GoPro HERO7 veiksmo kamera

- 4K30 VIDEO - Filmuokite nuostabius 4K vaizdo įrašus ir įamžinkite svarbias akimirkas. Taip pat galite filmuoti laiko tarpo vaizdo įrašus ar sutrumpinti ilgesnius vaizdo įrašus į pasidalinti tinkančius momentus.

Komplektacijoje yra: kamera su laikikliu, baterija, laikiklio varžtas, usb laidas, 2vnt. stovelių, 200GB microSD kortelė, kameros apsauga nuo vandens ir išorinių pažeidimų, papildoma baterija, adapteris, priedas prie dviračio rėmo, fiksatoriai.


- TVIRTAS IR ATSPARUS VANDENIUI - Dalinkitės prisiminimais, kurių negalite užfiksuoti telefonu. HERO7 yra tvirtas bei atsparus vandeniui, todėl galėsite užfiksuoti net ir pačius ekstremaliausius nuotykius.
- INTUITYVUS, LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS - HERO7 turi lietimui jautrų ekraną ir 3 pagrindinius fiksavimo režimus, kurie supaprastins filmavimą.
- VALDYMAS BALSUS - Išlikite momente. Valdykite savo HERO7 be rankų judesių, su balso komandomis tokiomis kaip “GoPro, take a photo” (“GoPro, nufotografuok”) ir “GoPro, start recording.”(“GoPro, pradėk filmuoti”)
- 10MP NUOTRAUKOS SU WDR - HERO7 Silver fotografuoja nuostabias ir ryškias 10MP nuotraukas – net ir sudėtingame apšvietime, kai susijungia ryški šviesa ir šešėliai, o su Burst režimu, jūs galėsite nufotografuoti 15 nuotraukų per sekundę.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Žirmūnų g. 64
Vilnius
Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 12 valandų
Atsiliepimai: 13 6

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 6.00 €

Kaina už savaitę: 30.00 €

Kaina už mėnesį: 90.00 €


Daikto vertė: 219.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Žirmūnų g. 64, Vilnius.

- Darbo laikas: I - VI nuo 10:00 iki 21:00, VII 10:00 iki 19:00
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.