Azul stalo žaidimas LT kalba

Jeigu nuomojatės kelis žaidimus vienu kartu, taikome nuolaidą.

Portugalijos karalius Manuelis I vizito pietų Ispanijoje metu susižavėjo Alhambros rūmus puošiančiomis dekoratyvinėmis maurų plytelėmis – azulechais. Susižavėjo taip, jog įsakė jomis tučtuojau padabinti jo paties rūmų sienas. Žaidėjai tampa auksarankiais amatininkais, besivaržančiais, kuris sukurs kuo įspūdingesnį raštą ir dailiau išdabins karališkąją pilį. Žaidimą sudaro 100 įvairių spalvų azulechų, plytelių padėklai, žaidėjų lentelės, taškų žymekliai ir lininis maišelis.
Savo ėjimo metu žaidėjai turi protingai pasirinkti ant padėklų arba stalo viduryje esančias plyteles taip, kad visiškai užpildytų norimo rašto juostas, nuo kurių plyteles galima perkelti ant rūmų sienos ir taip pelnyti kuo daugiau taškų. Reikia saugotis, jog brangios plytelės nesudužtų, nes kiekviena tokia nelaimė taškų atims. Klojant jas ant rūmų sienos, privalu atsižvelgti į ten jau esančias plyteles, kuriant įmantrius raštus ir pelnant kuo daugiau taškų.
Tai įspūdingo grožio žaidimas. Nors azulechai nedidukai, jie yra žavūs ir atrodo kaip maži meno kūriniai. Žaidimo eiga lengva ir įtraukianti, pasirinkimai nesudėtingi, tačiau suteikiantys daug įdomių taktinių svarstymų, ypač žaidžiant dviese. Tikrai išskirtinis stalo žaidimas puikiai tiks visiems, kuriems patinka varžytis nuotaikingoje taktinėje kovoje.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Silvestras

Silvestras

Prisijungęs: prieš 4 d.
Vid. atrašo per 29 minutes
Atsako į 83% žinučių
Atsiliepimai: 1 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 3.00 €

Kaina už savaitę: 12.00 €


Daikto vertė: 40.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 25.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.