Gyvūnų kailio džiovintuvas / fenas

Profesionalus ir ypač galingas dvimotoris naminių gyvūnų kailio džiovintuvas / kompresorius su dviem antgaliais ir 4 greičio fazėmis LAN TUN. Oro padavimo greitis nuo 20 iki 85 metrų per sekundę.

Puikiai tinka gyvūnams su tankiu, dvigubu kailiu bei povilne.

Galima džiovinti išmaudytą gyvūną arba naudoti sausai - kailio šerimosi laikotarpiu išpučiant laisvą kailį. Puikus daiktas ruošiant gyvūno kailį parodoms, naudojant kailio purenimui bei pakėlimui. Greita ir patogi alternatyva kailio šukavimui, o gyvūnams dažnai labai maloni ir džiaugsminga procedūra.

Nepakeičiamas įrankis Sibiro haskių, Akitų, Aliaskos malamutų, Samojedų ir kt. vidutinių/didelių šunų kailio priežiūrai.


Dydis: 42×33×22 CM
Svoris: 8 kg

TECHNINIAI DUOMENYS:

Galingumas: 500W - 3200W (4 greičio fazės)
Oro padavimo greitis: 20m/s - 85m/s
Oro temperatūra: 25C - 65C (nereguliuojama aplinkos temperatūra, kuri kyla su šylančiais motorais - norint išlaikyti tolygią temperatūrą, rekomenduojamas džiovinimas su pertraukomis).
Garsumas: 0.046M³

DĖMESIO:
Džiovintuvas skleidžia nevisiems gyvūnams priitiną garsą, panašiai kaip dulkių siurblys, todėl nerekomenduojama bailiems, psichiškai nestabiliems ir jautriems technikai gyvūnams.

REKOMENDACIJOS:
Papildomai rekomenduoju naudoti apsauginius akinius (pridedu nemokamai) bei respiratorių, procedūrą atlikti lauke, palankiomis oro sąlygomis. Dirbant su povilnę turinčiais gyvūnais atrodo, jog kailiu tiesiog sninga, tad darbuojantis patalpoje tinkamai įvertinkite ir potencialią valymo trukmę po šuns džiovinimo/kailio išpūtimo.

Patirtis rodo, jog naudojant feną lauke, priklausomai nuo išpūsto kailio kiekio, dažnai net neverta jaudintis dėl jo išvalymo, nes aplinkiniai paukščiai greit išgraibsto ir išnešioja kailį savo lizdų statybai. Surinktą kailį taip pat galite panaudoti kurmių prevencijai - kailio gniužulus sukišdami į kurmiarausius, o sukauptą vilną - siulų verpimui bei velimui, dėl puikių gydančių ir šildančių savybių.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Gintarė

Gintarė

Prisijungęs: 2020-10-25
Vid. atrašo per 15 valandų
Atsako į 100% žinučių
Atsiliepimai: 0 0

Miestas: Lentvaris

Kaina už parą: 10.00 €

Kaina už savaitę: 50.00 €

Kaina už mėnesį: 170.00 €


Daikto vertė: 400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Transportuoti nėra sudėtinga, lengvai telpa į automobilio bagažinę ar saloną.
Nuomojantis pasirašoma sutartis. Jei reikia ilgesniam laikotarpiui, kaina derinama individualiai. Nuomojantis ne pirmą kartą, daroma nuolaida.

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.