Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock

Paverskite namus išmanesniais. Dar daugiau galimybių, efektyvesnis ir tylesnis valymas bei didesnė kontrolė. Mėgaukitės mėgstamos kavos puodeliu kol siurblys - robotas Roborock S5 Max namus tvarko už jus. Lyginant su ankstesniąja šios serijos robotų versija, gamintojams pavyko įgyvendinti daugybę atnaujinimų, kurie užtikrins dar didesnį efektyvumą ir papildomas galimybes. Jei ieškote patikimo namų pagalbininko, Jums jau pavyko jį surasti!
Grindų plovimas tapo dar paprastesniu

Atnaujintas siurblys - robotas Roborock S5 Max drėgnai valo grindis dar lengviau ir efektyviau. Tiksli vandens kontrolė leidžia pasirinkti tinkamiausią drėgmės lygį skirtingiems grindų paviršiams. O virtualios užtvaros leidžia pasirinkti „No Mop“ (drėgnai nevalyti) ir „No Go“ (nevažiuoti) zonas, kad turėtumėte visišką siurblio kontrolę ir užtikrintumėte nepriekaištingą namų švarą pagal savo poreikius.

Tikriausiai nesinorėtų, kad po siurbimo kilimai liktų šlapi, tačiau jei pasitelksite šias funkcijas, tokių rezultatų tikrai pavyks išvengti. Jums tereikės programėlėje paversti kilimą „nevalymo“ zona ir siurblys, dirbdamas drėgno valymo režimu, tokias vietas paprasčiausiai praleis. Jas panaikinti taip pat bus labai patogu: vos tik nuėmus šluostę, bet kokie barjerai pradings ir robotas galės kilimus išsiurbti. Tas pačias funkcijas galima taikyti ir kitoms jautresnėms vietoms, pavyzdžiui, vaikų žaislams ar ant grindų esančiai elektronikai. Akivaizdu, kad visa kontrolė priklauso Jums – skirtumas tik tas, jog patiems netenka imti šluotos į rankas.

Kelių lygių žemėlapių sistemose naudojamas tikslus LiDAR nuskaitymas, kad Roborock S5 lengviau atpažintų skirtingus lygius. Robotas pajėgus juos atpažinti automatiškai, taigi Jums papildomai nereikės atverti jo valdymui skirtos programos. Tai galioja ir tuo atveju, jeigu gyvenate per du aukštus – jei ankstesnėje versijoje tokių privalumų nematėme, dabar šis prietaisas gali įsiminti net ir skirtingų aukštų žemėlapius. Tačiau tai – toli gražu ne vieninteliai Jūsų laukiantys atnaujinimai.
alingesnis nei anksčiau

Savaime suprantama, jog silpnesni dulkių siurbliai nesugeba surinkti visų nešvarumų – jei anksčiau teko susidurti su tokia problema, dabar apie ją galėsite pamiršti. Itin galingas Roborock S5 Max variklis užtikrina nepriekaištingą nešvarumų surinkimą net ir giliai iš kilimo. Nieko nuostabaus, kad su dulkėmis ant kietų grindų jam taip pat nebus sunku susitvarkyti. Viduje esantis specializuotas ventiliatorius sukasi 1500 aps./min. greičiu, todėl siurbimo galios užtenka pakelti AA tipo baterijas. Oro srautas yra nukreipiamas kruopščiai suprojektuotais keliais. Siurbimo galia nesumažėja net ir esant pilnai dulkių surinkimo talpai.
Visiška kontrolė

Programėlės pagalba išmaniuoju įrenginiu galėsite parinkti visus reikiamus siurbimo nustatymus. Pasirinkite norimą siurbimo galią, laiką, siurbimo ar nesiurbimo zonas, vandens kiekį ir dar daugiau. Jei pasirinksite drėgną siurbimą, nei vienas vandens lašas nenukris be Jūsų žinios. Naudodamiesi programėle, galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų grindims tinkantį vandens srautą – mažiau jo reikės ant akmens ir kur kas daugiau plaunant ne visai švarias virtuvės grindis. Pradėjęs darbą, Xiaomi Roborock S5 Max pumpuos vandenį tam, kad sušlapintų šluostę, o kai užduotis bus atlikta, vandenį išjungs ir leis jai išdžiūti. Šiame modelyje naudojama lašelinėse dažnai sutinkama pompa, kuri užtikrins, kad šluostė visuomet būtų tolygiai drėgna. Jei plotai bus mažesni, Roborock siurblys vandenį išjungs ir ten, kur jis jau buvo.
idelės talpos vandens rezervuaras

Roborock S5 Max aprūpintas net 280 ml vandens talpa, kurios dėka 65 kvadratinių metrų ploto butą galėsite išplauti net 3 kartus. Vienu užpildymu siurblys - robotas gali drėgnai išvalyti net 200 kvadratinių metrų plotą. Tiesiog pripildykite talpą, nustatykite valymo tvarkaraštį ir džiaukitės švariomis grindinis kiekvieną dieną. Tiesa, gali pasirodyti, kad plovimas su sunkiu vandens rezervuaru nebus toks efektyvus, o nešvarumai taip ir pasiliks ant grindų. Tokia situacija galėtų būti įmanoma, tačiau tik ne tuomet, kai naudojamas Xiaomi Roborock siurblys. Šis modelis turi spyruoklinę šluostę: ji labai tolygiai prisispaudžia prie grindų, taigi paskutinis valytas plotas yra toks pats švarus ir šviežias kaip ir pirmasis. Labai greitai tuo įsitikinsite!
Itin tikslus virtualus namų žemėlapis

