PROPHETE Alu-Trekking 28" el. dviratis

Šis el. dviratis yra lyderiaujantis tarp moterų pagal variklio ir akumuliatoriaus našumą. AEG ComfortDrive vidutinis variklis, kurio didžiausias sukimo momentas yra 100 Nm, suteikia galingą pagreitį. Sukimo momento jutiklis skatina optimalų vairavimo pojūtį ir užtikrina, kad variklis efektyviai reaguotų į jūsų naudojamą jėgą. Idealiomis sąlygomis galite važiuoti ENTDECKER e8.8 iki 180 km. Įkrovus 576 Wh, įvertinama AEG downtube baterija. Taip pat yra galimybė prijungti savo išmanųjį telefoną prie LCD daugiafunkcinio ekrano ir įkrauti jį važiuojant dviračiu. Papildoma dviračio savybė yra apsaugos nuo vagysčių sistema.

PATOGUMAS
Shimano Deore 10 greičių pavarų perjungimas greitai ir tiksliai pasukamas. Shimano hidrauliniai diskiniai stabdžiai leidžia valdyti stabdymą. Suntour pakabos šakės ir ergonomiškas vairas užtikrina patogų važiavimą įvairiais keliais. Dėl "Light-ON" funkcijos, 70 LUX šviesos diodų žibintai leis jums būti matomiems ir tamsiuoju paros metu. Continental padangos leis važiuoti patogiai ir nejausti diskomforto net ir labai akmenuotais keliais.

TRIO GALINIO RATO VARIKLIS
TRIO galinio rato variklis suteikia pagreitį ir padeda lengvai užvažiuoti kalnu.

SHIMANO ALTUS
Shimano 24 pavarų perjungimas suteikia daugybę pavarų perjungimo parinkčių, kurias galite greitai keisti.

AEG AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA
Aukštos kokybės ličio jonų baterijų technologija sveria nedaug ir veikia dideliu atstumu. Šis modelis turi 374Wh ir todėl turi pakankamai galios nuvažiuoti iki 100 km.

TRIO LED EKRANAS
TRIO LED ekrane jūs galite matyti, kuria pavara važiuojate ir koks yra baterijos lygis.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 35.00 €

Kaina už savaitę: 170.00 €


Daikto vertė: 1300.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.