DJI Mavic 2 Pro dronas

Norimus priedus galima pasirinkti paspaudus "Rezervuoti" ir "Pirmyn".

Komplekte dvi baterijos.

MAVIC 2 PRO SU HASSELBLAD KAMERA
Hasselblad kameros yra gaminamos Švedijoje ir yra žinomos dėl savo ergonomiško dizaino, neįtikėtinos vaizdo kokybės ir tvirtumo.

1 COLIO CMOS JUTIKLIS
Visiškai naujas, 1 colio CMOS jutiklis turi aktyvią jutimo vietą, kuri yra 4 kartus afektyvesnė, nei originaliojo Mavic Pro. Didelis jutiklis, taip pat užtikrina geresnį našumą prastame apšvietime su platesniu ISO diapazonu, kuris buvo pakeltas iki 12800.

HDR VAIZDO ĮRAŠAI
Su 4K 10-bitų HDR palaikymu, Mavic 2 Pro gali būti prijungtas prie 4K televizoriaus su HLG ir iš karto paleisti ką tik nufilmuotuz vaizdus su teisingais spalvų tonais bei pagerintu kontrastu.

10 BITŲ DLOG-M SPALVŲ PROFILIS
Mvic 2 Pro palaiko 10-bitų Dlog-M spalvų profilį, kuris leidžia didesnį dinaminį diapazoną ir daugiau lankstumo. Drono sistema fiksuoja daugiau nei 1 millijardą spalvų (lyginant su 16 milijonų spalvų iš tradicinių 8-bitų spalvų kodavimo technologijų) ir išlaiko daugiau gylio detalėse, tiek šviesoje, tiek šešėliuose. Dabar galėsite užfiksuoti pačius geriausius saulėlydžius ir saulėtekius.

KEIČIAMA DIAFRAGMA
f/2.8-f/11 keičiama diafragma užtikrina neįtikėtiną nuotraukų kokybę tiek itin šviesiose, tiek prasto apšvietimo aplinkose. Kai fotografuosite prastame apšvietime, nustatykite diafragmą į f/2.8, kad įleistumėte daugiau šviesos ir nufotagrafuotumėte ryškias ir aiškias nuotraukas. Kai filmuosite gerai apšviestose patalpose, nustatykite į f/11, kad sumažintumėte rakinimo greitį ir nufilmuotumėte puikius vaizdo įrašus.

Dronas nuomojamas su dviem baterijomis.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 39.00 €

Kaina už savaitę: 143.00 €


Daikto vertė: 1639.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.

- Darbo laikas: I - VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 18:00
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 492.00 €