GARMIN Forerunner 945 Bundle laikrodis

PAŽANGŪS NAŠUMO DUOMENYS
Forerunner 945 siūlo personalizuotą treniruočių ir atsistatymo stebėjimą, kad priimtumėte tinkamus sprendimus treniruotėms.Treniruočių būsena įvertina jūsų naujausias treniruotes ir našumo rodiklius, kurie leis užtikrinti,jog treniruotės būtų efektyvios. Stebėkite, kaip jūsų treniruotės turi įtakos ištvermės ar greičio pokyčiams. Atsistatymo laiko funkcija padės maksimaliai išnaudoti savo galimybes. Su šiu laikodžiu galima peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri įvertina savaitės treniruočių krūvį kartu su ilgalaikių treniruočių krūviu - taip pat įtraukiant ir jūsų sportinės būklės lygį - pateikiant ar jūsų patiriamas treniruočių krūvis yra optimalioje zonoje. Be to Forerunner 945 treniruočių krūvio funkcija suskirsto jūsų paskutines sportines veiklas į skirtingas kategorijas pagal veiklos struktūrą ir intensyvumą.

LENGVAS ATSISKAITYMAS
Forerunner 945 GPS laikrodis Garmin Pay funkcijos dėka leis sumokėti už pirkinius su šiuo laikrodžiu.

ŽEMĖLAPIAI
Forerunner 945 laikrodžiai rodys maršrutą integruotų spalvotų žemėlapių ir navigacijos pagalba. Bėgikų ir dviratininkų patogumui laikrodyje integruoti Trendline™ populiarieji maršrutai.

SAUGUMAS IR PASIEKIAMUMAS
Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su kitais kontaktais. Tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems bėgimo metu ar poilsio metu. Gaukite išmaniuosius pranešimus į laikrodį, tokius kaip tekstiniai pranešimai, skambučiai ar elektroniniai laiškai. Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 945 automatiškai patalpins bėgimų duomenis į Garmin Connect . Taip pat laikrodžio pagalba galėsite valdyti muziką savo telefone, tad lengvai perjungsite dainas nepakeisdami bėgimo ritmo.

DAR DAUGIAU DUOMENŲ IR TRENIRAVIMOSI GALIMYBIŲ
Forerunner 945 palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovines sistemas, todėl šis laikrodis gali tiksliau nustatyti buvimo vietą nei naudojant tik GPS. Laikrodis taip pat matuoja širdies ritmą ir deguonies kiekį kraujyje, integruoto Pulse Ox jutiklio pagalba galima stebėti kaip jūsų organizmas reaguoja į aukščių pokyčius kopinėjant. Šis išmanusis laikrodis yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais, kuriuos parengia patyrią treneriai ir yra pritaikomi jums ir jūsų išsikeltams tikslams.

SPORTINĖS FORMOS ANALIZĖ
Forerunner 945 GPS laikrodis taip pat turi įrankius, kurie gali padėti pagerinti jūsų bėgimo formą. Laikrodis fiksuoja svarbias bėgimo dinamikas (žingsnių ilgis, kontakto su žeme laiko balansas, vertikalusis svyravimas ir t.t). Forerunner 945 gali stebėti šiuos rodiklius dėvint palaikomą širdies ritmo diržą arba suderinus įrenginį su bėgimo dinamikos jutikliu.

REŽIMAI SPORTUI
Šis laikrodis turi daugybę integruotų sportinių režimų, tokių kaip bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, slidinėjimas, joga, kardio ir dar daugiau. Laikrodis Forerunner 945 taip pat turi automatinę Multisport funkciją, kuri leis keisti sporto režimus vienu mygtuko paspaudimu triatlonui ar duatlonui.

PAPILDOMOS FUNKCIJOS
Siekiant geriau suprasti ir stebėti savo kūną, galima naudoti Garmin Connect mėnesinio ciklo stebėjimo funkciją, kuri leidžia sekti ciklus, įrašyti fizinius ir emocinius simptomus ar pildyti asmenines pastabas apie įprastų, neįprastų ar menopauzių pereinamųjų ciklų tipus. Taip pat galima gauti patarimus apie treniruotes ir mitybą kiekvienoje ciklo fazėje. Be to laikrodis palaiko ekrano viršelius, kuriuos galite atsisiųsti iš Connect IQ™ Store. Rinkitės iš tūkstančių galimų ekrano viršelių arba susikurkite ekrano viršelį patys naudodami savo nuotraukas. Taip pat galite į įrenginį atsisiųsti papildomas programėles.

SAVYBĖS:
- Informacija apie laiką, atstumą, greitį, tempą ir kiti treniruotės duomenys
- GPS + GLONASS imtuvas
- Triatlonas, slidinėjimas, snieglenčių sportas, SUP, irklavimas, dviračių sportas, plaukimas, bėgimas, jėgos treniruotės, kardio treniruotės, joga ir daugiau treniruočių režimų
- Integruoti Europos žemėlapiai
- Išsamūs dinaminiai duomenys pagal sporto šakas
- Papildoma bėgimo dinamika susiejus su širdies ritmo diržu HRM-Run ar HRM-Tri.
- Maksimalaus deguonies suvartojimo (V02 max) ir kitų fiziologinių matavimų apskaičiavimas
- Duomenys apie atsistatymą po treniruotės
- Išmanieji pranešimai
- Baterijos veikimo laikas: iki 10 val. standartiniu GPS režimu ir klausant muzikos, iki 14 dienų įprastu režimu
- „PulseOX Wellness“ ir „PulseOX“ jutikliai
- „Bluetooth“, „ANT +“ ir „Wi-Fi“ palaikymas
- „Garmin Connect“ ir „Garmin Connect Mobile“ palaikymas
- Pritaikomi garsiniai ir vibracijos įspėjimai
- Plonas ir lengvas korpusas su QuickFit ™ dirželiais
- Galimybė atsisiųsti iki 1000 dainų
- Body Battery funkcija
- Garmin Pay bekontaktinė mokėjimo funkcija
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 20.00 €

Kaina už savaitę: 100.00 €


Daikto vertė: 749.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 5 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.