DEEPER CHIRP Plius išmanusis echolotas

Yra galimybė DEEPER CHIRP Plius išmanųjį echolotą išsinuomoti kartu su valties laikikliu. Prieš rezervuojant valties laikiklį pažymėkite varnele iš "Susijusių daiktų" sąrašo.

Pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas Deeper CHIRP+ su GPS funkcija ir Wi-Fi, kuriame naudojama CHIRP technologija. Trijų spindulių dažnių, didelio ryškumo bei itin tikslus sonaras yra puikus žvejybos pagalbininkas, padedantis greitai surasti norimų rūšių žuvų susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis ar kitų žuvų būrius.

CHIRP+
Įprastinis echolotas vienu metu siunčia vieną dažnio impulsą. Echolotas su CHIRP technologija siunčia pastovius impulsus, kurių dažniai siekia nuo žemų iki aukštų, todėl gauti rezultatai yra kur kas tikslesni ir ryškesni.

NEPRILYGSTAMA SKIRIAMOJI GEBA
1 cm skiriamoji geba padeda lengvai aptikti norimas žuvų rūšis, net jei jos bus tarp gausybės masalo, arba susekti net mažiausią jauką, kai žvejojate spiningu.

GYLIO NUSTATYMO TIKSLUMAS
Naudojant CHIRP+ paviršiaus triukšmas yra minimalus, todėl sonaro duomenys yra itin tikslūs net ir labai sekliuose vandenyse, o žuvys gali būti aptiktos vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Taip pat su šiuo sonaru galima aptikti dugnines žuvis vandens telkiniuose iki 100 m gylyje.

3 IMPULSŲ DAŽNIAI
Nuskaitydami plotą plataus spindulio signalu (47°, 100 kHz) atraskite žuvų susibūrimo vietas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jus dominančią vietą, naudokite vidutinio spindulio dydžio signalą (16°, 290kHz), o norėdami tiksliai sužinoti, kokios rūšies žuvis aptikote, naudokite siauro spindulio signalą (7°, 675kHz).

GREITAS ĮKROVIMAS
80 % per 45 minutes, o 100 % – per 75 minutes. Galėsite greitai grįžti prie vandens.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
PVM (21%) 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ukmergės g. 240
Vilnius

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 8.00 €

Kaina už savaitę: 28.00 €


Daikto vertė: 320.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Nuomą galite apmokėti per dalinuosi.lt arba parduotuvėje. Daiktą reikės atsiimti iš Topo Centro parduotuvės, Ukmergės g. 240, Vilnius.
- Darbo laikas: I - VI nuo 11:00 iki 19:00, VII nuo 11:00 iki 17:00.
- Karantino metu veikia nuomos punktai.

Užstatas: 96.00 €

Reklama