Macbook PRO 13", 8GB RAM ir SSD disku

Mažas ir galingas.
Apple Macbook Pro su 8GB RAM, 128 SSD greituoju kietuoju disku, 1.5GB Vaizdo plokštė. Retina Ekranas. Ko daugiau reikia?

Nešiojamas kompiuteris gali būti lengvas ir plonas, bet kompiuteris MacBook Pro su Retina ekranu dar yra ir galingas. To siekiant, kiekvienas kompiuterio milimetras buvo suprojektuotas ir sukurtas laikantis aukščiausių standartų. Tokios senos technologijos kaip besisukantis kietasis diskas ar optinis įrenginys buvo palikti užnugary. Juos pakeitė naujausios technologijos, pavyzdžiui Flash tipo atminits, kuri yra kur kas greitesnė, patikimesnė bei atsparesnė nei tradiciniai kietieji diskai. Be to ši atmintis užima iki 90% mažiau vietos. Tai viena iš priežasčių, kodėl MacBook Pro su Retina ekranu yra ne tik galingas, bet ir mobilus.

Macbook Pro su Retina ekranu

RetinaRetina ekranas. Milijonai priežasčių geram vaizdui.

Kai sukuriamas ekranas su tiek daug pikselių – virš 4 milijonų 13 colių ekrane, rezultatas yra pritrenkiantis. Taškų tankis toks didelis, kad jų neįmanoma atskirti plika akimi. Matomi vaizdai patenka į aukštesnį realizmo lygį. Įspūdinga 2560x1600 rezoliucija 13-os colių ekrane. MacBook Pro Jums leidžia dar aiškiau matyti aukštos raiškos nuotraukas. O tekstas toks aštrus, jog atrodys, kad paštą, interneto puslapius ir dokumentus skaitote lyg atspausdintus ant popieriaus.

MacBook Pro Retina ekrano ir paprasto ekrano skirtumas

Retina ekranas sumažina nepageidaujamus atspindžius išlaikydamas nepriekaištingas spalvas ir kokybę. Didelis kontrastingumo santykis užtikrina, kad juoda spalva butų tikrai juoda, balta butų balta, o visos kitos spalvos ryškios. IPS technologija leis matyti nepakitusį vaizdą net 178 laipsnių kampu. Ir Jums patiks, tai ką Jūs matote.

Intel CoreKetvirtos kartos Intel mobile procesorius.
Du branduoliai. Keturi branduoliai. Didelė galia.

Ketvirtos kartos, dviejų ar keturių branduolių procesorius ir 8GB talpos bei 1600MHz spartos operatyvioji atmintis sukuria didelę skaičiuojamąją galią. Kartu su naujausia vaizdo plokšte ir retina ekranu Jūs galite vizualizuoti savo duomenis kaip niekad anksčiau. Nuo 3D modeliavimo iki HD vaizdo įrašų konvertavimo, MacBook Pro Jums leis atlikti tokius dalykus, kuriuos galėdavote atlikti su galingu staliniu kompiuteriu.

MacBook Pro su Retina ekranu ir Intel core procesoriumi

Intel grafikaIris ir Iris Pro grafika.

13 colių MacBook Pro kompiuteryje su Retina ekranu yra Intel Iris Graphics vaizdo plokštė, kuri iki 90 procentų galingesnė nei ankstesnės kartos Intel vaizdo posistemė. Ji puikiai gali susitvarkyti ne tik su kasdienėmis užduotimis, bet ir su kūrybinėmis programomis. Lengvai vartykite didžiulius nuotraukų albumus. Žaiskite kompiuterinius žaidimus su ryškiomis detalėmis. Prijunkite vieną ar net du papildomus ekranus. Tiesiog kompaktiškas 13 colių MacBook Pro kompiuteris su Retina ekranu gali labai daug.

Dabar 13 colių MacBook Pro su Retina ekranu kompiuteris gali dirbti iki 9 valandų su vienu įkrovimu. Tai įspūdingas baterijos darbas bet kuriam nešiojamam kompiuteriui. Bet galingam nešiojamam kompiuteriui, su aukštos rezoliucijos ryškiu ekranu, galinga vaizdo apdorojimo posisteme ir ypač plonu korpusu tai tiesiog neįtikėtina. Integruotą bateriją galima pilnai įkrauti 1000 įkrovos ciklų, o miego režime kompiuteri gali išbūti net iki 30 dienų.

Jūs pastebėsite, kad viskas vyksta greičiau. Kompiuteris įsijungia per kelias sekundes, programos startuoja žaibiškai, net darbalaukio valdymas atrodys sklandesnis kaip niekad anksčiau. Visa tai dėka Flash atminties, kurios dėka kompiuteris yra net iki 60 procentų spartesnis nei ankstesnės kartos MacBook Pro. Kartu su Intel Core procesoriais viskas vyks neįtikėtinai greitai. Be to, Flash tipo kietieji diskai neturi judančių dalių, todėl yra atsparūs smūgiams ir sutrenkimams, bei neskleidžia jokio garso. Jie taip pat pasižymi labai mažu energijos suvartojimu.

Wi-Fi802.11 ac Wi-Fi. Naujas greičio vardas.

Susipažinkite su nauju greWi-Fi greičiu. MacBook Pro kompiuteris su Retina ekranu apginkluotas naujausiomis 802.11ac Wi-Fi ir Bluetooth 4.0 bevielio ryšio technologijomis. Jūs galite atjungti visus laidus ir vis tiek likti prisijungę prie tinklo, įvairių įrenginių ir pasaulio. Prisijungus prie 802.11ac bazinės stoties – įskaitant naują AirPort Extreme ir AirPort Time Capsule – bevielio ryšio našumas yra iki 3 kartų spartesnis lyginant su ankstesnės kartos MacBook Pro kompiuteriais. Be to Wi-Fi diapazonas taip pat yra kur kas platesnis.
Mindaugas

Mindaugas

Prisijungęs: prieš 6 val.
Vid. atrašo per 15 minučių
Atsako į 79% žinučių
Atsiliepimai: 131 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 9.00 €

Kaina už savaitę: 59.00 €


Daikto vertė: 1679.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 5 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Išbandykite dabar! Nuomoju su džiaugsmu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.