DJI Mavic Pro dronas

Komplektacijoje viena baterija.

DJI Mavic Pro yra mažas, tačiau galingas dronas. Jo kompaktiškas dydis slepia aukšto laipsnio sudėtingumą, o tai ši droną daro vienu iš DJI sudėtingiausių skraidančių kamerų. 24 aukšto našumo skaičiavimo branduoliai, visiškai nauja 7km diapazono perdavimo sistema, matymo jutikliai ir 4K kamera, kurią stabilizuoja 3 ašių mechaninis gimbalas yra pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu! Nesvarbu, ar jūs norite ką nors greitai nupaveiksluoti, ar kuriate profesionalią nuotrauką, Mavic 12 megapikselių kamera palaikanti Adobe DNG RAW yra visada pasiruošus.

Kišeninio Mavic nuotolinio pulto viduje yra nauja DJI OcuSync perdavimo technologija viekianti 7km diapazonu, bei transliuojanti vaizdo įrašus HD 720p dideliu atstumu ir HD 1080 mažu atstumu.

Neapsaugotas dronas gali užkliūti už kažko jei skrenda dideliu atstumu ar yra įjungtas “Return to Home” (“Grįžti namo”) režimas. Mavic naudoja FlightAutonomy technologiją, kuri pajaučia kliūtis esančias net iki 15m atstumu ir leidžia dronui jas aplenkti, kad neatsitiktų nelaimė.

Palydovo nustatymas gali padėti dronui sklandyti lauke, kuriame nėra kliūčių. Be palydovų dronas negalės nustatyti pozicijos ir sklandyti. Tačiau su priekiniais ir žemais matymo jutikliais Mavic gali sklandyti namuose ar vietose be GPS.

Mavic yra vos 1/6 Phantom 4 dydžio, tačiau jo sumažintas dydis nereiškia sumažinto skraidymo laiko. Mavic skraido ilgiau nei jūs tikėtumėtės iš tokio kompaktiško dydžio drono. Jis gali pasiekti visišką 27 minučių skrydžio laiką ir maksimalią 13km distanciją dėl galingų, aukšto efektyvumo motorų.

Mavic palaiko 4K 30fps. Kad užtikrinti, jog visa vaizdo medžiaga yra 4K, nėra naudojama elektroninė vaizdo stabilizacija. DJI sukūrė sumažintą, itin tikslų 3 ašių gimbalą, kuris gali stabilizuoti kamerą, net jei dronas juda itin greitai.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 19.00 €

Kaina už savaitę: 70.00 €


Daikto vertė: 799.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.

- Darbo laikas: I - VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 17:00
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Reklama