Televizorius SONY KDL43W755C

- Ryškios detalės
Stulbinamas detalumas, kad ir ką žiūrėtumėte. Galinga „Sony" vaizdo apdorojimo technologija konvertuoja kiekvieną pikselį į aukštesnės raiškos vaizdą. Kiekvieno siužeto atskiros dalys analizuojamos ir pritaikomos naudojant specialią vaizdų duomenų bazę.

- Sklandūs ir tikroviški vaizdai
Su „Motionflow XR“ technologija galėsite mėgautis sklandžiais vaizdais ekrane, net ir žiūrėdami greitas veiksmo scenas.

- BRAVIA® su „Android TV™“
Šis išmanusis televizorius dabar dar sumanesnis. Dabar galite mėgautis dideliame ir dar geresniame BRAVIA® ekrane viskuo, kuo mėgaujatės savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

- Išbandykite naująjį televizorių
Pasiruoškite pramogoms jūsų kasdieniam gyvenimui. Lengvai peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį ekrane naudodami „Google Cast™“ bei gaukite atsakymus naudodami balso paiešką.

- Dar daugiau galimybių
Žiūrėkite filmus, rinkite mėgstamiausią muziką naudodami „Google Play™“, bendrinkite nuotraukas su šeimos nariais ir draugais, ir valdykite ji intuityviu „One-Flick“ nuotolinio valdymo pultu.

- Peržiūrėti naujausias programas
Viskas vienoje vietoje: naujausi filmai, žaidimai, muzika ir televizija internete.

- Išbandykite naujausius priedus
Prie televizoriaus lengvai prijunkite įvairiausius priedus ir mėgaukitės mėgstamais žaidimais nenaudodamiesi žaidimų pultu.

- Prijunkite per NFC
Belaidžiu būdu dubliuokite „Xperia™“ mobiliojo įrenginio vaizdą BRAVIA® televizoriuje naudodami „NFC One-Touch“.

- Išmaniojo telefono nuotraukos ir vaizdo įrašai
Naudojant MHL ryšį tiek nuotraukos, tiek vaizdo įrašai iš išmaniojo telefono gali būti rodomi „Full HD“ raiška.

- Praturtinkite žiūrėjimą naudodami „TV SideView“
Raskite, įrašykite ir aptarkite savo mėgstamas televizijos laidas naudodami „TV SideView“. Naudodami šią išmanią programą galėsite valdyti savo televizorių ir tikrinti programų tvarkaraščius savo išmaniuoju telefonu.

- USB HDD įrašymas
Paverskite savo televizorių skaitmeniniu vaizdo įrašymo įrenginiu. Išsaugokite mėgstamas laidas išoriniame USB standžiajame diske, kad galėtumėte mėgautis kada panorėję.

- Sukurtas klausytis
Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

- DSEE
Mėgaukitės geresne raiška, kad ir ko beklausytumėte. DSEE yra garso technologijų derinys, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą.

- „S-Force Front Surround“
„S-Force“ priekinis apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, skaidrų 360 ̊ erdvinį garsą.

- Clear Phase
„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Taikos pr. 64
Klaipėda

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Klaipėda

Kaina už parą: 13.00 €

Kaina už savaitę: 65.00 €


Daikto vertė: 555.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš TOPO CENTRAS parduotuvės, Taikos g. 64, Klaipėda