Paspirtukas Ninebot by Segway

Elektrinis paspirtukas Ninebot by Segway Kickscooter ES2, turintis didelės galios ličio bateriją, gali įveikti iki 25 km. atsumą. Integruota Išmani stabdymo sistema (ABS) užtikrins greitą ir saugų stabdymą,su pastovaus greičio palaikymo sistema (cruise control), galimybe įveikti iki 10 % statumo įkalnes saugiai ir greitai pasieksite savo tikslą.

Kasdienėms kelionėms ir pramogoms

Elektrinis paspirtukas Ninebot by Segway Kickscooter ES2 puikiai tiks ne tik kasdienėms kelionėms į darbą, bet ir smagioms pramogoms – pasiekia net 25 km/h greitį, įveikia iki 10 % įkalnę, net iki 25 km atstumą vienu įkrovimu (įkrovimo laikas iki 3,5 val.).
Maksimalus komfortas ir patogumas

El. paspirtukas atsparus drėgmei IP54, priekinis ir galinis amortizatoriai užtikrins patogų važiavimą ir prastesne kelio danga.

Itin paprastai transportuojamas ir sulankstomas, todėl lengvai pasiruošite kelionei.

Mobilioje aplikacijoje patogiai matysite nuvažiuotą atstumą, baterijos būseną, el. paspirtuko integruotame ekrane iškart matysite svarbią informaciją: greitį, baterijos įkrovimo lygį.
Užtikrintas saugumas

El. paspirtukas pagamintas iš tvirto ir atsparaus aliuminio korpuso, turi integruotą išmanią stabdymo sistema (ABS), pastovaus greičio palaikymo sitemą (cruise control), kuri užtikrina saugų ir stabilų važiavimą bei stabdymą.

2W LED žibintas ir reguliuojamas apšvietimas padės išlikti matomam bet prieblandoje ir esant prastoms oro sąlygoms.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Jonavos g. 60 (PC RIVER MALL)
Kaunas

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 11.00 €

Kaina už savaitę: 40.00 €


Daikto vertė: 459.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Jonavos g. 60 (PC RIVER MALL), Kaunas.

Užstatas: 138.00 €

Reklama