LENOVO Yoga 730-13IWL kompiuteris

Nešiojamas kompiuteris LENOVO Yoga 730-13IWL i5-8265U/8/256GB SSD/Win

JUTIKLINIS
Lenovo Yoga 730-13IWL kompiuteris turi jutiklinį ekraną, kuris supaprastina kasdieninį nešiojamo kompiuterio naudojimą bei suteikia galimybę daugelį veiksmų atlikti greičiau ir patogiau nenaudojant pelės.

INTEL CORE 5
Dviejų ar keturių branduolių versijos turi integruotą vaizdo lustą HD Graphics bei procesoriaus taktinį dažnį didinantį Turbo boost režimą. Šie procesoriai užtikrina sklandų ir komfortišką sistemos veikimą, pakanka nuotraukų ir filmų apdorojimui, žaisti 2D ir 3D žaidimus bei leisti Full HD kokybės filmus.

DDR4 RAM ATMINTIS
Dar greitesni ir modernūs DDR4 RAM atminties lustai perkelia į naują spartos dimensiją, užtkrinant kofortišką kompiuterio naudojimą.

FullHD 1920x1080 RAIŠKA
Full HD ekranas užtikrina itin aukštos kokybės vaizdą bei atskleidžia sodrias spalvas ir tikroviškas detales.

IPS
Šis nešiojamas kompiuteris su IPS matrica - suteikia itin malonius estetinius potyrius naudojantis multimedijomis. Ekranas su IPS technologija pasižymi plačiais apžvalgos kampais, tikroviškų spalvų bei kontrastų atvaizdavimu.

USB-C
Naujas jungties tipas, kuris užtikrins greitą duomenų perdavimą net iki 5 Gbit/sUSB-C tipo jungtys pagreitina duomenų perdavimą į išorinius diskus ir įrenginius, aptarnauja spausdintuvus ar skenerius.

SSD 256 GB DISKAS
Nešiojami kompiuteriai su SSD tipo diskais pasižymi tylesniu veikimu ir užtikrina geresnę duomenų apsaugą; SSD diskas yra atsparus mechaniniams pažeidimas ir taupo energiją, o tai leidžia prailginti baterijos darbo laiką.

Matinė danga
Matinė ekrano danga tai verslo klasės kompiuterių standartas, bet tuo pačiu rekomenduojamas ir individualiems vartotojams.

Klaviatūra su apšvietimu
Klaviatūra su apšvietimu suteikia galimybes laisvai naudotis kompiuteriu net tamsiame kambaryje, nes apšviesti klavišai yra puikiai matomi.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas
Galutinė kaina:0
122 € × 0
0
PVM (21%) 0
Iš viso: 0

Miestas: Kaunas

Ilgalaikė nuoma: Taip

  • Nereikalaujamas užstatas
  • Nemokamas ir patogus daikto grąžinimas
  • Pasibaigus nuomai galite toliau nuomotis už tą pačią kainą
  • Nusipirk ir pasilik daiktą
  • Pagalba telefonu ir žinutėmis

Daikto vertė: 1030.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 mėnuo

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.