Robotas siurblys LG homebot

puikus variantas norintiems išmėginti prieš perkant :))
Puikus siurblys, valo viską nuosekliai o ne važinėja bet kaip.

Produkto aprašymas

Patikimas bei praktiškas robotas dulkių siurblys LG VR62701LV HOM–BOT yra sumanus šiuolaikiškas prietaisas, dėl autentiškos technologijos gelbstintis nuo nešvaros ir tampantis idealiu pagalbininku namuose.

Nepriekaištingam rezultatui – Dual Eye 2.0 sistema ir ultragarso jutikliai

Vienas svarbiausių aspektų, lemiančių LG VR62701LV roboto dulkių siurblio išskirtinumą, yra pažangi Dual Eye 2.0 sistema, kurios dėka pasiekiami geresni rezultatai valymo procese. Šios sistemos privalumas – ne tik našesnis darbas, bet ir tai, jog sumanus robotas gali efektyviai veikti netgi tamsoje.

Robotai siurbliai dažniausiai turi vieną kamerą, tačiau šio roboto valytojo naujos kartos kameros su II–SLAM technologija, suteikia jam pranašumą prieš kitus robotus siurblius. Dėl modernios Dual Eye 2.0 sistemos LG VR62701LV paskirtas užduotis atlieka praktiškiau, greičiau ir, žinoma, efektyviau. Robotas siurblys tiksliai fiksuoja aplinką – viršutinė ir apatinė kameros skenuoja lubas, sienas ir grindis tam, kad būtų suformuotas racionalus vaizdas ir numatytas tikslingas valymo planas. Taip pat ypatinga matymo sistema ir ultragarso jutikliai leidžia robotui LG VR62701LV išvengti visų kelyje pasitaikančių kliūčių bei atpažinti vietas, kurios jau yra išvalytos. Dėl šios „atpažinimo technologijos“ išvengiamas darbo pakartojimas ir pasiekiami geriausi rezultatai dulkių bei kitų nešvarumų valyme.

Originalus dizainas ir ypatingi šepečiai

Unikalus LG VR62701LV dulkių siurblio dizainas suteikia galimybę pasiekti aukštesnį valymo lygį. Kvadrato formos robotas valytojas turi ilgus (70 mm) šoninius šepečius, kurie pasiekia net sunkiai prieinamus kampus. „Kampų aptikimo sistema“ leidžia robotui valyti itin arti sienos, išvengiant su ja susidūrimo.

Kvadrato formos siurblys LG VR62701LV kampuose esančius nešvarumus pasiekia net 94 % geriau. Standartinių, apvalių dulkių siurblių kampų valymo rezultatas neretai būna tik apie 54 %.

Lengvas valymas ir aukštos kokybės filtrai

LG HOM–BOT robotas siurblys suprojektuotas taip, kad vartotojui nekiltų jokių nesklandumų, ištuštinant šiukšlių surinkimo konteinerį. Šiukšlių dėžė įmontuota siurblio viršuje, todėl yra greitai ir lengvai išimama.

Robotas dulkių siurblys turi HEPA 11 filtrus, kurie užtikrina, jog surinkti nešvarumai nekels užterštumo ar alergijų grėsmės aplinkai.

Sumanus valdymas ir praktiškas laiko planavimas

LG VR62701LV robotas dulkių siurblys turi keturis automatinius kontrolės režimus, kurie pasirenkami atsižvelgiant į vartotojo poreikius.

Pasirinkus „My Space“ programą robotas tikslingai valo tam tikrą erdvę – naudojamas zigzago metodas, be to, vieta valoma ne vieną, o du kartus. My Space režimas ypač tinkamas „užkrautoje“ erdvėje arba, pavyzdžiui, virtuvėje. „Spiral“ programa jungiama siekiant išvalyti nedidelį plotą. Robotas juda ratu 1,5 metrų plote. „Zigzag Mode“ – robotas juda pirmyn ir atgal, sėkmingai išvengdamas kliūčių kelyje. Režimas tinkamas didelėje erdvėje su objektais. „Cell by Cell“ režimas yra naudojamas kaip labiau koncentruotas bei planingas valymo „priedas“ po „Zigzag Mode“ programos.

Robotas siurblys taip pat turi integruotą „Turbo Mode“ režimą. Ši itin sisteminga bei efektyvi valymo programa garantuoja daugiafunkcinį LG VR62701LV darbą. Naudodamas Turbo Mode režimą robotas valytojas prisitaiko prie esamos aplinkos ir pats kontroliuoja savo darbą bei naudoja įvairius nešvarumų šalinimo metodus. Pasiekęs kilimus robotas padidina šepečių darbo galią bei sustiprina įsiurbimo jėgą, o baigęs valyti erdvę su kilimais vėl grįžta prie įprasto valymo būdo.

Praktiškas laiko planavimas taip pat yra itin svarbus LG VR62701LV roboto dulkių siurblio valdymo aspektas. Dėl lengvos kontrolės prietaiso veikla gali būti numatoma iš anksto, nustatant automatinį valymo grafiką, nepaisant to, ar tai vienkartinis suplanuotas valymo režimas, ar kasdieninis grafikas konkrečiu laiku.

Tylus užduočių atlikimas ir ilgai veikimas

Pažangios technologijos suteikia galimybę robotui LG VR62701LV veikti tyliai, neviršijant 60 decibelų garso stiprumo, todėl darbo metu robotas netrukdo žiūrėti televizorių, kalbėtis telefonu ar skaityti, o ilgas bei efektyvus (100 minučių) veikimas garantuoja puikius rezultatus ir tobulą švarą namuose.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Tomas

Tomas

Prisijungęs: prieš 8 val.
Vid. atrašo per 53 minutes
Atsako į 76% žinučių
Atsiliepimai: 56 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 8.00 €

Kaina už savaitę: 30.00 €


Daikto vertė: 250.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 50.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.