Oro drėkintuvas ELECTROLUX EHU - 3710D,

Ultragarsinis oro drėkintuvas Electrolux EHU 3710D Black

Electrolux EHU-3710D – tai itin modernus daugiafunkcis oro drėkintuvas su sterilizavimo garais sistema, unikalaus autorinio dizaino

Bio-Cop sterilizavimo garais sistema

Electrolux EHU-3710D drėkintuvas aprūpintas naujoviška trijų pakopų Bio-Cop valymo sistema. Tai apima vandens pasterizavimą 80 laipsnių temperatūroje ir sterilizavimą garais ultravioletine lempa. Prietaiso bakas pagamintas iš specialaus antibakterinio plastiko, kuris neleidžia susidaryti kenksmingiems mikroorganizmams. Visapusiškas garų valymas ir dezinfekcija garantuoja bakterijų sunaikinimą, dėl ko patalpoje susidaro sveikas mikroklimatas, kuris taip reikalingas vaikams ir žmonėms, linkusiems į alergines reakcijas ir peršalimo ligas.

Oro jonizacija

Oro drėkintuve EHU-3710D esanti jonizacijos funkcija leidžia kompensuoti neigiamo krūvio jonų (anijonų) trūkumą ore, o tai savo kokybe priartina prie spygliuočių miškų, kalnų ir pajūrio kurortų oro. Retai vėdinamose patalpose susidaro daug teigiamo krūvio oro jonų. Tačiau normaliam organizmo funkcionavimui būtina išlaikyti pusiausvyrą tarp neigiamo ir teigiamo krūvio dalelių. Šios pusiausvyros pažeidimas neigiamai veikia savijautą ir sveikatą apskritai. Vidutinė jonizacija skatina oro jonų cirkuliaciją ir grynina orą, teigiamai veikia organizmą: gerina medžiagų apykaitą, gerina plaučių veiklą, stiprina nervų ir kraujotakos sistemas, taip pat padeda atsispirti kvėpavimo takų ligoms.

Relaksacinis apšvietimas

Drėkintuvas EHU-3710D pasižymi išskirtine Relax Therapy apšvietimo technologija, kurią reprezentuoja dinamiški spalvų pokyčiai – žalia, mėlyna ir balta. Šios spalvos natūraliai ramina žmogų. Relax Therapy apšvietimas padeda sumažinti stresą, pagerinti emocinę savijautą ir sukurti jaukią atmosferą namuose.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Respublikos g.106/1
Rokiškis
Prisijungęs: prieš 21 val.
Vid. atrašo per 37 minutes
Atsiliepimai: 0 0

Miestas: Rokiškis

Kaina už parą: 6.00 €

Kaina už savaitę: 30.00 €

Kaina už mėnesį: 60.00 €


Daikto vertė: 140.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Respublikos g. 106, Rokiškis.

- Darbo laikas: I - V nuo 09:00 iki 18:00, VI nuo 09:00 iki 14:00, VII - uždaryta.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.