DJI R3 pro stabilizatorius

Išrašomos sąskaitos faktūros

Pažangiausias stabilizatorius filmavimui.

Nauja išplėsta apatinė greito atleidimo plokštė
Ši naujoji išplėstinė apatinė greito atleidimo plokštė užtikrina dar stabilesnį fotoaparato pritvirtinimą dėl ko objektyvo atramą patogu montuoti saugesniam naudojimui.

Stabilizavimo procesas dabar dar lengvesnis, nes prie pakreipimo ašies pridėta tikslaus reguliavimo rankenėlė leidžia fotoaparatui judėti milimetrų tikslumu. Dėl teflonu dengtų kompotentų sumažinama trintis, todėl RS 3 Pro galima sklandžiau subalansuoti net ir montuojant sunkius fotoaparatus.Automatiniai ašies užraktai
Kai stabilizatorius išjungtas, paspauskite ir palaikykite įjungimo mygtuką, trys ašys atsirakins ir stabilizatorius automatiškai išsiskleis, todėl pradėti dirbti galėsite vos per kelias akimirkas, taip nepraleisdami nei vieno reikšmingo kadro. Vieną kartą paspaudus įjungimo mygtuką ašys automatiškai užsifiksuos ir persijungs į budėjimo režimą, dėl ko stabilizatoriaus transportavimas bus žymiai efektyvesnis. Paspaudus ir palaikius įjungimo mygtuką, stabilizatorius automatiškai susilankstys, užsifiksuos ir išsijungs.Didesnė naudingoji apkrova
Anglies pluošto stabilizatoriaus korpusas sveria vos 1,5 kg, o jo apkrova gali būti iki 4,5 kg., todėl prie stabilizatoriaus galėsite pritvirtinti tokius fotoaparatus kaip Sony FX6 arba Canon C70 su pritvirtintu 24–70 mm priartinimo objektyvu.Belaidis užrakto valdymas
Dviejų režimų „Bluetooth“ RS 3 palaiko belaidį užrakto valdymą. Po pirminio „Bluetooth“ susiejimo filmavimą ir fotografavimą galite valdyti tiesiog paspaudę įrašymo mygtuką ant stabilizatoriaus, o anksčiau susieti fotoaparatai automatiškai vėl prisijungs, taip sutaupydami Jūsų laiką.

Momentinis režimų perjungimas
Papraščiausiai pastumdami naujajį stabilizatoriaus režimo jungiklį, lengvai galite keisti „Pan Follow“, „Pan“, „Tilt Follow“ režimus ir FPV režimus. FPV režimas taip pat pritaikomas prie 3D Roll 360, Portrait arba Custom režimų, taip leidžiant greitai sureguliuoti įrangą prieš pradedant filmuoti.

Didelis 1,8 colio OLED lietimui jautrus ekranas
Integruotas 1,8 colio OLED spalvotas jutiklinis ekranas yra 28% didesnis, palyginti su RS 2, todėl jame itin patogu nustatyti parametrus, tikrinti filmavimo būseną ir kadruoti objektus. Be to, naudojant pertvarkytą vartotojo sąsają, kiekvienas nustatymas yra intuityvesnis ir tikslesnis. OLED ekranas taip pat pasižymi didesniu ryškumu nei RS 2 LCD ekranas, kad būtų galima geriau įžiūrėti vaizdą lauke, sunaudojant mažiau energijos.Anglies pluošto konstrukcija
RS 3 Pro svirtys yra pagamintos iš nepjaustyto anglies pluošto lakštų, kaip ir Ronin 2, dėl ko yra lengvesnės ir tvirtesnės nei RS 2. Dėl jų tvirtumo ir mažesnio svorio yra lengviau filmuoti esant sudėtingoms sąlygoms.Trečiosios kartos RS stabilizavimo algoritmas
Dėl naujos kartos RS stabilizavimo algoritmo RS užtikrina didesnį stabilumą bet kokiu atveju. Laboratorinių bandymų metu nustatyta, kad palyginus su RSC 2, RS 3 užtikrina 20% didesnį stabilumą, be jokio vargo valdydamas žemos pozicijos, greitai judančius kadrus ar perjungiant aukštą ir žemą padėtis.

