JBL Partybox 710 kolonėlė

JBL Partybox 710 kolonėlė:

Sukurkite momentinį muzikinį ryšį su 800 vatų didelio našumo JBL Original Pro Sound. Dvi 2,75 colių aukštų dažnių garsiakalbiai ir 8 colių žemų dažnių garsiakalbiai, suporuoti su suderintu žemųjų dažnių reflekso prievadu, užtikrina tobulą muzikos garsą, tokį garsų, kad tiesiogine prasme galite jausti ritmą

Dinamiškas, spalvingas, pritaikomas šviesos šou
Šviesos, spalvos, vakarėlis! Paverskite bet kurią erdvę roko koncertu, naktiniu klubu ir karaokės sale. Sinchronizuokite savo muziką su dinamiškais, pritaikomais strobais, unikaliu žvaigždėtos nakties efektu ir naujo lygio mirksinčiais klubų modeliais, lengvai valdomais supaprastintais, patogiais viršutinio skydelio ratukais arba „PartyBox“ programa.

Suporuokite savo garsiakalbius, kad garsas būtų dar didesnis
Vieno JBL PartyBox neužtenka? Suporuokite du garsiakalbius kabeliu arba belaidžiu ryšiu, naudodami True Wireless Stereo (TWS) technologiją, kad garsas būtų dar didesnis ir drąsesnis.

Lengvai suimama rankena ir tvirti ratai
Pradėkite vakarėlį su dideliais, tvirtais, sklandžiai judančiais ratais ir lengvai suimama rankena, kad JBL PartyBox 710 būtų patogu nešiotis ir pastatyti visur, kur jus nuves muzika.

Gitaros ir mikrofono įėjimai
Naudodami gitaros ir dviejų mikrofonų įvestis, galite parodyti savo talentus dainuodami ir grodami kartu. Naudodami karaokės ekvalaizerio derinimą ne tik puikiai skambėsite, bet ir atrodysite puikiai, o šviesų šou bus tobulas linksmybėms!

„PartyBox“ programa
JBL PartyBox programa leidžia lengviau nei bet kada valdyti muziką, atnaujinti nustatymus ir tinkinti šviesos šou spalvas bei raštus, kad būtų sukurta tobula vakarėlio atmosfera.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Aido g. 8
Šiauliai
Prisijungęs: prieš 1 val.
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 5 3

Miestas: Šiauliai

Kaina už parą: 12.00 €

Kaina už savaitę: 50.00 €


Daikto vertė: 800.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikės atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Aido g. 8 (PC Akropolis), Šiauliai.

- Darbo laikas: I - VII nuo 10:00 iki 21:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.
- Grąžinami daiktai turi būti tvarkingi ir švarūs.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.