Drabužių garintuvas STEAMONE PRO2000

"SteamOne" – tai prancūzų prekės ženklas, kilęs iš aukštosios mados industrijos poreikio turėti profesionalius, lengvo naudojimo lyginimo prietaisus. „PRO2000“ yra profesionaliausias „SteamOne“ lyginimo garais prietaisas, kuris patenkins net reikliausių klientų lūkesčius.

Šiame modelyje integruotas naujas žalvarinis kaitinimo elementas užtikrins ilgalaikį ir efektyvų garintuvo darbą. Žalvarinis kaitinimo elementas yra daug atsparesnis oro sąlygoms ir kalkėms.

4 aplink savo ašį besisukančius guminius ratukus, 5 metrų ilgio susukamą laidą ir fiksuotą aliumininį kotą turintis „SteamOne PRO2000“ yra ypač lengvai transportuojamas. Naujoviškas garų galvutės laikiklis su kabykla „Rack Pro“ leis Jums pasikabinti iki 10 pakabų vienu metu, o dėl 25 cm koto prailginimo, nesunkiai pasikabinsite net maxi ilgio suknelę. „SteamOne PRO2000“ taip pat turi itin ergonomišką garų galvutę, todėl prietaisą be vargo galite naudoti ilgą laiko tarpą. Patogi smulkmena profesionalams – prietaiso įjungimo/išjungimo koja mygtukas.

„SteamOne PRO2000“ yra tinkamas lyginti visų tipų audinius (pvz., vilną, šilką, liną, šifoną, nėrinius) ir drabužius (pvz., sukneles, švarkus, kostiumus). Garas švelniai prasiskverbia į audinius ir juos atgaivina, todėl drabužiai lyginami su „SteamOne PRO2000“ bus ypatingai minkšti ir patogūs.

„SteamOne PRO2000“ ne tik lygina, bet ir sterilizuoja. Garintuvo skleidžiamas 98°C garas padeda atsikratyti kai kurių alergenų (pvz., dulkių, gyvūnų plaukų), nemalonaus kvapo, dulkių erkučių, bakterijų ir patalinių blakių. Todėl „SteamOne PRO2000“ taip pat galite naudoti sofoms, kilimams, patalynei ar užuolaidoms valyti.

Ypatumai: žalvarinis kaitinimo elementas; žarna su triguba šilumine apsauga; nerūdijančiojo plieno garintuvo padas; fiksuotas aliumininis kotas; 4 guminiai ratukai; ergonomiška garų galvutė; įjungimo/išjungimo koja mygtukas.

Technologijos: nukalkinimo sistema; garų srauto reguliavimo sistema pagal audinio tipą; galios reguliavimo sistema; automatinis išsijungimas.
Arnoldas

Arnoldas

Ukmergės g. 240
Vilnius
Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 3 valandas
Atsiliepimai: 16 7

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 8.00 €

Kaina už savaitę: 30.00 €


Daikto vertė: 350.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Nuomą galite apmokėti per dalinuosi.lt arba parduotuvėje. Daiktą reikės atsiimti iš Topo Centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.

- Darbo laikas: I - V nuo 10:00 iki 20:00, VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 17:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.