Canon eos R6 II su EOS adapteriu

Išrašomos sąskaitos faktūros

Komplekte:
body
RF-EOS adapteris skirtas naudoti canon objektyvus skirtus veidrodiniams fotoaparatams
3 baterijos
2 128gb kortelės
pakrovėjas

Taip pat turime įvairių RF ir EOS objektyvų, apšvietimo ir kitos įrangos.

„Canon EOS R6 Mark II“ yra universalus pilno kadro sisteminis fotoaparatas, skirtas daugialypės terpės kūrėjams, suderinantis puikų nuotraukų našumą ir plačias vaizdo įrašų galimybes. Atnaujintas 24,2 MP CMOS jutiklis su atnaujintu apdorojimu užtikrina geresnį AF, įspūdingą 4K 60p 10 bitų vaizdo įrašą ir greitesnį bendrą našumą. Be to, fotoaparato korpusas atnaujintas, kad valdymas būtų intuityvesnis, įskaitant pertvarkytą viršutinę plokštę, kad būtų lengviau pasiekti skirtingus fotografavimo režimus.

Canon EOS R6 Mark II body

24,2 MP VISO KADRO JUTIKLIS IR DIGIC X PROCESORIUS
Raiškos prasme „R6 Mark II“ turi naują 24,2 MP CMOS jutiklį, kuris yra universalus tiek fotografuojant, tiek filmuojant vaizdo įrašus, puikiai veikia esant prastam apšvietimui ir suteikia įspūdingų bei tikslių spalvų. Galintis apdoroti didelės spartos serijas ir didelės raiškos 4K vaizdo įrašus, DIGIC X palaiko iki 40 kadrų per sekundę nepertraukiamą fotografavimą su tyliu elektroniniu užraktu arba 12 kadrų per sekundę greičiu su mechaniniu užraktu, su AF ir AE rodmenimis prieš kiekvieną kadrą. Taip pat yra 30 kadrų per sekundę RAW serijos režimas, leidžiantis fotografuoti iš anksto, kad būtų galima įrašyti akimirkas, kurios įvyko iki 0,5 sekundės prieš paspaudžiant užraktą.

JAUTRUMAS
Patobulintas apdorojimas pagerina našumą esant prastam apšvietimui, o jautrumo diapazonas dabar yra nuo ISO 100–102 400 ir gali būti išplėstas iki ISO 204 800, kad būtų galima dirbti labai sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.

Canon EOS R6 Mark II body

UHD 4K VAIZDO ĮRAŠYMAS
Be nuotraukų, R6 Mark II jutiklis taip pat siūlo didelės raiškos UHD 4K 60p vidinį vaizdo įrašymą, naudojant visą jutiklio plotį, ir galimybę dirbti su 10 bitų atranka su „Canon Log 3“. Sulėtinto atkūrimo atveju palaikomas 180p įrašymas iki Full HD raiškos. HDR-PQ įrašymas taip pat galimas HDR ir išoriniam įrašymui naudojant mikro-HDMI prievadą, kuris palaiko švarią 6K išvestį iki 60 kadrų per sekundę greičiu. Taip pat galimas neribotas įrašymo laikas, o R6 Mark II turi ir mikrofono, ir ausinių prievadus, taip pat daugiafunkcį lizdą, kad būtų galima suderinti įvairius priedus.

IŠORINIS 6K NEAPDOROTAS ĮRAŠYMAS
Naudojant mikro-HDMI prievadą, galima įrašyti neapdorotą vaizdo įrašą, kai jis suporuotas su suderinamu išoriniu įrašymo įrenginiu. ProRes RAW iki 6K 60p galima naudojant visą jutiklio plotį, taip pat 3,7K neapdorotas įrašymas su apkarpymu. Automatinis fokusavimas ir vaizdo stabilizavimas.

Canon EOS R6 Mark II body

DVIEJŲ PIKSELIŲ CMOS AF II
Pažangioje „Dual Pixel CMOS AF II“ sistemoje yra 1053 automatiniai AF taškai, apimantys visą jutiklio sritį ir užtikrinantys ypač greitą, reaguojantį ir tikslų fokusavimą.
Šioje fazių aptikimo fokusavimo sistemoje taip pat yra patobulintas objekto aptikimas ir sekimas, kuriam naudinga gilaus mokymosi technologija, su galimybe protingai atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones. Objekto sekimas automatiškai užfiksuos šiuos objektus ir išlaikys ryškų fokusavimą fotografuojant, net fotografuojant serijomis ir filmuojant.
Dual Pixel AF II žemo skaisčio riba sufokusuoja iki įspūdingo -6,5 EV, kad būtų galima tiksliai sufokusuoti net nakties sąlygomis.

