SAMSUNG Gear Sport

Būkite motyvuoti daugiau judėti, sveikiau valgyti ir gyventi. Gear Sport seka jūsų fizinį parengtumą ir mitybą bei padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Pritapkite arba išsiskirkite
Gear Sport gaminamas dviejų spalvų. Rinkitės amžinai populiarią juodą arba ryškiai mėlyną spalvą, kad pabrėžtumėte savo stilių.

Gyvenkite sveikai
Nustatykite sveikatingumo ir mitybos tikslus savo telefone ir pradėkite sekti pažangą naudodami šį išmanųjį laikrodį. Gear Sport leidžia lengvai stebėti sudegintas ir suvartotas kalorijas. Prietaisas taip pat pateikia patarimų ir įžvalgų, padėsiančių siekti tikslų.

Nebijokite sušlapti
Jei mėgstate plaukioti arba bėgiojant užklupo lietus, nesustokite. Gear Sport atsparumo vandeniui reitingas yra 5 atmosferos, arba 50 metrų, todėl prietaisas fiksuoja jūsų treniruotes net po vandeniu.* Paplaukioję sinchronizuokite prietaisą su Speedo On, naująja Speedo plaukimo rezultatų sekimo programėle, ir sužinokite išsamesnę informaciją.**
*Gear Sport atsparumo vandeniui reitingas yra 50 metrų (pagal ISO standartą 22810:2010). Prietaisas netinka nardyti arba naudoti esant aukštam vandens slėgiui. Jei prietaisas ar jūsų rankos yra šlapios, prietaisą arba rankas reikia nusausinti prieš naudojant.
** Programėlę Speedo On reikia atsisiųsti atskirai. Programėlės Speedo On prieinamumas gali skirtis atsižvelgiant į šalį ar regioną.

Valdykite lietimu
Keisti nuostatas ar peržiūrėti pranešimus labai paprasta. Tiesiog braukite ekraną arba pasukite rėmelį. * Braukite aukštyn arba žemyn bet kuriame ekrane, kad gautumėte prieigą prie Customized Moment Bar ir pakeistumėte garso lygį, patikrintumėte baterijos likutį bei atliktumėte kitus veiksmus. Jei gavote žinutę, atsakykite pasukę rėmelį.*Norint gauti žinutes, reikia susieti prietaisą su mobiliuoju telefonu Bluetooth ryšiu.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 5.00 €

Kaina už savaitę: 15.00 €


Daikto vertė: 199.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.