Xiaomi Roborock supranta Jūsų namų išdėstymą. 360° kampu besisukantis lazerinis ieškiklis per minutę apsisuka 300 kartų ir sukuria net 98% tikslumo grindų planą, kuriuo naudojasi siurbdamas ir plaudamas grindis, bei atpažįsta kambarius. Todėl galite pasirinkti tik vieno, kelių kambarių ar visų namų valymą naudodamiesi programėle telefone. Tokių planų kūrimas neužtruks ir nepareikalaus specifinių žinių: roboto užduotis suformuosite vos keliais paspaudimais.

Verta paminėti, jog šis modelis gali įveikti ne aukštesnius kaip 2 centimetrų aukščio pakilimus, tad jeigu namuose yra nedidelis slenkstis ar storesnis kilimas, jam tai tikrai netaps darbus stabdančia kliūtimi. Be to, atpažinęs kilimą, šis robotas iš karto ima veikti didesniu galingumu tam, kad galėtų išsiurbti net ir giliau esančius nešvarumus. Tvarkydami atskiras zonas, Jūs galite pasirinkti ir konkrečias kilimo valymo vietas.

Dulkių siurblys Xiaomi Roborck S5 Max yra jautrus Jūsų namams, tad net ir išėję į darbą, ramia širdimi galėsite palikti jį dirbti. Saugumą garantuos aplinkos jutiklių rinkinys, kurį sudaro akselerometras, odometras, infraraudonieji spinduliai, kompasas, buferis ir žinoma – itin tikslus žemėlapio suvokimas. Galite būti tikri – šis modelis tikrai nenukris nuo laiptų, neįstrigs ar neatsimuš į sieną, taigi grįžus namo Jus pasitiks tobula švara, o ne papildomi rūpesčiai.
Dar greitesnis

Itin galingas, 32 bitų keturių branduolių procesorius leidžia Roborock S5 Max suprasti kambario formą ir atpažinti kliūtis. Tai leidžia jam pasiekti nepaprastą intelekto lygį, kuris panaudojamas dar spartesniam ir tuo pačiu protingesniam valymui. Naudodamas šią informaciją siurblys apskaičiuoja efektyviausią kiekvieno kambario maršrutą. Jo tikslas – išvengti kliūčių ir nepraleisti nei vienos grindų detalės. Tų, kurių namuose jau yra Xiaomi Roborock S5 atsiliepimai leidžia manyti, jog šiam modeliui su tokia užduotimi sekasi susitvarkyti be jokių priekaištų – tuo beliko įsitikinti Jums patiems.
Įkrovimo stotelė

Šis robotas dulkių siurblys daugeliui patinka ir dėl išmaniojo krovimo funkcijos. Jei Roborock S5 Max pritrūksta energijos nebaigus valyt namų, siurblys automatiškai grįžta į krovimo stotelę ir baterijai pasiekus reikiamą lygį toliau tęsia valymą. Tikriausiai sutiksite, jog tai daug efektyviau nei laukti, kol baterija visiškai pasikraus. Tiesa, tikėtina, kad su tokiomis pertraukėlėmis teks susidurti retai, kadangi talpi ličio jonų baterija šiam modeliui leidžia nepertraukiamai veikti maždaug 3 valandas. Įkrovimo stotelė (kaip ir įvairūs Xiaomi Roborock S5 Max priedai) yra dailaus, elegantiško dizaino, o dėl plono jos korpuso jai lengva surasti tinkamą vietą prie bet kurios sienos.

Dar daugiau privalumų

Gamintojai nusprendė vien aukščiau išvardintais privalumais nusprendė neapsiriboti – jei trūksta įrodymų, jog roboto Xiaomi Roborock S5 Max kaina atitinka kokybę, naudingų ypatybių galima atrasti ir dar daugiau. Verta paminėti paprastą priežiūrą: jei bus keičiami Xiaomi Roborock S5 priedai ar kitos detalės, prie jų galėsite prieiti itin paprastai. Tai užtikrins ir kur kas paprastesnį šio prietaiso valymą. Be to, šį įrenginį galėsite valdyti balsu – būtent nuo Jūsų komandų ir priklausys, kada jis pradės ar pabaigs darbą, tačiau su šiomis užduotimis robotas gali tvarkytis ir automatiškai.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Kauno g. 9
Ukmergė
Prisijungęs: prieš 1 d.
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 0 1

Miestas: Ukmergė

Kaina už parą: 12.00 €

Kaina už savaitę: 35.00 €

Kaina už mėnesį: 75.00 €


Daikto vertė: 208.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Kauno g. 9, Ukmergė.

- Darbo laikas: I - V nuo 10:00 iki 18:00, VI nuo 10:00 iki 15:00, VII - uždaryta.
- SVARBU: Atsiimti ir grąžinti daikto sekmadieniais galimybės nėra.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.