SONY a6300

Fotoaparatas SONY ILCE6300LB+1650
Neveidrodinis APS-C fotoaparatas su E tipo jungtimi automatinį fokusavimą (AF), vaizdų atkūrimo spartą ir techninės savybes perkelia į dar aukštesnį lygį.

425 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų skaičius yra išdėstytas po visą vaizdo sritį, todėl šis visapusiškas AF taškų pasiskirstymas leidžia užtikrinti, kad nė vienas objektas neliktų nesufokusuotas. Šis fotoaparatas turi vieną greičiausią (0,05 sek.) automatinį fokusavimą su bene daugiausia (425) fazės aptikimo AF taškų, tad galėsite užtikrintai sufokusuoti aukštos vaizdo kokybės išskirtinius 4K formato įrašus.

Modernus 4D FOCUS greitai ir tiksliai seka net ir dideliu greičiu judančius objektus. „Exmor® CMOS“ jutiklis ir BIONZ X apdorojimo algoritmas užfiksuoja aukštos kokybės vaizdus per visą jautrumo diapazoną, kuris siekia ISO 512003.

Su šiuo fotoaparatu galimas visų pikselių nuskaitymas be kvantavimo (4K vaizduose užfiksuojama apie 2,4x7 (6K atitikmuo) daugiau vaizdo duomenų) padeda užfiksuoti ypač didelės raiškos tikroviškus 4K įrašus.

Pasirenkant nepertraukiamą fotografavimą su AF/AE sekimu iki 11 kadr./sek. arba iki 8 kadr./sek. naudojant „Live-View“ funkciją su minimaliu vaizdo strigimu elektroniniame vaizdo ieškiklyje ar LCD ekrane galima itin aiškiai užfiksuoti svarbiausias akimirkas.

Naujame didelio kontrasto ir raiškos XGA OLED „Tru-Finder™“ pateikiamas aiškus vaizdas, ypač pasirinkus naująjį didelės spartos 120 kadr./sek. režimą – sklandesnis vaizdas padės lengviau sekti judančius objektus.

Belaidis prisijungimas per artimojo lauko ryšio (NFC) funkciją (dabar ir per QR kodą) suteikia galimybę lengvai perkelti vaizdo duomenis iš α6300 į mobiliuosius įrenginius.

Gamintojas: Sony

Tipas: Sisteminiai

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 23.00 €

Kaina už savaitę: 115.00 €


Daikto vertė: 869.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 7 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.