GARMIN Fenix 5X išmanusis laikrodis

Nuostabus ryškumas
Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas bus ryškus bet kuriuo metu. fēnix 5 Sapphire 1,2 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis. Kad užtikrintume šio sportinio laikrodžio ilgaamžiškumą, fēnix 5 Sapphire serijos laikrodžiai gaminami su aukštos kokybės įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku.

Integruotas riešinis pulsometras
Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5 Sapphire serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą bei širdies ritmo dažnį. O dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.

Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes
Fēnix 5 Sapphire turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.
• Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateiks informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar daroma pažanga.
• VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant bendrą sportinę būklę.
• Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
• Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.
Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5 km, 10 km, pusę maratono ar maratoną pagal jūsų esamą VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka.

Tiek daug būdų palaikyti ryšį
Visi fēnix 5 Sapphire serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5 laikrodžio funkcija yra GroupTrack4 – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose. Visi fēnix 5 Sapphire serijos laikrodžiai turi Wi-Fi® sąsają.

Tikras „multisport“ talentas
Bet kokiam multisportininkui fēnix 5 Sapphire yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite savo, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 17.00 €

Kaina už savaitę: 84.00 €


Daikto vertė: 629.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 4 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.