GoPro Hero 4 Session

GoPro HERO4 Session yra pati lengviausia, mažiausia, kolkas patogiausia, turinti tvirtą korpusą ir atspari vandeniui.
Kokybė: 1080p60 filmavimo ir 8MP fotografavimo.
Visiškas montavimo lankstumas

Su tais pačiais GoPro laikikliais galėsite žymiai paprasčiau, universaliau ir lanksčiau pasukti kamerą į visas puses.
Specialus rutulinis jungiklis

Šis speciali jungtis leis Jums sukinėti HERO4 Session kamerą į visas puses nenuimamt jos nuo laikiklio.Profesionali filmavimo kokybė

HERO4 Session turi nuostabią filmavimo kokybę. Aukštos kokybės rezoliucijos 1440p30 ir 1080p60. Taip pat 720p100 rezoliuciją skirtą filmavuotos medžiagos sulėtinimams ("slow-motion").


Greitas, galingas nuotraukos užfiksavimas

Su 8MP nuotraukų darymas žaibišku 10 kadrų per sekundę greičiu, HERO4 Session padeda jums užfiksuoti akimirkas kuriu jūs nenorite praleisti. Įamžinkite vieną nuotrauką arba pasirinkite Time Lapse režimą, kuriuo galima fotografuoti nuotraukas automatiškai nustatytais laiko 0,5-60 sekundžių intervalais.


Valdymas, peržiūra ir dalinimasis su integruotu Wi-Fi + "Bluetooth":

HERO4 Session funkcijos Wi-Fi ir Bluetooth ®, leidžia jums prisijungti prie GoPro App Smart. GoPro App paverčia jūsų telefoną ar planšetinį kompiuterį tiesioginio vaizdo nuotoliniu valdymo pulteliu. Taip jūs įgaunate pilną kontrolę visų funkcijų ir parametrų. Lengvai galite peržiūrėti ir atkurti tai kas yra užfiksuota, taip pat galite dalintis elektroniniu paštu, "Facebook" ir daugiau. GoPro App Smart leidžia jums kontroliuoti kelias GoPro kameras iki 180m atstumu.
Įsimintiniausių akimirkų žymėjimas:

„Hilight Tag“ - Nauja HERO4 funkcija, leidžianti pažymėti svarbiausius momentus filmavimo metu, todėl galite greitai rasti savo geriausią įrašo vietą, kad vėliau būtų patogu redaguoti ar dalintis naudojant GoPro App arba GoPro Studio. Tiesiog paspauskite dedikuotą mygtuką ant kameros ar nuotolinio valdymo pulto.Pasaulyje labiausiai svaiginanti vaizdo medžiaga:

HERO4 Black „SuperView ™“, tai GoPro išskirtinis vaizdo režimas, kuris apima labiausiai pasaulyje svaiginančia plačiakampę perspektyvą. Ji leidžia jums užfiksuoti daugiau aplinkos aplink save.

Automatinis šviesos režimas:

Automatinis šviesos režimas sumaniai keičia kadravimą remiantis apšvietimo sąlygomis. Prieblandoje leidžia jums optimaliai judėti tarp šviesos ir tamsos nereguliuojant kameros nustatymų.

Tvirta ir atspari vandeniui

HERO4 Session yra atspari dulkėms ir vandeniui (10m). Nereikia papildomo dėklo.

Lengvas kontroliavimas vieno mygtuko pagalba

Dabar tai tapo labai paprasta! Vienas mygtuko paspausdimas įjungia kamerą ir pradeda filmuoti arba naudoja Time Lapse nuotraukų technologiją. Antras paspausdimas sustabdo filmavimą ir išjungia kamerą.

Integruota baterija

Baterija yra integruota kameros viduje, kuri leidžia Jums įrašyti 2 valandas nepertraukiamo filmavimo. Kraunama su USB kabeliu per Jūsų asmeninį kompiuterį, GoPro Auto arba Wall kroviklius.

Automatinis prisitaikymas

Kai kamera yra apversta, Auto Image Rotation technologija, automatiškai apverčia vaizdą "teisinga" puse. Todėl Jums nebereikės keisti jau nufilmuotos medžiagos formato ją modeliuojant.

„Protune ™“, dabar nuotraukoje + video:

„Protune“ atrakina visas kameros galimybes, suteikia kino kalibro optimizuotą vaizdą. Profesionaliems filmavimams pažangus rankinis valdymas.


GoPro App + programinė įranga:

Išplėskite savo GoPro patirtį su laisvu GoPro App ir GoPro Studio programinę įrangą. GoPro App leidžia jums kontroliuoti savo kamerą nuotoliniu būdu savo telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, peržiūrėti ir dalintis savo filmuota medžiaga GoPro Channel kanale. Naudokite GoPro Studio sukurti savo patraukliems GoPro stiliaus vaizdo filmams.
Mažiausia ir lengviausia GoPro kamera:

50% mažesnė ir 40% lengvesnė nei kitos HERO4 serijos kameros. HERO4 Session yra lengviausiai montuojama kamera. Ji turi universalų ir aptakųdizainą, kurio pagalba pritaikysite kamerą nuo vandens pramogų iki sniego, ar tiesiog puikiai įamžinsite laisvalaikio ir kelionių įspūdžiussu draugais.

Kaina :

5 Eur,-/ parai*

10 Eur,- Savaitgaliui ( Nuo penktadienio iki pirmadienio)

35 Eur,-/ Savaitei

* Minimalus nuomos terminas 2 dienos.

Papildomų priedų nuoma
Palioku

Palioku

Prisijungęs: prieš 5 d.
Vid. atrašo per 2 valandas
Atsako į 64% žinučių
Atsiliepimai: 11 0

Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 5.00 €

Kaina už savaitę: 40.00 €


Daikto vertė: 220.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Užstatas: 50.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.