7. Ar Jums reikia atsispausdinti sutartį, kurią pateikia dalinuosi.lt po apmokėjimo už sandorį? Ar nuomos taisyklės yra tokios pačios, kaip standartinėje dalinuosi.lt automobilio nuomos sutartyje?

Ne, nereikia, sutarties atspausdinimu pasirūpins profilio naudotojas, kadangi nuomos sąlygos yra pritaikomos pagal nuomojamo daikto specifiką.

*Jūs – , gerbiamas klientas, norinti išsinuomoti daiktą per dallinuosi.lt už užmokestį/
**Profilio naudotojas – šiuo atveju Silvijus ir kiti asmenys, turintys prieigą prie šio profilio.

Užstatas: 100.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.

Volkswagen Passat, 1997

Nuomojamas universalas su stoglangiu.


Vasaros sezono NUOMOS KAININKAS:
1 para – 25 eurai; 2 paros – 40 eurų;
3 paros – 55 eurai; 4 paros – 75 eurai;
5 paros – 90 eurų; 6 paros – 105 eurai;
7 paros – 120 eurų; 8 paros – 134 eurai;
9 paros – 148 eurai; 10 parų – 162 eurai;
11 parų – 175 eurai; 12 parų – 185 eurai;
13 parų – 195 eurai; 14 parų – 205 eurai;
15 parų – 215 eurų; 16 parų – 225 eurai;
17 parų – 235 eurai; 18 parų – 245 eurai;
19 parų – 255 eurai; 20 parų – 265 eurai;
21 para – 275 eurai; 22 paros – 285 eurai;
23 paros – 295 eurai; 24 paros – 305 eurai;
25 paros – 315 eurų; 26 paros – 325 eurai;
27 paros – 335 eurai; 28 paros – 345 eurai;
29 paros – 355 eurai; 30 parų – 365 eurai.

Į kainą įskaičiuota: civilinės atsakomybės draudimas, pagalba kelyje Lietuvoje ir užsienyje (esant būtinybei suteikiamas pakaitinis automobilis).

Į kainą neįskaičiuota: kuras, langų skystis ir kiti dalykai, kurie priklauso nuomininko individualaus suvartojimo.

Šis automobilis tinka vežti ir daugiau daiktų, nei pvz. hečbeku, kupė ar sedanu. Patogu važinėtis suagusių žmonių grupei, kadangi yra 4 keleivių durys. Automobiliu komfortabilu važiuoti vasarą – veikia ne tik vėjelis, langų atidarymas, bet yra ir stoglangis. Tačiau automobilis yra skirtas tik geriems keliams, kadangi pakaba yra žema ir jautri smūgiams.

Automobilio ypatybės:
Durų skaičius – 5 durys + bagažinė
Pavarų dėžė – mechaninė
Kuro tipas – dyzelinas
Sėdimų vietų 5 sėdimos vietos
Galia – 66 kw,
Variklio darbinis tūris –1,9 L
Turbina – Yra
Varantys ratai – priekiniai
Padangos – demisezoninės
Kitos ypatybės – yra stoglangis, žema pakaba

Civilinės atsakomybės draudimo ypatybės: Vairuotojas privalo būti ne jaunesnis, kaip 25 m. ir jo vairavimo stažas privalo būti ne mažesnis, kaip 2 m.

- Nemokamas automobilio pristatymas/atsiėmimas Vilniaus mieste.
- Galimas automobilio pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą.
- Automobilis nuomojamas Lietuvoje (pagal atskirą susitarimą užsienyje).
- Automobilį gali vairuoti tik sutartyje minimi asmenys, o jei nuomoja įmonė - jos darbuotojas turintis teisę vairuoti įmonės automobilius ir įgaliojimą vairuoti transporto priemonę. Už galimą vairuotojo kaltę jei yra atsako nuomininkas/įmonė.
- Pasirašoma dvišalė nuomos sutartis, padaromos vairuotojo pažymėjimo kopijos iš abiejų pusių. Dokumentų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu planuojamas automobilio nuomos terminas.
- Prieš nuomos terminą sumokamas nuomos mokestis ir užstatas (50 €) už automobilį. Grąžinus tvarkingą automobilį ir įvykdžius visas nuomos sąlygas - grąžinamas užstatas už automobilį.
- Automobiliai išnuomojami su pilnais kuro bakais arba pagal susitarimą. Nuomininkas grąžina automobilį taip pat su pilnu kuro baku arba pagal susitarimą. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti po 1,5 € už litrą kuro.
- Jei grąžinamas nešvarus automobilis, papildomai reikia mokėti 15 €.
- Automobilio naudojimui reikalingus degalus, pradurtos padangos remontui būtinas išlaidas apmoka nuomininkas.
- Pametus automobilio dokumentus, raktus, valstybinius automobilio numerius – mokama 100 € bauda bei pilnai apmokama už patirtus nuostolius pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.
- Jei nuomininkas negrąžina automobilio 24 valandų laikotarpyje nuo sutartyje nurodyto termino pabaigos, o taip pat raštiškai apie tai neinformuoja Nuomotojo, nuomotojas kreipiasi į policiją dėl automobilio vagystės.
- Automobilį draudžiama subnuomoti.

Markė: Volkswagen

Modelis: Passat

Rida: 350000 km

Degalų suvartojimas: 6 l/100 km

Pagaminimo metai: 1997

Kuro rūšis: Dyzelinas

Draudimo rūšis: Privalomasis draudimas

Pavarų dėžės tipas: Mechaninė