TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Taikos pr. 64
Klaipėda

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Klaipėda

Kaina už parą: 42.00 €

Kaina už savaitę: 210.00 €


Daikto vertė: 1600.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 4 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš TOPO CENTRAS parduotuvės, Taikos g. 64, Klaipėda


PROPHETE Alu-City 28" el. dviratis

Šis FLAIR elektrinis dviratis ypač tiks mėgstantiems retro stilių. Itin stilingo dizaino, juodos spalvos vyriškas el. dviratis su ergonomiškomis rankenomis ypač tiks važinėtis po miestą.

Šio el. dviračio TRIO variklis yra pritaisytas ant priekinio rato. Taip pat galima pasirinkti norimą variklio lygį bei prijungti išmanųjį telefoną, naudojimuisi kaip ekranu arba įkrovimui. "Shimano" 7 pavarų greičių dėžė užtikrina patį maloniausią važiavimą!

Traukos funkcija padės lengviau varytis dviratį, ypač kylant. Stabdant, atsitraukimo ir stabdymo stabdžiai padidina saugumą. Variklis automatiškai išsijungia stabdant dėl jutiklio valdymo. Galios žibintams tiekia "Samsung" 374 Wh baterija.

SHIMANO ACERA
Shimano Acera 8 greičių pavarų perjungimas greitai ir tiksliai leis perjungti į reikiamą pavarą, maksimalus variklio galingumas yra perduodamas į galinį ratą, todėl galima mėgautis ramiu važiavimu dviračiu.

SAMSUNG BATERIJOS TECHNOLOGIJA
Aukštos kokybės ličio jonų baterijų technologija yra lengva ir veikia dideliu atstumu. Šis modelis turi 374 Wh, todėl turi pakankamai galios nuvažiuoti iki 100 km.

TRIO LED EKRANAS
TRIO LED ekrane galima matyti, kuria pavara važiuojate ir koks yra baterijos lygis bei reguliuoti šviesą.