APPLE iPhone 8 64GB Space telefonas

Apple iPhone 8 telefonas yra pagamintas iš patvaraus aliuminio lydinio rėmo su stikliniu korpusu Šis telefonas yra atsparus vandeniui 1ir dulkėms. Naujieji modeliai turi patobulintą Retina HD ekraną su True Tone technologija ir dar didesne spalvų gama. Taip pat telefone integruotas A11 Bionic lustas su šešių branduolių architektūra, kuris užtikrina iki 70% greitesnį grafikos apdorojimą palyginus su ankstesniais modeliais. iPhone 8 turi patobulintą kamerą, garsesnius stereo garsiakalbius bei integruotą bevielio įkrovimo technologiją.

STIKLINIS KORPUSAS
Naujoviškas bei inovatyvus iPhone 8 dizainas. Aliuminio rėmas ir itin stiprus stiklas telefonams sujungiami į tvirtą, tačiau elegantišką ir inovatyvų dizainą. Telefono stiklas turi 50% didesnį lazeriu sukietintą stiprinimo sluoksnį, taip pat oleofobinį paviršių.

RETINA HD EKRANAS
Išmanusis telefonas iPhone 8 turi aukščiausios klasės 4.7 colių dydžio Retina HD ekraną su 1334 x 750 pikselių skiriamąja geba ir 1400:1 kontrastu. Naujoji True Tone technologija naudoja keturių kanalų šviesos sensorius ir automatiškai pritaiko ekrano vaizdo ryškumą bei spalvas atsižvelgiant į aplinkos šviesas. Plati spalvų gama sukuria patrauklų bei įtraukiantį vaizdą. Dviejų krypčių pikseliai užtikrina platesnį matymo kampą.

KAMERA
iPhone 8 modelyje yra integruotas naujas sensorius bei A11 Bionic procesorius. Taip pat šio telefono kamera yra pritaikyta įspūdingoms "išplėstos realybės" funkcijoms, kurios suteiks dar daugiau malonumo. Apple iPhone 8 kamera turi optinio vaizdo stabilizavimo funkciją, kuri atveria naujas fotografavimo galimybes: nuotraukos bus dar tikslesnės ir detalesnės, nes specialus jutiklis padeda šešių linzių lęšiui neutralizuoti net ir menkiausią virptelėjimą. Puiki 12 mega pikselių kamera su ƒ/1.8 diafragma užtikrina, jog nuotraukos būtų kuo ryškesnės bei detalesnės. Žinoma, patobulinta blykstė gali prisitaikyti prie aplinkos spalvų. Tefelone iPhone 8 esanti 7 mega pikselių priekinė FaceTime HD kamera naudoja plačią spalvų gamą bei automatinio vaizdo stabilizavimo funkciją, todėl asmenukės atrodys dar gyvesnės ir ryškesnės. Retina Flash blykstė priderina foninį apšvietimą prie natūralaus odos atspalvio.

ITIN GALINGAS IR IŠMANUS KUSTAS
A11 Bionic lustas, integruotas į iPhone 8 turi šešių branduolių architektūrą su 4.3 mln. tranzistorių. Šis lustas naudoja keturis iki 70% didesnio efektyvumo branduolius bei papildomus du 25% didesnį našumą užtikrinančius branduolius. Apple suprojektuotas trijų branduolių GPU grafikos apdorojimas yra iki 30% spartesnis nei ankstesniame modelyje. Galėsite mėgautis įspūdingais 3D grafikos žaidimais ir programomis su iPhone 8 be jokių trūkdžių. Taip pat su A11 lustu "išplėstos realybės" žaidimai ir programėlės leis pasiekti aukštesnį įspūdžių ir realybės lygį.

BEVIELIS ĮKROVIMAS
iPhone 8 – pirmasisi telefonas su bevielio įkrovimo funkcija. Stiklinė nugarėlė kartu su efektyvia įkrovimo sistema leidžia itin paprastai, lengvai bei patogiai tiesiog padėjus telefoną ant AirPower stotelės jį įkrauti. Naudoti patogiu belaidžiu įkrovimu galima ir viešbučiuose, kavinėse ar oro uostose, kuriuose yra Qi įkrovimo stotelės.

MOBILUSMAS IR PATOGUMAS
Telefone esantis spartus belaidis Wi-Fi ryšys leidžia greitai ir lengvai atsisiųsti mėgiamas programėles, žaisti žaidimus, naršyti internete, dalintis vaizdo įrašais. Per Bluetooth 5.0 ryšį paprastai prisijungsite prie išorinių įrenginių.
Pažangi telefono apsauga su Touch ID. Nebereikės rinkti PIN kodų, užteks tik priliesti pirštu ir Touch ID funkcija saugiai bei greitai atrakins iPhone 8.
Išmaniuoju telefonu iPhone 8 galėsite naudotis visą dieną. Ilgai laikanti baterija užtikrins nenutrūkstamą veiklą.

PAŽANGIOS IR INOVATYVIOS PROGRAMOS
Galingos integruotos programos ir sistemos patobulinimai užtikrina sklandžią veiklą ir greitį. Operacine sistema iOS malonu ir paprasta naudotis, kaip ir svarbiausiomis įdiegtomis programomis, kurias galėsite iš karto išbandyti. Siri padės telefoną valdyti balsu. Muzikos programa leis lengvai pasieksite savo asmeninę kolekciją ir visą Apple Music biblioteką. Su FaceTime galėsite mėgautis vaizdo skambučiais į kitus Apple įrenginius. Žemėlapių programėlė leis naudotis navigacija ir lengvai orientuotis aplinkoje.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas
Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 9 6

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 16.00 €

Kaina už savaitę: 57.00 €


Daikto vertė: 659.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.

- Darbo laikas: I - V nuo 10:00 iki 20:00, VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 18:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 160.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.