INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ SAUNA PIRTIS

Kodėl turėtum išbandyti?

Mūsų organizmo ląstelių atomai infraraudonųjų spindulių šilumą panaudoja medžiagų apykaitos organizme spartinimui, o tai gerina organų veiklą organizme. Infrasaunose naudojamos infraraudonosios elektromagnetinės bangos tiesiogiai šildo žmogaus organizmą. Dėl sugebėjimo giliai skverbtis į žmogaus organizmą (iki 4 cm) infraraudonųjų spindulių energija ne tik stimuliuoja prakaitavimą, bet ir pagelbėja per odos poras išsiskirti iš organizmo riebalams, cholesterinui, toksinams ir netgi sunkiesiems metalams, perteikia organizmui šilumos energiją.
Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus. Pirmąsias 10-20 minučių žmogus nieko nejaučia, tik paspartėja kraujo apytaka. Vėliau atsiranda regimieji požymiai - prakaitavimas. Įdomu yra tai, kad kabinoje klimatas švelnus ir nėra per daug didelio karščio - apie 40-60 laipsnių C.
Infrasaunų gamintojai teigia, kad esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių kabinoje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje saunoje 90-100oC temperatūroje. Maždaug 80 % infrasaunoje išsiskyrusio prakaito sudaro vanduo, o 20 % - kietosios medžiagos, tokios kaip riebalai, cholesterolis, toksinai, sunkiųjų metalų druskos, riebiosios rūgštys, šlakai ir pan.
Tokios procedūros esmė, kad jos metu vyksta maksimalus organizmo apsivalymas. Prakaituojant iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos, kurios susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitai. Pati procedūra neužima daug laiko ir po jos nebūtina apsiplauti šaltu vandeniu.
Pastaruoju metu žmonės vartoja daug maisto, turinčio įvairių maistinių priedų, kurie gali turėti neigiamos įtakos jų organizmui. Pavyzdžiui, įvairūs rūkyti mėsos patiekalai, konservai, marinadai, majonezas ir panašiai. Žinoma, geriau būtų apriboti tokių produktų vartojimą, bet juk ne visada tai pavyksta. Žmogui stipriai prakaituojant didžioji kenksmingųjų medžiagų dalis pašalinama iš organizmo.
Infraraudonųjų spindulių kabinoje vyksta ne tik odos valymas nuo kenksmingų medžiagų, bet ir vidinis organizmo valymas. Paspartėjus kraujo apytakai didesnis deguonies kiekis pasiekia ir kitus organus, pavyzdžiui, tokius gyvybiškai būtinus, kaip inkstai ir kepenys, kurie atlieka organizmo „valymo įrenginių funkcijas". Stipriai įšilus vidiniams organams, jų veikla sustiprėja, ir tai padeda efektyviau išvalyti organizmą nuo nereikalingų šlakų.
Organizmo pusiausvyros atstatymas
Infraraudonųjų spindulių poveikio tyrimas leidžia rekomenduoti infraraudonųjų spindulių kabinas gydant įvairius susirgimus, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligas. Be abejo, prieš kaitinantis infraraudonųjų spindulių kabinoje būtina pasitarti su mediku, o ypač tais atvejais, jei naudojate kokius nors vaistus, arba jei yra dirbtiniai implantai organizme ar metaliniai dantų įklotai.
Jeigu jokių draudimų nėra, sėkmingai galima naudotis mažai vietos užimančia ir mažai elektros energijos eikvojančia, tačiau labai naudinga ir daug malonumo teikiančia, šildančia, gydančia infraraudonųjų spindulių pirčiai.
Kūnas įkaitinamas palaipsniui, sušildant raumenis ir sąnarius. Todėl žmonės, kamuojami raumenų, odos ir sąnarių skausmų, teigia, kad ligos simptomų sumažėja naudojantis tokia pirtimi. Kepenų ląstelės aktyviau skaldo toksinus, kuriuos kraujas lengvai pašalina iš organizmo. Gal tuo ir paaiškinamas lengvumo po pirties pojūtis.
O kiek nemalonumų kyla dėl „sezoninio" peršalimo, ypač pavasarį, kai organizmas labiausiai nusilpęs. Persirgus gripu, bronchitu ar kita kvėpavimo takų liga dažniausiai ilgam sutrinka miegas, žmogus jaučiasi silpnas. Vos pradėjęs dirbti jis jaučia didelį nuovargį. Tokia organizmo būklė vadinamas astenija. Norėdami atsikratyti šio nemalonaus jausmo, kai kurie žmonės geria daug kavos, stiprios arbatos, deja tonizuojančių gėrimų poveikis trumpalaikis.
