Galutinė kaina:0
7 € × 0 d. 0
Aptarnavimo mokesčiai (4%)
Ši suma negrąžinama
0
Iš viso: 0

GoPro Hero 5 black

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 7.00 €

Kaina už savaitę: 45.00 €

Draudimas: Ne (Viskas apie draudimą )


Kaina: 430.00 €

Aprašymas

Kodėl verta išbandyt Gopro 5?

visų pirma, tai naujausias gopro produktas. Tiems, kuriems yra tekę naudotis GoPro hero 4 ar hero 3 iškart pastebės skirtumus. Kamerų video parametrai yra panašūs, tačiau Hero 5 turi papildomą linear modą.

Taip pat kamera turi auto - stabilization, kas žymiai pagerina užfiksuotų vaizdų kokybę.

taip pat kamerą galėsite valdyti balsu. Norint pasidaryti selfie nereikės prijunginėti kameros prie telefono ar remote pultelio tiesiog "GoPro take photo" ir kamera fotografuos. išties patogus dalykas, balsu galima keisti video/photo mode, pradėti/stabdyti filmuoti , fotografuoti, išjungt kamerą.

Taip pat pagerinta garso kokybė. GoPro hero 5 turi tris mikrafonus kurių dėka garso kokybė neatsilieka nuo vaizdo kokybės. Kam yra tekę išbandyti GoPro hero 4 žino, jog su filmuojant su dėklu garsas išties nėra geros kokybės.

Kamerai nebereikia dėklo, ji yra atspari vandeniui.

Kamera turi patogų liečiamą LCD ekranėlį. Visiškai kitoks interface nei GoPro hero 4 silver, daug patogesnis bei gražesnis, daugiau įvairių funkcijų.

kadangi dalinuosi.lt neileidžia dalintis video, negaliu įdėti pavyzdinių video apie linear mode, stabilization, voice control ir t.t

Nuomuojantis pridedu orginalią teleskopinę GoPro lazdą, 32gb kortelę, pakrovėją, laidą persikelti failus. taip pat turiu kitų įvairių priedų už papildomą kainą.

nuomuojantis savaitei ir ilgiau kamerą pristatau ir pasėmu pats. Kitu atvėju reikės pasiimti patiems, arba už papildomus 5 eur pristatysiu bei pasiimsiu.

Pastabos: 1 diena - 10eu
2dienos 15eu

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.

Daiktą galima rasti