Dar tobulesni rezultatai
Įjungus „SuperSmooth“ režimą pasieksite dar geresnių rezultatų, kadangi tuo metu RS 3 padidina variklio sukimo momentą tam, kad dar labiau pagerintų stabilizavimą ir užtikrintų stabilią filmuotą medžiagą netgi greitai judant arba kai naudojami 100 mm kintamo židinio objektyvai.LiDAR suderinamumas
Kad fokusuoti būtų lengviau, Ronin 4D LiDAR fokusavimo technologija pritaikyta ir RS 3 Pro. Naujasis LiDAR nuotolio jutiklis (RS) gali projektuoti 43200 nuotolio taškų 14 metrų atstumu. Jame taip pat yra įmontuota kamera, kurios lygiavertis 30 mm židinio nuotolis ir platus 70° FOV, atitinka daugelio scenarijų fokusavimo poreikius, pvz. esant silpnam apšvietimui ar keliems objektams. Jis palaiko „Wide Mode” ir „Spot Mode” režimus. Naudojant „Wide Mode“ atstumo jutiklis objektą aptinka ir fokusuoja automatiškai, o su „Spot Mode“ kadruoti galima rankiniu būdu arba bakstelėjus objektą.

Naujas fokusavimo varikliukas / Focus Motor
Naujos kartos DJI RS fokusavimo varikliukas / DJI RS 3 Focus Motor (2022) užtikrina tris kartus didesnį sukimo momentą (iki 1 N m), o triukšmas sumažinamas iki 50 %. Tai užtikrina sklandesnį fokusavimą ir sumažina poveikį garso įrašymui. Jis taip pat turi greito atjungimo struktūrą, dėl ko jį galima greitai surinkti, nenaudojant jokių papildomų įrankių.

Automatinis fokusavimas
Sujungus LiDAR nuotolio jutiklį su naujuoju fokusavimo varikliuku, taip pat įmanomas automatinis fokusavimas, nudojant rankinio fokusavimo objektyvus. Kartą paspaudus ant stabilizatoriaus esantį „M“ mygtuką galima lengvai keisti rankinį ir automatinį režimus. Sureguliavus rankinio fokusavimo objektyvus, skirtingų objektyvų nustatymų profiliai gali būti saugomi fokusavimo varikliuke, todėl nereikės kaskart iš naujo jų reguliuoti prieš naudojant. Tam tikri objektyvai prie fokusavimo varikliuko gali būti prijungiami tiesiogiai, jų nereguliuojant. LiDAR nuotolio jutiklis ir fokusavimo varikliukas gali būti jungiami tiesiogiai prie fotoaparato ir veikti nepriklausomai nuo stabilizatoriaus.

ActiveTrack Pro
Naujos kartos „ActiveTrack Pro“ gali tiesiogiai nuskaityti vaizdus iš kameros, integruotos į LiDAR nuotolio jutiklį, nenaudojant Ronin vaizdo siųstuvo /Ronin Image Transmitter (anksčiau žinomo kaip Ronin RavenEye aktyvaus sekimo sistema / Ronin RavenEye Image Transmitter. LiDAR nuotolio jutiklis taip pat turi mikroschemą, identišką tai, kuri naudojama Ronin 4D ir kuri padidina „ActiveTrackPro“duomenų perdavimo galią daugiau nei 60 kartų, palyginus su „ActiveTrack 3.0, esančiu Ronin aktyvaus sekimo sistemoje / Ronin Image Transmitter. Naudojant „ActiveTrack Pro“ objektą galima tiesiogiai stebėti OLED lietimui jautriame ekrane. Tiesioginio perdavimo delsa sumažinta iki 40 ms (60 % mažesnė nei Ronin vaizdo siųstuvo/ Ronin Image Transmitter), todėl objektą galima lengvai sekti šiam greitai judant. Naudojant neuroninio tinklo greitintuvą, objektus jis gali atpažinti ir sekti, netgi kai jų yra daug ar jiems esant nutolus.

Greitas montavimas
RS 3 Pro galima susieti su DJI Transmission perdavimo sistema. DJI tiesioginio vaizdo siųstuvas gali būti maitinamas tiesiogiai iš RS 3 Pro ir pritvirtinamas prie stabilizatoriaus apačios per „cold shoe“ jungtį, nereikalaujant papildomos baterijos.