SENSOR-SHIFT VAIZDO STABILIZATORIUS
Vaizdo stabilizatorius (IBIS) ištaiso iki 7 kartų nepageidaujamą fotoaparato drebėjimą, kai fotografuojate laikant rankoje, padeda fotografuoti laikant iš rankos prasto apšvietimo sąlygomis ir sumažina drebėjimą filmuojant. Ši 5 ašių sistema taip pat gali būti naudojama kartu su objektyvais, turinčiais optinį vaizdo stabilizavimą, kad kompensuotų iki 8 fotoaparato drebėjimo sustojimų, priklausomai nuo konkretaus naudojamo objektyvo. Be to, „Movie Digital IS“ naudoja optinio ir jutiklio poslinkio stabilizavimo metodus kartu su skaitmenine IS, kad judant būtų galima gauti stabilesnę filmuotą medžiagą.


Canon EOS R6 Mark II body

DIZAINAS
- Didelės skiriamosios gebos 3,69 m taško 0,5 colio elektroninis vaizdo ieškiklis suteikia ryškią ir detalią peržiūrą akių lygyje, o greitas 120 kadrų per sekundę atnaujinimo dažnis užtikrina natūralų judesio atvaizdavimą, kad vaizdo ieškiklis būtų tikroviškesnis. Galinis 3,0 colio 1,62 m taško LCD jutiklinis ekranas turi kintamo kampo dizainą, kuris yra naudingas įrašymui į priekį, pvz., vaizdo įrašų rašymui, taip pat dirbant iš aukšto ir žemo fotografavimo kampo.
- Rafinuotas korpuso dizainas apima keturis skirtingus valdymo ratukus visame korpuse, kad būtų galima intuityviu lytėjimu valdyti, o valdiklis naudojamas fotoaparato gale, kad būtų galima greitai ir intuityviai pasirinkti fokusavimo tašką ir naršyti meniu.
- Atnaujintas viršutinės plokštės dizainas perkelia įjungimo/išjungimo ratuką ir nuotraukų/vaizdo režimo ratuką, kad valdymas būtų intuityvesnis.
- Sukurtas kasdieniam naudojimui, šis fotoaparatas pasižymi nuo dulkių ir drėgmės sandariomis korpuso konstrukcijomis, tinkančiomis dirbti nepalankiomis sąlygomis.
- Du SD atminties kortelių lizdai suteikia failų išsaugojimo lankstumo ir abu yra skirti UHS-II kortelių greičiui, kad būtų palaikomas sklandus 4K vaizdo įrašymas ir didelės spartos nepertraukiamas fotografavimas.

Canon EOS R6 Mark II body

LANKSTUS RYŠYS
Galimos laidinio ir belaidžio ryšio parinktys, leidžiančios įvairiais būdais perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, taip pat nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą:
- USB-C 3.2 Gen 2 prievadas fotoaparato įkrovimui ir failų perkėlimui; šis prievadas taip pat leidžia naudoti fotoaparatą kaip Full HD 30p internetinę kamerą su UVC / UAC protokolų palaikymu.
- 3,5 mm ausinių ir išorinio mikrofono prievadai.
- Micro-HDMI prievadas darbui su išoriniu įrašymo įrenginiu.
- Bluetooth ir 5/2,4 GHz Wi-Fi belaidžiam perdavimui ir nuotoliniam fotoaparato valdymui iš mobiliųjų įrenginių.
- Naujos kartos daugiafunkcinės jungtys. Atnaujinus įprastą bateriją, daugiafunkcinis hot shoe prideda kaiščių eilę dizaino priekyje, kad būtų užtikrintas didesnis priedo funkcionalumas ir būtų suteikta galia pasirinkti priedų tipus, kurie tradiciškai priklauso nuo atskirų baterijų. Šis atnaujintas hot shoe suderinamas su tam tikrais priedais, įskaitant EL-5 Speedlite blykstę, ST-E10 Speedlite siųstuvą, DM-E1D stereo mikrofoną ir AD-P1 išmaniojo telefono jungties adapterį, taip pat daugiafunkcinį blykstės adapterį AD-E1. suderinamumas su senais ant tvirtinamais priedais.

Gamintojas: Canon

Tipas: Sisteminiai

Simonas

Simonas

Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 10 minučių
Atsako į 92% žinučių
Atsiliepimai: 163 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 50.00 €

Kaina už savaitę: 200.00 €

Kaina už mėnesį: 500.00 €


Daikto vertė: 3000.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.