Zhiyun Smooth Q

Tai mobiliesiems įrenginiams skirtas laikiklis su trijų ašių stabilizavimo sistema. Prietaiso viduje įmontuoti jutikliai ir trys skirtingose plokštumose išsidėstę elektros varikliukai, kurie slopina rankos virpesius ir rūpinasi, kad telefonas visada išlaikytų jūsų pasirinktą padėtį erdvėje.
Smooth Q“ skirtas įvairių dydžių telefonams. Jį galima naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai
„Zhiyun Smooth Q“ veikiai su „iPhone“ ir „Android“ telefonais. Mobilusis įrenginys statomas į jam skirtą laikiklį, kuris telefono korpusą prispaudžia iš šonų, naudodamas pakankamai stiprią sprendžiną. Galite būti ramūs, kad jis iš laikiklio niekur nepabėgs.
Zhiyun Smooth Q“ turi 26650 mAh talpos akumuliatorių. Gamintojas žada, kad jo pakaks 12 valandų
„Zhiyun Smooth Q“ turi standartinius valdymo mygtukus, kurie patogiai išdėstyti ant stabilizatoriaus rankenos. Telefono kamerą pasukate arba palenkiate, nykščiu valdydami plokščią daugiakryptę svirtelę. Kuo stipriau spaudžiate, tuo greičiau telefonas sukasi aplink stabiliatoriaus ašį.

Mygtuku „Mode“ pasirenkate vieną iš trijų darbo režimų. Galite „užrakinti“ visas tris stabilizatoriaus ašis, kad prietaisas su nedideliu vėlavimu atkartotų jūsų rankos judesius, sektų pasirinktą objektą arba prisirištų prie konkretaus taško.

Papildomų valdymo galimybių suteikia „ZY Play“ programėlė, kurią reikia įdiegti telefone. Stabilizatorius su mobiliuoju įrenginiu bendrauja naudodamas belaidį „Bluetooth“ ryšį. Būtent per jį kontroliuojami įrašymo bei vaizdo priartinimo mygtukai.

Aplikacija leidžia keisti „Smooth Q“ ir filmavimo kokybės nustatymus, pasirinkti įvairius efektus bei scenarijus. Vienu spustelėjimu galėsite sukurti pagreitintą bei sulėtintą įrašą ar filmuoti ilgo išlaikymo vaizdus. Jums panorėjus stabilizatorius gali sekti judančius objektus ir koreguoti ryškumą.

Tipas: Kiti priedai

Vaidas

Vaidas

Prisijungęs: prieš 10 val.
Vid. atrašo per 40 minučių
Atsako į 100% žinučių
Atsiliepimai: 0 0

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 2.00 €

Kaina už savaitę: 10.00 €

Kaina už mėnesį: 20.00 €


Daikto vertė: 100.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Užstatas: 50.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.