Nikon d4s fotoaparatas (body)

Aukščiausio pro lygio fotoaparatas, 13 kadrų per sekundę. Kartu galiu pasiūlyti įvairius objektyvus.

16.2 megapikselio FX formato vaizdo jutiklis: Į šį Nikon D4s fotoaparatą integruotas dar efektyvesnis jutiklis, kurio pagalba gaunami ryškesni ir dar geresnės kokybės vaizdai. Platus dinaminis diapazonas, dar spartesnis duomenų perdavimas kanalais ir nepriekaištingas veikimas esant dideliam jautrumui.


Didžiulis ISO: Dėl didžiulio ISO skaičiaus suteikiama galimybė fotografuoti net ir visiškoje prietemoje. Nuo 100 iki 25600 ISO išplečiamas iki aukščiausio, šiuo metu pramonėje taikomo standarto (409600 ISO).


Nepertraukiamas fotografavimas: Su Nikon D4s fotoaparatu galima fotografuoti net iki 11 kadrų per sekundę greičiu. Todėl fotoaparatas puikiai tinka greitai judantiems objektams fotografuoti, pavyzdžiui įvairiems sporto renginiams.


EXPEED 4 procesorius: Vienas pažangiausių šiuo metu rinkoje esančių vaizdo apdorojimo procesorių užtikrina ypač sklandų fotoaparato veikimą ir neprilygstamą jo funkcionavimą. Šio procesoriaus dėka galima padaryti daugiau kadrų vienu metu, o ISO yra dar tikslesnis.


Patobulintas D filmas: Filmavimas „Full HD“ (1080p) formatu esant 50p/60p. Galimybė filmuojant nustatyti ISO 200 ir bet kurią aukštesnę vertę, valdyti užrakto greitį, diafragmą ir garsą.


Atsparus fotoaparato korpusas: Nikon D4s fotoaparato korpusas yra pagamintas iš ypač tvirto magnio lydinio. Dėl šios priežasties fotografuoti galėsite net ir ekstremaliausiomis oro salygomis.


Didelės talpos akumuliatorius: EN-EL18a akumuliatorius yra pakankamai mažas tačiau ypač talpus. Dėl talpios Nikon D4s baterijos niekada nereikės sukti galvos kur ir kaip, reikia pasikrauti savo fotoaparatą.

Gamintojas: Nikon

Tipas: Veidrodiniai

Simonas

Simonas

Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 12 minučių
Atsako į 95% žinučių
Atsiliepimai: 80 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 25.00 €

Kaina už savaitę: 115.00 €

Kaina už mėnesį: 250.00 €


Daikto vertė: 2000.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.