Galutinė kaina:0
3 € × 0 d. 0
Banko mokesčiai (4%)
Ši suma negrąžinama
0
Iš viso: 0

GPS TOM TOM VIA 130

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 3.00 €

Kaina už savaitę: 16.00 €


Kaina: 100.00 €

Aprašymas

Esu Vilniuje ir nuomoju bet kokiam laikui patikimą, laike išbandytą prietaisą, kuris Jūsų nepaves. Vakarų Europoje ir kartais Lketuvoje, apstu sankryžų su 4 ir daugiau juostų, todėl via 125 Jums padės greičiau susiorientuot. Dar jos neprivažiavus jau Jus nukreips į tinkamą juostą. Greičio matuoklių informacija visiškai teisinga. Prietaisą galite naudoti, kaip telefono laisvų rankų įrangą, kas palengvins Jūsų kelionę. Va tokie praktiniai privalumai na aišku nepamjrštant, kad rodo Jums reikiamą kelią ir kelia nuotaiką nepakartojamas Le Broniaus balsas
Kaina parai 3 Eur, savaitei 16 Eur, palikus 60 Eur užstatą
Toliau specifikacijos:
Be abejo, visa kita paveldėta iš jaunesnio brolio – integruotas laikiklis, novatoriška, o kartu ir paprasta programinė įranga,  puikios kokybės patrauklus korpusas, Bluetooth bevielė laisvų rankų įranga ir begalė kitų funkcijų bei savybių išskiriančių šį modelį ne tik iš TomTom šeimos, bet ir iš visos GPS kelio navigatorių rinkos.
Pilnai (99 %) padengtos šalys: Airija, Andora, Austrija, Belgija, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kanarų salos, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Monakas, Nyderlandai, Norvegija, Portugalija, Prancūzija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vatikano miestas, Vengrija, Vokietija. Dalinai padengtos šalys: Bulgarija (54 %), Kroatija (60 %), Latvija (63 %), Rumunija (13 %), Rusija (37 %), Turkija (67 %), Ukraina (38 %). Šalys, kuriose tik pagrindiniai keliai: Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Makedonija, Moldavija, Serbija.

Pastabos: Ne darbo valandomis atsiėmimas Pašilaičiuose

Užstatas: 60.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.