Galutinė kaina:0
30 € × 0 d. 0
Banko mokesčiai (4%)
Ši suma negrąžinama
0
Iš viso: 0

Pripučiamos čiuožyklos - batutai

Miestas: Tauragė

Kaina už parą: 30.00 €


Kaina: 2600.00 €

Aprašymas

Tiesiai iš gamintojo atkeliavęs naujas batutas "Papūga Kakadu" jau laukia Jūsų. Batutas „Papūga“ skirtas vaikams nuo 3 iki 12 metų. Vienu metu ant batuto gali šėlti iki 10 vaikų (maksimali batuto apkrova iki 300 kg). IŠMATAVIMAI: 8,00 m (ilgis) x 5,00 m (plotis) x 6,00m (aukštis).

Renginių metu vaikai galės linksmai leisti laiką: šokinėti, laipioti, čiuožinėti. Garantuojame, kad svečiai liks ne tik sužavėti, bet ir padėkos už nepamirštamus prisiminimus.

Batutas yra skirtas profesionaliam naudojimui, pagamintas iš aukščiausios kokybės PVC medžiagos (NE iš BREZENTO !). Dėl šios priežasties mūsų batutas atitinka griežčiausius saugumo reikalavimus.

Batuto nuomos kainos dienai 90 Eur. Nuomojantis 2 dienas iš eilės - antrai diena su 40 % nuolaida. Nuoma valandai – 30 Eur (min. 2 valandas)
Jūsų pageidavimu batutą galime pristatyti Tauragę, Šilalę, Šilutę, Jurbarką, Pagėgius, Raseinius bei į kitus žeimaitijos ir pajūrio miestus miestus.

Taip pat nuomojame lauko pavėsinę 3,00 m x 4,00 m. Pavėsinė tinkama įvairiems renginiams, šeimos ir vaikų šventėms, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, savaitgalio išvykoms. Pavėsinės šonai prikabinami atskirai, todėl ji yra universali (galimi įvairūs variantai). Talpina iki 15 žmonių.
Pavėsinės nuomos kaina dienai 20 Eur.

Galima išankstinė rezervacija.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.