Muzikinis centras TECHNICS SC-C70EG-S

JENO VARIKLIS
„OTTAVA ™ f amp sekcija seka „Technics Reference System“ projektavimo koncepciją ir apima VISIŠKAI skaitmeninę stiprintuvo konfigūraciją, aprūpintą JENO varikliu („Jitter Elimination“ ir „Noise-shaping Optimization“), kad būtų galima pristatyti visus aukšto lygio duomenis esančius aukštos rezoliucijos garso šaltinyje. Be to, „OTTAVA ™ f yra įrengti trys to paties JENO variklio įrenginiai, kurie naudojami Technics aukščiausios klasės modeliuose, kad optimaliai būtų galima valdyti įmontuotus garsiakalbius ir taip pasiekti aukštos kokybės integruotą Hi-Fi sistemą, atitinkančią Technics standartus.
LAPC
LAPC yra originali „Technics“ garsiakalbio pritaikymo technologija. Jis matuoja stiprintuvo amplitudės fazės charakteristikas su garsiakalbiais, prijungtais prie įrenginio, ir atlieka skaitmeninį signalų apdorojimą, kad būtų pasiektas tobulas impulsinis atsakas. Charakteristiniai parametrai, kurie yra optimizuoti mažo dažnio ir aukšto dažnio garsiakalbių apkrovos charakteristikoms, jau yra iš anksto nustatyti įrenginio LAPC skaičiavimo grandinėje, kad būtų realizuoti idealūs dažnio ir fazių parametrai visame dažnių diapazone.

AKUSTINIAI LĘŠIAI
„OTTAVA ™ f turi naujai sukurtus akustinius lęšius, turinčius „atvirkštinio kupolo formos“ konstrukciją. Užpakalinės šonų pusės yra suformuotos taip, kad atitiktų minkštųjų kupolų diafragmų, esančių aukšto dažnio garsiakalbiuose, formą ir yra artimai prijungtos prie garsiakalbių, kad užtikrintų ilgus garso takus. Tai užtikrina plačią kryptį, išplėstą garso lauką ir išsamias aukšto dažnio garso atkūrimo galimybes per 11 kHz dažnio diapazoną iki didelio diapazono.
GARSO SISTEMA
Garso sistemą sudaro trijų tipų naujai sukurti garsiakalbiai. Didelio rezonanso garsiakalbiuose yra šilko diafragmos, turinčios puikų slopinimo koeficientą ir sklandžią garso charakteristiką. Vidutinio lygio garsiakalbių įrenginiai palaiko tinkamą piko lygį ir užtikrina sklandų kryžminimą. Žemo dažnio garsiakalbiai, kurie turi patikimai atkurti garso šaltinį net didelės galios įvesties metu, turi didelį kraštą, pagamintą iš aukšto stiprumo NBR (nitrilo gumos), pasižyminčios puikiu amplitudės tiesiškumu, taip pat tvirtais ir lanksčiais didelio stiprumo slopintuvais. Kartu su dviem boso refleksiniais prievadais šie trijų tipų garsiakalbių įrenginiai atkuria garsą ultragarsu dažnių juostoje nuo 40 Hz iki 50 kHz.

DVIGUBO MAITINIMO GRANDINĖS SISTEMA
Reguliarūs maitinimo šaltiniai naudoja vieną transformatorių energijos tiekimui į stiprintuvą, CD diską ir skaitmenines grandines, todėl, jei yra bet koks apkrovos svyravimas arba jei grandinėje atsiranda triukšmas, tai veikia kitas grandines, dėl kurių blogėja garso kokybė. Į šią maitinimo sistemą įeina nepriklausomai sumontuota jungiklio režimo maitinimo grandinė, skirta stiprintuvui ir kitoms grandinėms, kurios pašalina abipusius trikdžius, taip sumažindamos triukšmo ar elektros energijos tiekimo svyravimų sukeltą garso kokybę. Be to, išdėstymas su specialiais transformatoriais ir stiprintuvais leidžia trumpiausią įmanomą ryšį toliau mažinti triukšmą.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 22.00 €

Kaina už savaitę: 78.00 €


Daikto vertė: 899.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Nuomą galite apmokėti per dalinuosi.lt arba parduotuvėje. Daiktą reikės atsiimti iš Topo Centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.
- Darbo laikas: I - VI nuo 11:00 iki 17:00, VII nuo 11:00 iki 15:00.

Užstatas: 270.00 €

Reklama