APPLE MacBook Pro 13.3"Retina i5/8/128GB

Ryškiausias ir spalvingiausias visų laikų nešiojamo Mac ekranas.
Naujasis „MacBook Pro“ ekranas yra geriausias iš visų kada nors sukurtų nešiojamų „Mac“. Jame panaudotas ryškesnis LED apšvietimas ir didesnis kontrastas, todėl juoda ir balta spalvos yra realesnės. Energija naudojama efektyviau nei bet kada anksčiau. Be to, tai yra pirmasis „Mac“ nešiojamasis kompiuteris, palaikantis plačiąją spalvų gamą, kad žali ir raudoni atspalviai būtų dar ryškesni. Tai užtikrina dar tikroviškesnį vaizdą su itin ryškiomis detalėmis, o tai labai svarbu atliekant grafinio dizaino, montažo darbus.

Sparčiau reaguojanti klaviatūra. Erdvesnis manipuliatorius.

Naujasis „MacBook Pro“ suteiks daug naujų galimybių. Klaviatūra yra perdaryta – joje įtaisytas naujasis 2 kartos „butterfly“ mechanizmas, kuris buvo kruopščiai patobulintas dėl patogumo ir greitesnio reagavimo. Lietimo padas „Force Touch“ yra žymiai didesnis, todėl Jūsų pirštams yra daugiau vietos.

"macOS“ – tai kiekviename „Mac“ veikianti operacinė sistema. Ji sukurta taip, kad išnaudotų visas aparatinės įrangos galimybes, būtų patogi naudoti bei gražiai atrodytų. "macOS“ suderinta su „iCloud“ ir kitomis inovacijomis, kurios leidžia Jūsų „Mac“ ir „iOS“ įrenginiams veikti išvien.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 38.00 €

Kaina už savaitę: 187.00 €


Daikto vertė: 1400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 7 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.