Canon blykstė Speedlite 600EX II-RT

Parašius užklausą tikėtinas atsakymas po 14 val. (visomis dienomis).

Komplekte:
Blykstė „Speedlite 600EX II-RT“ – 1 vnt. (Nr. 0300108453)
Blykstės dėklas „Canon“– 1 vnt.
Pakraunami elementai „Eneloop“ – 4 vnt. (1 komplektas)
Elementų pakrovėjas – 1 vnt.
Plastikinis šviesos sklaidytuvas – 1 vnt.

Už papildomus 2 Eur pridedamas papildomas baterijų komplektas.

APRAŠYMAS

Blykstė „Speedlite 600EX II-RT“ yra sukurta fotografavimui didele kadrų sparta ir puikiai veikia net sudėtingiausiomis sąlygomis. Ji bekompromisį našumą, todėl yra ideali fotoaparato „EOS-1D X Mark II“ palydovė. Be pertraukų blykstelėkite net 50 proc. daugiau kartų (palyginti su „Speedlite 600EX-RT“).

Dėl pagerinto blykstės valdymo algoritmo išvengiama perkaitimo, o sparčiosios blykstės funkcija leidžia „Speedlite 600EX II-RT“ blykstelėti net tada, kai ji nėra iki galo įkrauta, todėl nebeteks gailėtis praleistų išskirtinių akimirkų. Artinimo ir šviesos sklaidytuvo galvutė užtikrina, kad blykstės aprėptis atitiktų naudojamą objektyvą ir šviesa galėtų atsispindėti nuo sienų ir lubų, sukurdama natūralesnį rezultatą.

Imituokite šviesą bet kuria kryptimi, į atitinkamą vietą padėdami nuo fotoaparato nuimtą blykstę „Speedlite 600EX II-RT“. Ja galite blykstelėti iki 30 m atstumu, naudodami įtaisytą radijo bangų arba optinio signalo valdymą ir pasirenkamą belaidį paleidiklį – „Speedlite“ siųstuvą ST-E3-RT. Kartu galima naudoti kelias blykstes „Speedlite 600EX II-RT“ (pavieniui arba grupėmis), taip pat jas galima derinti su kitomis „Canon“ blykstėmis, pvz., „Speedlite 430EX III-RT“.

„Speedlite 600EX II-RT“ turi daug galios, tad niekad neliksite nusivylę. Ji idealiai tinka didesnėms erdvėms apšviesti ir norint, kad šviesa atšoktų nuo sienų ir lubų ir būtų sukurtas švelnesnis ir natūralesnis rezultatas. Su pridedamu šviesos sklaidytuvo adapteriu blykstės šviesa sušvelninama dar labiau. Įrenginys tyliai įsikrauna vos per 3,3 sek.

Pritaikomu valdymo ratuku galima greitai pakoreguoti nustatymus, kai dirbama įtemptomis sąlygomis, o dideliame apšviestame ekrane akimirksniu matyti susijusi fotografavimo informacija.

Gamintojas: Canon

Andrius

Andrius

Prisijungęs: prieš 2 sav., 1 d.
Vid. atrašo per 19 minučių
Atsako į 91% žinučių
Atsiliepimai: 60 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 17.00 €

Kaina už savaitę: 90.00 €


Daikto vertė: 600.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Vasaros sezono metu blykstę galima rezervuoti ne anksčiau nei savaitė prieš norimą datą.

Nuomojama tik pilnamečiams, turintiems šioje sistemoje teigiamus atsiliepimus arba tiems, kuriuos gali rekomenduoti kažkuris iš žinomesnių fotografų. Kitais atvejais - tik paliekant 400 Eur užstatą. Pasiimant daiktą yra pasirašoma nuomos sutartis, padaroma asmens dokumentų kopija. Už sutartu laiku negrąžintą įrangą pagal sutartį taikoma bauda. Nuoma/grąžinimas susitarus bet kuriuo paros metu.

Kontaktus pamatysite apmokėję užsakymą.

Užstatas: 100.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.