Nešiojamas kompiuteris HP ProBook 4540s

Nuomojamas nešiojamas kompiuteris HP ProBook 4540s - puikus sprendimas, kai Jūsų kompiuteris remontuojamas ar reikia papildomo kompiuterio.

Puikiai tinka dirbti su Windows operacine sistema, įdiegtas MS Office programų paketas, Firefox, Chrome, VLC vaizdo grotuvas puikiai tik filmų peržiūrai, Winamp - muzikos klausimui, Tildės biuro žodynas, Adobe Photoshop grafikos redagavimo programa.

Intel Intel Core i5-2450M 2.5 GHz
Ekrano įstrižainė: 15.6"
Operatyvinės atminties (RAM) apimtis: 4 GB
Informacijos kaupiklio (HDD) talpa: 750 GB
Operacinė sistema: Windows 8.1
Vaizdo, grafikos plokštė: AMD Radeon HD 7650M, 2 GB

Hewlett-Packard yra technologinių sprendimų vartotojams, verslo įmonėms ir institucijoms teikėja visame pasaulyje. HP yra technologijų kompanija, kuri dirba daugiau nei 170-yje šalių visame pasaulyje. Kompanija siūlo infrastruktūros ir verslo sprendimus nuo delninių prietaisų iki galingiausių pasaulio superkompiuterių. Kompanijos siūlomi sprendimai apima IT infrastruktūrą, asmeninių kompiuterių ir prieigos įrenginius, pasaulines paslaugas, atvaizdavimą ir spausdinimą klientams, įmonėms, mažam ir vidutiniam verslui.

Hewlett-Packard ProBook 4540s - subtilaus dizaino nešiojamasis kompiuteris, pritaikytas verslo atstovams, tačiau tinkamas ir namų vatotojams, taigi gaunate 15.6" kompiuterį su tvirtu ir šiuolaikišku aliuminio korpusu, matiniu ekranu ir pilna "chiclet" tipo klaviatūra, integruotais saugumo sprendimais (pirštų antspaudų skaitytuvas, vandeniui atspari klaviatūra, 3D DriveGuard - kietojo disko apsaugos sistema), aukštos HD raiškos vaizdo kamera ir kokybiška garso posisteme patogiam bendravimui, platų jungčių pasirinkimą, įskaitant HDMI, USB 3.0 bei bevielio ryšio galimybes (802.11b/g/n, Bluetooth ).
Diskretinė vaizdo posistemė AMD ATI Radeon HD 7650M, kurios tikrai užteks aukštos raiškos nuotraukų, filmų ir kitos medijos bei aplikacijų naudojimui ir žiūrėjimui, o gal kartais atsipalaidavimui prisiminti vieną kitą žaidimą. Tad tai kompiuteris su kuriuo ne tik patogu dirbti, bet ir smagu leisti laisvalaikį!
Aivaras

Aivaras

Prisijungęs: 2022-05-30
Vid. atrašo per 18 minučių
Atsako į 94% žinučių
Atsiliepimai: 11 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 4.00 €

Kaina už savaitę: 20.00 €


Daikto vertė: 160.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 5 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 50.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.