XIAOMI Roborock S5 Gen 2 (white)

Išmanus namų valymo prietaisas, turintis 2 – šlavimo ir šlapio valymo – funkcijas. Taigi, jis ne tik surenka nešvarumus, tačiau ir poliruoja grindis, išvalydamas grindis nuo užsilikusių dulkių.
Funkcijos:
Lazeriniai atstumo jutikliai (LDS) skenuoja aplinką 360 laipsnių kampu, 1800 kartus per sekundę, taip sudarydamas jūsų namų žemėlapį.
Trys procesoriai seka roboto judėjimą realiu laiku, o vienalaikis lokalizacijos ir žemėlapio sudarymo (SLAM - Simultaneous Localization and Mapping) algoritmas perskaičiuoja efektyviausią valymo kelią. Naudojant Mi Home programėlę jųs galite įjungti ir per atstumą valdyti savo robotą, keisti valymo rėžimus and nustatyti naujus valymo tvarkaraščius.
Galingas Nidec bešestis nuolatinės srovės variklis, pagrindinis šepetys su besikeičiančiu aukščiu ir 5200mAh ličio baterija, užtikrinanti iki 2.5 valandų nepertraukiamą valymą, puiki kokybė išskiria XiaomiMI S50 Roborock rinkoje. O kartu su Mi Robot nešvarumai neturi šansų.
Pagrindiniai privalumai:
Du viename – šlavimas ir šlapias valymas

Dvigubas valymas sušluoja didesnius nešvarumus bei išvalo grindis.
Filtras įkvėptas medžių šaknų – valymo pagrindas atlieka lapų funkciją –kontroliuoja vandens srautą. Grindys gali būti nepertraukiamai valomos 45-60 minučių.

Išmanus valymo kelio planavimas
Lazeriniai atstumo jutikliai (LDS) skenuoja aplinką 360 laipsnių kampu, 1800 kartus per sekundę kartu su vienalaikiu lokalizacijos ir žemėlapio sudarymo (SLAM - Simultaneous Localization and Mapping) algoritmu sudaro jūsų namų žemėlapį bei suteikia galimybę perplanuoti maršrutus realiuoju laiku, užtikrinti kampų remiantis aplinka.
Trimatė valymo sistema
Su savo dulkių siurbimo funkcija, robotas užtikrina, kad namai bus išvalyti nuo visų dulkių, granulių ar didesnių nešvarumų bei namuose be rūpesčių galėsite vaikščioti basomis.
Valdymas per atstumą programėlės pagalba
Individualizuotas valymas tik vienu paspaudimu – pasirinkite norimą valyti zoną žemėlapyje jūsų telefone.
5200mAh ličio baterija
Robote sumontuota 5200mAh ličio baterija, užtikrinanti iki 2.5 valandų nepertraukiamą valymą. Išvalykite 250kv.m. namą vienu įkrovimu.

2000Pa įsiurbimo galia
Galingas įsiurbimas užtikrina visų nešvarumų pašalinimą (pvz. susiurbia dulkes, plieno gabaliukus, pupeles ir pnš.) vienu ypu.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ozo g. 25 (PC Akropolis)
Vilnius

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 11.00 €

Kaina už savaitę: 40.00 €


Daikto vertė: 459.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.

Užstatas: 138.00 €

Reklama