Dulkių siurblys Electrolux PF91-ALRGY

Skirtas mūsų šiandieniniam gyvenimo būdui. Naudojant aukščiausios kokybės mikrodulkių filtravimo sistemą, kuri reikšmingai pagerina higieną ir oro švarą jūsų namuose, prietaisas izoliuoja dulkes ir išvalo išmetamą orą 5 veiksmais.
Belaidis dulkių siurblys vienu įkrovimu nepriekaištingai išvalys jūsų namus taip, kaip ir įprastas dulkių siurblys.* *Vienu įkrovimu išvalo iki 80 m2 grindų nustačius maksimalią galios nuostatą ir atitinka Komisijos reglamento (ES) Nr. 666/2013 laidinių dulkių siurblių ekologinio projektavimo reikalavimus kilimams.
Naudojant prietaisą su unikalia slankiojančia sistema, galima išvalyti kiekvieną savo namų centimetrą – pradedant plotais po žemais baldais ir baigiant aukštai esančiais lubų kampais. Dėl integruotos ištraukiamos žarnos ir išmaniojo įtaiso „trys viename“, „Pure F9“ prisitaiko prie visų jūsų namų paviršių ir baldų.
Visiems tinkamas aukštis – „Pure F9“ sustumiamą vamzdį galima nustatyti į jums patogų aukštį. Dėl unikalaus slankiojančio pagrindinio įtaiso ir žemo sunkio centro „Pure F9“ lengva laikyti ir manevruoti – tiksliai subalansuotas siurblys.
Plaunamas filtras „Allergy Plus“ ir 5 veiksmų cikloninė technologija izoliuoja smulkias dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir išvalo išmetamą orą, išfiltruojant daugiau kaip 98,6 proc. mikrodulkių.** Naudodami antgalį „Allergy Pro“ pašalinkite dulkes ir smulkias daleles nuo savo baldų, čiužinių ir laiptų. Jautrių paviršių antgalis su pliušiniu įdėklu pašalina dulkes ir smulkias daleles nuo jautrių paviršių ir baldų jų nepažeidžiant. **Vidutinis 0,3–2.5 µm filtravimo efektyvumas, išmatuotas pagal IEC 60312-1 bandymo metodą.
Pažangi galia ir veikimas. „Pure F9“ automatinės funkcijos pažangi elektronika automatiškai sureguliuos oro srautą ir siurbimą, kad jis atitiktų valomą paviršių ir būtų optimizuotas dulkių surinkimas.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius
Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 2 valandas
Atsiliepimai: 14 5

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 13.00 €

Kaina už savaitę: 48.00 €


Daikto vertė: 550.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Nuomą galite apmokėti per dalinuosi.lt arba parduotuvėje. Daiktą reikės atsiimti iš Topo Centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.

- Darbo laikas: I - V nuo 10:00 iki 20:00, VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 17:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.