Galutinė kaina:0
9 € × 0 d. 0
Banko mokesčiai (4%)
Ši suma negrąžinama
0
Iš viso: 0

GPS seklys

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 9.00 €

Kaina už savaitę: 26.00 €


Kaina: 231.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Aprašymas

Naudodami šį prietaisą galite lengvai nustatyti jo tikslią buvimo vietą. Reikia tik įstatyti SIM kortelę. Lengvas pozicijos nustatymas: nereikia jokių papildomų platformų, serverių. Savo koordinates pagal Jūsų pageidavimą prietaisas atsiunčia SMS žinute, kurioje nurodytos tikslios buvimo vietos koordinatės, kurias nuspaudus Jums pateikiamas palydovinis vaizdas su tikslia objekto buvimo vieta.

Prietaisas, naudodamas savo vidinį akumuliatorių, dirba iki 60 parų. Integruotas itin stiprus magnetas supaprastina įrenginio montavimą - jis tiesiog tvirtai "prilimpa" prie metalinio paviršiaus - pridėti prie norimo sekti automobilio nereikia nė minutės (išsinuomojus prietaisą paaiškinsim, kaip ir kur jis tvirtinamas).

Pastabos: Nuomojama tik pilnamečiams. Pasiimant daiktą bus pasirašoma nuomos sutartis, kuri skirsis nuo pasiūlytos šioje sistemoje, todėl su savimi turėkite galiojančius dokumentus - asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą. Užstatas - 100 Lt. Už sutartu laiku negrąžintą įrangą pagal sutartį taikoma bauda - 1 val./5 Lt. Visi iš sutarties kilę ginčai, kurių nepavyksta išspręsti abipusiu sutarimu, sprendžiami teisme.

Nuoma/grąžinimas bet kuriuo paros metu.

Kontaktus pamatysite rezervavę laiką.

Užstatas: 30.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.