7 Wonders Duel

Vienas iš geriausių stalo žaidimų pasaulyje dviem žaidėjams. Kultinio žaidimo 7 Wonders versija, sukurta žaisti dviese. Pagal populiarumą žaidimas jau pranoko originalą.

Prieš kelis tūkstančius metų persai užpuldami graikus suprato vieną paprastą dalyką – prie Viduržemio jūros gali egzistuoti tik viena civilizacija. Abi šios civilizacijos atliko nepaprastus atradimus ir sukūrė teatrą, filosofiją, sodus, teisę. Buvo sukurti nuostabūs monumentai, kurie įtraukti į pasaulio stebuklų sąrašą. Tiek Graikija, tiek Persija turėjo stiprius karinius pajėgumus bei buvo toli pažengę mokslo srityje. Tačiau tarpusavyje šios dvi civilizacijos niekaip negalėjo taikiai sugyventi.

Stalo žaidime „7 Wonders: Duel“ jūs ir jūsų varžovas vystysite senovės civilizaciją ir kelsite į neregėtas aukštumas. Nugalėtojas bus tik vienas! Žaidimo partija susideda iš trijų amžių, per kuriuos progresiškai tobulinsite savo civilizaciją. Jūs galite pasirinkti ir būti supergalinga karine galia bei tokiu būdu sutriuškinti savo varžovą. Taip pat galite siekti visiško mokslinio pranašumo. Statysite uostus, akvedukus, senatus, kelsite ekonomiką prekiaudami. Bet aukščiau visko stovi didingieji pasaulio stebuklai, kurie jūsų civilizacijai suteiks šlovę ir bus vienas iš pagrindinių kelių į pergalę.

Kaip ir originaliajame „7 Wonders“ žaidime, taip ir šiame, visi trys amžiai turi po atskirą savo kortų kaladę. Kiekvieno amžiaus kortos yra sudedamos į tam tikrą struktūrą. Vienos kortos bus atverstos, kitos – užverstos. Kortos nėra galimos, jei virš jų yra kitų kortų. Dėl to užverstos kortos tampa prieinamos tik tada, kai nebelieka viršuje atverstų kortų.

Ėjimo metu spręsite net tik kokias kortas norite pasiimti, bet ir kaip panaudosite savo monetas, resursus, kokias kortas norėsite nusimesti, o kurias pasistatyti. Nors galite ir daug ką pasiplanuoti, tačiau niekada negalite būti tikri, kad reikiamos kortos nepaims jūsų varžovas. Žaidime visada svarbu atkreipti dėmesį į tai ką ima ar stato priešininkas.

Karinė galia žaidime yra žymima žaidimo lentoje judinant specialų žymeklį. Langelių takelis rodo atstumą nuo vieno žaidėjo sostinės iki kito. Kiekvienas karinis pastatas suteikia tam tikrą skaičių apsaugos. Su kiekvienu papildomu skydu jūs nustumsite žymeklį toliau nuo savo sostinės ir priartinsite prie varžovo. Jei šis žymeklis pasiektų priešininko sostinę – jūs laimėtumėte žaidimą karine pergale.

„7 Wonders: Duel“ žaidime yra įvairių kortų, o įvairios jų kombinacijos leis jums atlikti nuostabius išradimus ir progresuoti. Jei sugebėsite pasistatyti du pastatus su tuo pačiu moksliniu simboliu, galėsite išsirinkti ir paimti vieną progreso žetoną. Progreso žetonai įvairūs: Strategija (papildomas skydas kariniams pastatams ateityje), Agronomija (6 monetos ir 4 pergalės taškai), Filosofija (7 pergalės taškai) ir t.t. Jei sugebėsite surinkti komplektą šešių skirtingų mokslinių simbolių – pergalė akimirksniu!

Viduržemio jūros civilizacijos garsėjo savo didingais Stebuklais. Žaidimo partijoje bus prieinami keturi nuostabūs monumentai. Žaidėjai pasirinks kuriuos pasaulio stebuklus jie bandys pastatyti žaidimo eigoje. Kiekvienas Stebuklas reiklauja tam tikrų resursų, kad juos galėtumėte pasistatyti. Tačiau juos pastatydami gausite puikių privalumų. Pavyzdžiui, Dzeuso statula jums duos papildomą skydą, tris pergalės taškus ir leis varžovui panaikinti vieną rudą kortą. Visų pasaulio stebuklų pastatymas jums negarantuos pergalės, tačiau bus didelis žingsnis link jūsų civilizacijos sustiprinimo.

„7 Wonders: Duel“ žaidime yra trys skirtingi būdai pergalei pasiekti. Jei nelaimėsite žaidimo savo karine galia ar moksline pažanga, tuomet žaidimas yra baigiamas po trijų amžių. Žaidėjas surinkęs daugiau taškų laimi žaidimą.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Rytis

Rytis

Prisijungęs: 2020-07-29
Atsiliepimai: 0 0

Miestas: Panevėžys

Kaina už parą: 1.00 €

Kaina už savaitę: 3.00 €


Daikto vertė: 30.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Nuomoju mažiausiai 5 dienoms. Žaidimą reikės atvykti pasiimt patiems.

Užstatas: 20.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.