Garso sistema SONY GTKXB60B

Nuomoju Garso sitema Sony GTXXB60B valdoma telefonu per Bluetooth ryšį.

Gamintojas: SONY
Tipas: Garso sistema
Matmenys 264 x 552 x 272 mm
Jungtys: 2 x USB jungtys;Mikrafono jungtis
Svoris: 8 kg
Nuotolinio valdymo pultas
Papildomos savybės: Bluetooth
Galingumas: 30 w

Savybės:

1. Pajuskite EXTRA BASS™ ritmą su funkciją EXTRA BASS™. Ji paryškina žemuosius garso takelių dažnius.
2. Su įkraunama baterija vakarėlis vyks bet kokioje vietoje.
Baterijos energijos Jūsų šventei užteks 14 valandų, jei garsiakalbio lemputės bus išjungtos ir garsumas nustatytas ties 17 lygiu. O pasirinkę visą garsumą su EXTRA BASS™ ir įjungę apšvietimą, galėsite švęsti 3 valandas. Jei energija baigia išsekti, įjunkite „Stamina“ režimą, ir baterijos užteks ilgiau (iki 4,5 val.).
3. Kolonelė lengvai pernešama už patogių nešiojimo rankenų iš vienos vietos į kitą..
4. Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus LED apšvietimu, kurį skleidžia daug lempučių. Garsiakalbiai apvesti šviesos linijomis, skleidžiančiomis įvairių spalvų šviesą – nuo grynos baltos iki visos vaivorykštės. Baltos LED garsiakalbių lemputės apšviečia viską iš galo, o šviesos blyksniai sukuria klubo stiliaus žybsėjimo efektą. Apšvietimas sinchronizuojamas su muzikos ritmu, todėl atitinka nuotaiką ir aplinką.
5. Prie USB prievado galėsite prijungti USB įrenginį ir klausytis visų turimų skaitmeninių įrašų. Palaikomi MP3, WMA ir WAV formatai – jūsų vakarėlyje galės skambėti mėgstami grojaraščiai.
6. Mėgaukitės tuo pačiu kūriniu naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią funkciją „Party Chain“. Prijunkite iki 10 suderinamų belaidžių garsiakalbių per „Bluetooth®“ technologiją ir sinchronizuokite muzikos įrašus ir apšvietimą, kad visi šoktų pagal tą patį ritmą.
7. NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu
Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie garsiakalbio, kad greitai, sklandžiai užmegztumėte ryšį, ir klausykite savo mėgstamos muzikos. Nėra NFC? Ne bėda. Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir pirmyn.
8. Naudodami mikrofono įvestį vadovaukite vakarėliui
Jei norite vadovauti vakarėliui, tiesiog įjunkite mikrofoną. GTK-XB60 įterps jūsų vokalą tiesiai į miksą.
9. Valdykite muziką naudodami programą „Sony | Music Center“, skirtą „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Programa „Sony | Music Center“ leidžia pasirinkti įrašus, keisti garso nustatymus bei kurti grojaraščius tiesiog telefonu.
10. Valdykite vakarėlio aplinką naudodami programą „Fiestable“. Su „Fiestable“, skirta „Android“ ir „iOS“įrenginiams, valdykite lempučių spalvas, reguliuokite vienodintuvą ar įjunkite didžėjaus režimą. Intuityvus valdymas.
11. DSEE automatiškai atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną. Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.
12. ClearAudio+“ – kokybiškesnė muzika.
Unikali „Sony“ technologija „ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad garsas būtų tiesiog jaudinantis. Suvienijus patirtį ir žinias skaitmeninių signalų apdorojimo technologijų srityje, „ClearAudio+“ optimaliai sureguliuoja garso signalus, kad nuolat būtų atkuriamas aiškus ir kokybiškas garsas, nesvarbu, ar mėgaujatės žaidimais, muzika ar filmais.
13. Mėgaukitės aukštesne BLUETOOTH® transliacijos kokybe su LDAC. LDAC – tai „Sony“ garso technologija, kuri leidžia mėgautis aukščiausios kokybės garsu belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC belaidžiu ryšiu suteikia galimybę klausytis geresnės kokybės muzikos.
14. Galima prijungti kelis įrenginius, todėl muziką gali valdyti daugiau žmonių
Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs ir jūsų draugai galite vienu metu su GTK-XB60 susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Visi galėsite leisti muziką iš turimų muzikos bibliotekų ir taip turėti dar platesnį dainų pasirinkimą.
„Party Chain“ funkcija leidžia išplėsti garsiakalbių sistemą
Suteikite daugiau galimybių jūsų garso sistemai. Garso laidu sujunkite kelias stereogarso sistemas ir galėsite klausytis galingesnio garso. Suaktyvinkite vieną įrenginį, paverskite jį „vakarėlio vedėju“ ir sinchronizuokite muziką su kitais įrenginiais grandinėje.
15. Garso įvestis ir išvestis
Prijunkite garso ir vaizdo įrangą prie garso įvesties ir išvesties. Prijunkite televizorių ar papildomą garsiakalbį ir sustiprinkite namų pramogų įrangos garsą.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Žanas

Žanas

Prisijungęs: prieš 3 sav., 6 d.
Vid. atrašo per 49 minutes
Atsako į 88% žinučių
Atsiliepimai: 4 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 7.00 €


Daikto vertė: 220.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Daiktą reikia atsiimti vakarais Linkmenų gatvė, Vilnius.

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.