Tolimojo nuotolio belaidis vaizdo perdavimas
DJI O3 Pro vaizdo perdavimo sistema palaiko 6 km vaizdo ir garso perdavimo diapazoną su itin maža delsa, taip pat automatinį dažnių perjungimą tarp 2.4 GHz, 5.8 GHz ir DFS, taip suteikdama galimybę vaizdą stebėti be trikdžių.

Koordinuotas filmavimas
DJI didelio ryškumo nuotolinis monitorius / High-Bright Remote Monitor palaiko vaizdo perdavimą iki 1080p/60 kadrų per sekundę greičiu ir vieną siųstuvą su keliais imtuvas. Valdymo funkcijos režime, vienu metu galima naudoti du imtuvus, taip bendrai valdant RS 3 Pro stabilizatorių, fokusavimą bei kameros parametrus. Didelio ryškumo nuotolinį monitorių / High-Bright Remote Monitor galima naudoti su Ronin 4D rankenų / Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels arba DJI Force Pro, taip nuotoliniu būdu dar tiksliau valdant fokusavimą bei stabilizatoriaus judesius. Jame taip pat įmontuotas giroskopinis jutiklis, kuris nuotolinį monitorių gali paversti atskiru RS 3 Pro judesio valdikliu be jokių papildomų priedų, kad būtų galima atlikti sudėtingus kameros judesius iš judančios transporto priemonės ar su krano strėle.

Belaidis kameros valdymas
Kai stabilizatorius pritvirtintas prie laikiklių, pvz. krano strėlės, troso ar prie automobilinio laikiklio su siurbtuku, Mirror Control Mode atrakina belaidį valdymą iš bet kurios įrenginio vietos. Šis režimas leidžia tiesiogiai valdyti pagrindines Sony sisteminių fotoaparatų meniu funkcijas naudojant nuotolinį monitorių, neatjungiant fotoaparato.

Platus įvairių priedų pritaikymas
Su stabilizatoriuje esančiais RSA/NATO prievadais bei baterijos prievadu RS 3 Pro galima prijungti prie įvairių priedų, tokių kaip DJI R dviguba stabilizatoriaus rankena / Twist Grip Dual Hamdle, DJI Ronin pririšta valdymo rankena / Tethered Control Handle ar nauja DJI portfelio rankena / Briefcase Handle tam, kad būtų patenkinti skirtingi filmavimo poreikiai.

Sprendimas bet kuriai situacijai
DJI RS SDK protokolas suteikia galimybę trečiųjų šalių gamintojams ir individualiems kūrėjams pritaikyti savo pakeitimus, kurie filmavimo kontekste gali būti reikalingi tokiais atvejais kaip filmuojant iš judančios transporto priemonės ar filmuojant su krano strėle.

Ronin vaizdo siųstuvas
RS 3 Pro palaiko du oficialius vaizdo perdavimo sprendimus. Be DJI Transmission perdavimo sistemos, Ronin vaizdo siųstuvas / Ronin Image Transmitter aprūpina HD kokybės vaizdo perdavimu, nuotoliniu stabilizatoriaus ir fotoaparato valdymu, ActiveTrack 3.0, Force Mobile ir daug kitų funkcijų, skirtų stebėjimui ir valdymui.

Atnaujinta portfelio rankena / Briefcase Handle
Atnaujinta DJI RS Briefcase Handle stabilizatoriaus rankena padės lengvai perjungti stabilizatorių į „Briefcase“ režimą. Integruotas „cold shoe“ laikiklis ir 1/4“-20 tvirtinimo skylė su sriegiu gali būti prijungti prie išorinių prietaisų, kad padėtų fotografuoti ar, kad fotoaparato judesiai žemu kampu būtų lankstesni.

Tipas: Filmavimo kamerų priedai

Simonas

Simonas

Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 11 minučių
Atsako į 92% žinučių
Atsiliepimai: 166 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 25.00 €

Kaina už savaitę: 100.00 €

Kaina už mėnesį: 250.00 €


Daikto vertė: 900.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.