Elektrinis dviratis Argento Minimax

Argento Minimax Elektrinis Dviratis: Patogus, kompaktiškas ir stilingas!

Argento Minimax elektrinis dviratis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia įveikti kasdienės transporto problemą su stiliaus ir patogumo deriniu. Šis dviratis puikiai tinka tiek miesto gatvėms, tiek pasivaikščiojimams po gamtą, suteikiantis patogumą ir našumą kiekvienoje kelionėje.

SPECIFIKACIJOS:

Galia - 250W

Didžiausias pasiekiamas greitis - 25 km/h

Akumuliatoriaus tipas - Li-Ion

Akumuliatoriaus talpa - 10,4 Ah

Akumuliatoriaus įtampa - 48V

Rėmo medžiaga - Aliuminis

Priekinio rato dydis - 20”

Galinio rato dydis - 20”

Ratlankio medžiaga - Aliuminis

Svoris - 26kg

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

Sulankstomas dizainas!

Argento Minimax yra lengvai sulankstomas dviratis, kuris greitai pasidaro kompaktiškas ir patogus ne tik saugojimui, bet ir transportavimui. Tai puikus sprendimas tiems, kurie gyvena mieste ir turi ribotą sandėliavimo vietą arba dažnai keliauja viešuoju transportu.

Galingas elektrinis variklis!

Šis dviratis aprūpintas 250W varikliu, kuris užtikrina puikų pagreitį ir leidžia lengvai įveikti pakilimus bei atstumus. Elektrinis variklis suteikia papildomos jėgos, taip sumažindamas pastangas ir padidindamas važiavimo patogumą.

Didelės talpos baterija!

Argento Minimax turi įmontuotą ličio jonų bateriją, kuri suteikia pakankamai galios nuvažiuoti iki 50 km su vienu įkrovimu. Tai užtikrina, kad galėsite mėgautis ilgomis kelionėmis be baterijos išsikrovimo rūpesčių.

Storos padangos su puikiu sukibimu!

20 colių storos padangos su protektoriumi užtikrina stabilų sukibimą su keliu ir puikų trauką bet kokiomis sąlygomis. Tai suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, neatsižvelgiant į kelio būklę.

Reguliuojamas sėdynės aukštis!

Dviratis yra sukurtas su reguliuojama sėdynės aukščiu, kuris leidžia pritaikyti ją pagal kiekvieno naudotojo ūgį ir komfortą. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti optimalią poziciją kelionei.

LED apšvietimas!

Integruotas LED apšvietimas priekyje ir gale padidina jūsų matomumą ir saugumą važiuojant vėlyvą vakarą ar naktį. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą kelyje.

Išmanusis ekranas!

Modernus LCD ekranas rodo svarbią informaciją apie jūsų kelionę, įskaitant greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos lygį ir pasirinktą važiavimo režimą. Tai suteikia jums kontrolę ir informaciją apie jūsų kelionės eigą.

Argento Minimax elektrinis dviratis yra ne tik patogus, bet ir stilingas transporto sprendimas tiems, kurie vertina efektyvumą ir kompaktiškumą. Su savo galingu varikliu, didelės talpos baterija ir patogiomis funkcijomis, šis dviratis leis jums mėgautis maloniais kelionės momentais be jokio vargo. Atraskite patogumą ir stilių su Argento Minimax!

Tipas: Dviračiai

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Upės g. 9 (PC CUP)
Vilnius
Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 3 valandas
Atsiliepimai: 8 6

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 25.00 €

Kaina už savaitę: 125.00 €

Kaina už mėnesį: 375.00 €


Daikto vertė: 2000.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Upės g. 9 (PC CUP), 4 aukštas, Vilnius.

- Darbo laikas: I - VII nuo 10:00 iki 21:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 150.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.