Planšetinis kompiuteris eSTAR 8,0"

Planšetinis kompiuteris vaikams „eSTAR 8″ Mininons Dave“.

„eSTAR 8″ Themed Tablet Dave“, tai lengvas keturių branduolių, 8 colių „IPS technologijos“ ekranu planšetinis kompiuteris kartu su minkštu teminiu dėklu. Skirtas tikriems “Minions” gerbėjams, mėgstantiems leisti laiką geltonųjų bičiulių draugijoje.


Ekranas
„eSTAR 8″ Themed Tablet Dave“ turi 8 colių ekraną, kuriame patogu peržiūrėti nuotraukas ar mėgautis kita vaizdo medžiaga. O 800×1280 raiškos 5 taškų IPS technologijos jutiklinis ekranas užtikrina ryškų ir kokybišką vaizdą žaidžiant žaidimus ar žiūrint video medžiagą.


Operacinė sistema
Įrenginyje instaliuota nauja „Android 5.1 Lollipop“ operacinė sistema. Planšetės naudotojui užtikrinami automatiniai „Android“ sistemos atnaujinimai (OTA) ir galimybė įsidiegti bet kokią norimą programėlę iš „Google Play“.

“Minions” dėklas bei žaidimai
Šis planšetinis kompiuteris yra pritaikytas tikriems “Minions” gerbėjams. Gražus bei patvarus dėklas tvirtai laiko planšetinį kompiuterį, o ryški užsklanda prikausto dėmėsį. Tačiau geriausia yra tai, jog jau pirmą kartą įsijungus planšetinį kompiuterį, galėsite mėgautis įdiegtais “Minions” teminiais žaidimais!

Atmintis
Planšetė turi 8 GB vidinės, taigi jos tikrai užteks norint prietaise išsaugoti nuotraukas ar kitą vaizdo medžiagą. Prireikus atmintį lengvai išplėsite iki 32 GB įdėję micro SD kortelę.

Kamera
Šiame planšetiniame kompiuteryje yra 0,3 MP priekinė kamera. To pilnai užtenka bendraujant su draugais ar giminaičiais “Skype” programos pagalba.

Baterija
„eSTAR 8″ Minions Dave“ planšetinis kompiuteris palaiko belaidį „Wi-Fi“ ryšį, todėl po ranka visuomet turėsite internetą. Naudodami Micro USB jungtį, prie „eSTAR 8″ Themed Tablet Dave“ galite nesunkiai prijungti kitus prietaisus. O nepertraukiamą planšetės darbą garantuoja itin talpi 4000 mAh baterija, kuri puikiai tinka žaidžiant žaidimus, klausantis muzikos ir bendraujant su draugais.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Taikos pr. 64
Klaipėda
Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 3 valandas
Atsiliepimai: 6 3

Miestas: Klaipėda

Kaina už parą: 6.00 €

Kaina už savaitę: 10.00 €


Daikto vertė: 75.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Taikos g. 64, Klaipėda.

- Darbo laikas: I-VII nuo 10:00 iki 18:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.