Dji osmo mobile 2 stabilizatorius

7 dienos - 7eurai
mėnesis - 15 eurų


Pasidalink savo istorija
DJI Osmo Mobile 2 tai rankoje laikomas išmaniojo telefono stabilizatorius, sukurtas taip, kad kiekvienam leistų sukurti ir papasakoti savo istoriją. Nesvarbu kokia jūsų aistra, kur yra kelionės tikslas, ir kada pagauna įkvėpimas, užfiksuokite akimirkas kino filmų vertais judesiais ir neįtikėtinu paprastumu. Išnaudodamas savo lengvą dizainą, išmaniasias funkcijas, ir ilgą laiką veikiančią bateriją Osmo Mobile 2 stabilizatorius leis jums pasidalinti savo įspūdžiais ir patirtimis.


Stabilūs ir švelnūs judesiai
DJI Osmo Mobile 2 stabilizatorius sukurtas filmavimui kelyje. Tiesiog pažymėkite norima sekti objektą ir ActiveTrack funkcijos pagalba jis automatiškai bus sekamas, stabilumą užtikrinant įmontuotų jutiklių ir brushless variklių pagalba. nesvarbu ar tai vos juntamos vibracijos važiuojant riedlente, ar daug intensyvesni judesiai šokinėjant, šis išmaniojo telefono stabilizatorius visada bus pasiruošes.


Laikas užfiksuotas judesyje
Paverskite kasdienes situacijas į neįtikėtinus momentus su Timelapse funkcija. Nufilmuokite besiskleidžiančias gėles ar dangumi skriejančius debesis, itin stabiliai užfiksuodami kiekvieną jų judesį. Jei norite dar dinamiškesnio efekto naudokite Motionlapse funkciją, kuri leidžia jums judėti su kamera išlaikant vaizdo švelnumą ir stabilumą.


Kinematinis priartinimo valdymas
Kūrėjams norintiems sukurti išskirtinius filmus, naujasis, įmontuotas priartinimo slankiklis leidžia pilnai išnaudoti telefono kamerą, tiesiai iš stabilizatoriaus rankenos, su daug sklandesniu, kinematiniu priartinimo valdymu, išgaunant efektus, ankščiau prieinamus tik profesionaliose kino aikštelėse.


Panoraminės fotografijos - atskleiskite didesnį pasaulį
Beieškant nuotykių vis užtinkame žadą atimančių kraštovaizdžių, ar stulbinančių architektųros paminklų. Iš naujo išgyvenkite šiuos momentus aukštos rezoliucijos panoraminių nuotraukų pagalba. Osmo Mobile 2 stabilizatorius automatiškai judėdamas nufotografuoja reikalingas nuotraukas ir jas sujungia į vieną aukštos raiškos paveikslą. Taip pat galite keisti mobiliojo telefono orientaciją į vertikalią arba horizontalią, idealiai prisitaikydami formatą kiekvienai nuotraukai.


Valandos tiesioginėms transliacijoms
Dalinkitės įspūdžiais iškart - gyvai! Galėdamas veikti iki 15 valandų su vienu įkrovimu, DJI Osmo Mobile 2 stabilizatorius gali tuo pat metu krauti ir jūsų išmanųjį telefoną suteikdamas ištisas valandas tiesioginėms transliacijoms. O Beautify rėžimas padės jums puikiai atrodyti prieš kamerą.


Lengvas ir kompatikškas
Dabar savo istorijomis galite dalintis iš bet kur. Osmo Mobile 2 stabilizatorius, pagamintas iš stiprios sudėtinės medžiagos, sveria tik 485g, ir yra idealus naudoti ištisą dieną. O patobulintas dizainas leidžia stabilizatorių sulankstyti kompaktiškiau nei bet kada anksčiau, dar palenginant transportavimą. Judėkite, filmuokite ir dalinkitės su naujuoju Osmo Mobile 2.
Svoris - 485 g.
Baterijos veikimo laikas - 15 valandų*.
Dydis - 72x113x295 mm.

Tipas: Kiti priedai

Simonas

Simonas

Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 15 minučių
Atsako į 94% žinučių
Atsiliepimai: 126 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 1.00 €

Kaina už savaitę: 7.00 €

Kaina už mėnesį: 15.00 €


Daikto vertė: 100.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 7 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.