GoPro Hero10

I komlektaciją įeina:
Kamera, dvi baterijos, usb-c/usb-a laidas, klyjuojama šalmo plokštelė, mažas trikojis, du varžtai, du greito nujamimo laikikliai, prisegamas laikiklis, sd kortele 64GB, sd kortelės adapteris.

„GoPro HERO10 Black“, atnaujinusi savo pavyzdinę veiksmo kamerą su 23 MP jutikliu ir nauju G2 lustų dizainu, kad pagerintų funkcionalumą, padidina greitį, našumą, jautrumą liečiant ir padidina kadrų dažnį, taip užbaigdama šią visų funkcijų veiksmo kamerą. Šis naujausias modelis siūlo labai išsamias 5.3K60, 4K120 ir 2.7K240 vaizdo įrašų ir 23 MP nuotraukas su atnaujintais profesionaliais nustatymais ir praktinėmis funkcijomis iš jo pirmtako HERO9.

Priekinis ekranas, kuriame ankstesniame HERO modelyje buvo rodoma būsenos informacija, dabar yra didesnis-1,4 colio ir siūlo tiesioginį vaizdą, leidžiantį įrėminti kadrus, skirtus vaizdo įrašams ir panašiam naudojimui. Naujas „HyperSmooth 4.0“ skaitmeninis vaizdo stabilizavimas su horizonto išlyginimu fotoaparate leidžia kurti dar tolygesnius ir stabilesnius vaizdo įrašus. Nors „HERO10 Black“ vis dar yra visiškai įjungta veiksmo kamera, ji naudojasi didžiuliu funkcijų rinkiniu, leidžiančiu jį naudoti kaip internetinę kamerą ir 1080p „Full HD“ tiesioginiam srautiniam perdavimui. Jis taip pat automatiškai prisijungia prie "debesies", leisdamas įkelti jūsų filmuotą medžiagą fotografuojant, kai turite „GoPro“ prenumeratą. Jame pateikiamas išsamus visų jūsų veiksmo kameros nuotykių sprendimas ir išlaikomas tvirtas dizainas, atsparus vandeniui, be išorinio korpuso Papildomai galima naudoti nardymo korpusą, kad fotoaparatas patektų į daug gilesnius vandenis.

Nors visos šios funkcijos jau sujungtos į galingą sistemą, „HERO10 Black“ yra papildytas daugybe kitų funkcijų, perkeltų iš ankstesnių fotoaparato versijų, kai kurios iš jų taip pat buvo patobulintos. „Power Tools“ rinkinys išlieka nuoseklus, įskaitant „HindSight“, ir įjungus jis leidžia įrašyti 30 sekundžių vaizdo įrašą prieš paspaudžiant įrašymo mygtuką, užtikrinant, kad niekada nepraleisite to svarbaus netikėto momento sporto žaidime ar kitame renginyje . Tai apima didelį 2,3 colio galinį jutiklinį ekraną su jutikliniu priartinimu, neapdorotų nuotraukų ir garso įrašymą, vaizdo įrašų ciklinimą, horizonto niveliavimą, duomenų perdangas, laiko tarpą ir nakties pertrauką, „LiveBurst“ užfiksuoti 1,5 sekundės prieš ir po kadro, 8 kartus mo, 100 Mb/s bitų perdavimo sparta, trys mikrofonai su pažangiu vėjo triukšmo mažinimu, „Protune“ funkcijos su profesionaliais vaizdo ir garso nustatymais, 14 balso komandų, pvz., „GoPro, fotografuok“ ir daug daugiau.

„HERO10 Black“ apačioje yra įmontuotas, išlenkiamas 2 kampų laikiklis, leidžiantis jį lengvai pritvirtinti prie daugybės tvirtinimo priedų, kuriuos galima įsigyti iš „GoPro“, skirtų visoms jūsų programoms, nesvarbu, ar tai ekstremalus sportas, ar tiesioginis srautinis perdavimas į „Facebook“. Siūlomi keli papildomi papildomi modifikacijos, tokie kaip „Max Lens Mod“, leidžiantis pridėti itin platų 155 ° matymo kampą, kad būtų lengviau stabilizuoti „HyperSmooth“. Turint omenyje socialinę žiniasklaidą, fotoaparatas taip pat leidžia įjungti portreto režimą, kad būtų galima fotografuoti tokiu formatu idealiai tinkančiu tokioms platformoms kaip „Instagram“. „HERO10 Black“ akumuliatoriaus talpa yra tokia pati, ilgai išliekanti 1720 mAh, kaip ir „HERO9“, todėl vienu įkrovimu fotoaparatas gali būti naudojamas ilgą laiką.

Revoliucinis procesorius
Galingas naujas GP2 variklis keičia žaidimo įspūdingą našumą, jautrius jutiklinius valdiklius ir padvigubina kadrų dažnį, kad vaizdas būtų nuostabiai sklandus. Sukurta specialiai sudėtingam „GoPro“ pobūdžiui, GP2 „lusto sistema“ yra greičiausia.

Naujas priekinis ekranas + našumo patobulinimai
Kadrų kadravimas vlogo įrašams ir asmenukėms būtų geresnis nei bet kada anksčiau, naudojant aukštos kokybės priekinį skystųjų kristalų ekraną, sklandesnį kadrų dažnį ir ryškias detales. Jutikliniai valdikliai taip pat yra greiti, todėl užraktas reaguoja geriau. Tiesioginė transliacija naudojant „HERO10 Black“ atrodo geriau nei bet kada, o internetinės kameros funkcijos yra paprastos ir sklandžios.

Didelės raiškos nuotraukos ir vaizdo įrašai, didelis kadrų dažnis
Pasiekite ryškiausią visų laikų fotografuojantį „GoPro“. Atnaujintas iki neįtikėtinų 23 MP nuotraukų ir 5,3 K vaizdo įrašo skiriamosios gebos 60 kadrų per sekundę, „HERO10“ siūlo dvigubą kadrų dažnį, kad judesiai būtų nuostabiai sklandūs. Be to, yra 8 kartus mažesnis greitis 2,7 tūkst.

Ryški vaizdo kokybė
Fotografuokite su smulkiai detalėmis, tikroviškomis tekstūromis ir stulbinančiu kontrastu net ir esant silpnam apšvietimui. Vaizdai atrodo geriausiai dėl naujo vandens išliejančio hidrofobinio objektyvo dangtelio, kuris atstumia vandenį ir padeda pašalinti objektyvo blyksnius bei kitus artefaktus.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ozo g. 25 Akropolis
Vilnius
Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 5 3

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 15.00 €

Kaina už savaitę: 75.00 €

Kaina už mėnesį: 225.00 €


Daikto vertė: 529.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.

- Daikto grąžinimas: I - VII nuo 10:00 iki 21:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.