Zhiyun WEEBILL LAB Stabilizatorius

Nors pats sveria mažiau nei 1 kg, jis geba susitvarkyti su įranga kuri sveria iki 3 kg ir tai leidžia naudoti daugumą DSLR ir sisteminių fotoaparatų bei jų objektyvų kombinacijų esančių rinkoje.

Bet Weebill nėra tik mažas ir galingas stabilizatorius, jis suteikia naujus būdus kaip išnaudoti stabilizatorių ir padidiną universalumą. Laikykite jį vertikaliai arba pritvirtinkite jo trikojį kaip rankeną, kad naudoti žemai nuleidus. Tai suteiks jums galimybę patogiai filmuoti iš žemo kampo.

Bevielis valdymas telefonu

Weebill Lab leidžia tiesiogiai prijungti jūsų telefoną arba planšetę bevieliu būtų ir paversti jį judesio davikliu. Tiesiog judindami telefoną, jūs valdote stabilizatorių realiuoju laiku. Telefono ekranas taip pat naudojamas kaip monitorius realiuoju laiku, kad matyti kompoziciją ir keisti fotoaparato nustatymus. Dabar galite matyti kompoziciją ir filmuoti bet kuriuo kampu! Jungiamumas su telefonu leidžia maksimaliai išnaudoti Weebill universalumą.

Lengvas balansavimas

Weebill Lab turi tvirtą, guma dengtą rankeną su integruotu trikoju, kas suteikia puikią vartotojo patirtį ir didelį universalumą. Tačiau svarbiausia yra naują balansavimo sistemą 2.0, kuri turi fiksatorių ant kiekvienos ašies, kas leidžia ypatingai lengvai susibalansuoti, nesgi pradedantiesiems. Jūs galite užrakinti konkrečias ašis, kol balansuojate kitas ir išsaugoti esamus nustatymus kitam kartui.

Dėka naujos balansavimo sistemos ir dvigubų Arca-Swiss greito nuėmimo plokštelių, galite greitai susikurti tobulą stabilizavimo sistemą ir išsaugoti ją ateičiai. Tai yra tobula įranga filmų kūrėjams, nes ją galima visada turėti šalia ir greitai pradėti filmuoti visur ir visada.

Intuityvus OLED ekranas

Intuityvi sąsaja padedama OLED ekrano, kuris rodo prisijungimo būseną, baterijos lygį, valdymo režimą ir skirtingus fotoaparato nustatymus, jums suteikia visų smulkmenų valdymą.

10 valandų veikimas

Turėdamas du standartinius 18650 įkraunamus akumuliatorius, Weebill Lab gali veikti iki 10 valandų nepertraukiamai viena įkrova. Stabilizatorius taip pat suteikia galimybę nuo jo įkrauti fotoaparatą filmavimo metu

Specifikacijos:
Pan kampas (°): 360°
Roll Angle Range: 360°
Kam skirta: Video, Mirrorless, DSLR
Maks. Temperatūra: (°C)45 °C
Maks. Apkrova (g): 3000 g
Minimali temperatūra (°C):-10 °C
Maks. Veikimo trukmė (h):10 h
Pakreipimo kampas (°): 360°
Minimali apkrova (g): 300 g
Svoris (g): 970 g

Tipas: Filmavimo kamerų priedai

Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Aurimas

Aurimas

Prisijungęs: prieš 1 sav., 2 d.
Vid. atrašo per 42 minutes
Atsako į 50% žinučių
Atsiliepimai: 1 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 18.00 €

Kaina už savaitę: 150.00 €


Daikto vertė: 600.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.