Tik stiprus imunitetas padeda išvengti ligų ir su tuo susijusių pasekmių, o giluminis organizmo šildymas infraraudonųjų spindulių kabinoje padeda išvengti peršalimo ligų arba, jeigu jau susirgote, lengviau atstatyti organizmo pusiausvyrą.
Nėra svarbu, kaip dažnai jūs lankysitės tokioje pirtyje, svarbu, ar reguliariai. Giluminio organizmo kaitinimo efektas įvairiapusis. Seansas apima mikroklimato kaitą. Pradžioje jūs patenkate į šildomą patalpą, pusvalandį šildotės, po to nuvalote prakaitą rankšluosčiu ir išeinate į vėsią patalpą, toliau - dušas, po to - į lauką. Svarbu pasirinkti tinkamą vandens temperatūrą, atsižvelgiant į organizmo galimybes.
Tokiu būdu per pusantros valandos pakeičiamos kelios mikroklimato zonos su joms būdinga šiluma ir oro drėgnumu. Tokie pakitimai pratina organizmą prie oro pasikeitimų, grūdina jį.
Labai didelį palengvėjimą jaučia sergantys sąnarių ligomis. Infraraudonųjų spindulių kabina padeda greičiau numesti svorį ir ateityje jį kontroliuoti.
Infrasaunos poveikis
Pirtis grožiui
Daugelį nemalonių reiškinių bei senėjimo požymių, tokių kaip sausa oda, silpni plaukai, nusilpę raumenys, galima pašalinti infraraudonųjų spindulių kabinoje.
Gydomojo seanso infraraudonųjų spindulių kabinoje metu suaktyvėja kraujo apytaka, išsiplečia ir smulkios kraujagyslės, ir odos poros. Suaktyvėjęs prakaitavimas atidaro net ir tas poras, kurios ilgą laiką buvo užsikimšę kosmetikos ar grimo sluoksniu. Oda tampa švelni ir tampri, elastinga, mirusios ląstelės pašalinamos. Infraraudonieji spinduliai padeda išgydyti pleiskanas, spuogus ir kitus odos bėrimus. Susidaro palankios sąlygos pašalinti hormonų perteklių.
Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda atjaunėja, randai sušvelnėja. Celiulito sankaupos mažėja, todėl infraraudonųjų spindulių kabina gali būti naudojama kaip papildoma anticeliulitinės programos priemonė.
Infraraudonųjų spindulių sauna naudinga prieš atliekant masažą: įkaitinus raumenis joje, sušildančio tepalo masažui naudoti nebereikia.
Sportininkams
Organizmo pratinimas prie įvairių oro sąlygų ypač svarbus sportininkams, kuriems tenka rungtyniauti įvairiose klimatinėse zonose, be to infraraudonųjų spindulių kabinose, suaktyvėjus kraujo apytakai, sportininkai lengviau ir greičiau apšyla prieš rungtynes arba prieš atliekant masažą.
Apšilus masažas yra efektyvesnis, o rungtynių metu padidėjus fiziniam apkrovimui, lengviau išvengti sportinių traumų. Po sportinės traumos skausmas būna mažesnis nei paprastai, nes infraraudonųjų spindulių pirties procedūrų metu audiniai geriau aprūpinami būtinomis medžiagomis.
Be to, tokie seansai padeda sumažinti organizme susikaupusią pieno rūgštį, kuri kitaip dar vadinama nuovargio produktu. Nebejaučiamas nuovargis, sportininkams sumažėja kojų traukuliai.
Suaktyvėjus kraujo apytakai, skatinamas metabolizmo procesas organizme, todėl aktyviai sportuojant ir naudojantis infraraudonųjų spindulių pirtimi raumenų masė didėja sparčiau.
Poveikis būsimosioms mamoms
Ypač didelį teigiamą poveikį infraraudonųjų spindulių kabinos turi būsimoms mamoms. Nėščiosios organizmui tenka labai didelis apkrovimas, ypač perkopus į antrąją nėštumo pusę. Didžiausias krūvis tenka inkstams, kurie panaudodami motinos organizmą išveda nereikalingas medžiagas ir iš kūdikio organizmo. O infraraudonųjų spindulių kabinoje vykstant intensyviam prakaitavimui inkstai labai gerai apsivalo.
Panašų poveikį turi ir visos kitos pirtys, bet infraraudonųjų spindulių kabinos privalumas tas, kad stiprus prakaitavimas yra iššaukiamas palyginti žemos temperatūros, taip mažiau apsunkinant kraujo apytakos sistemą.
Be abejo, nėščiosios turi būtinai pasitarti su gydytoju prieš eidamos į bet kokią pirtį, o ypač pirmuosius tris nėštumo mėnesius, todėl, kad intensyvus organizmo kaitinimas šiuo laikotarpiu gali turėti neigiamų pasekmių.

Patarimai - prieš pirtį ir po jos
Norint, kad infraraudonųjų spindulių kabina teiktų maksimalią naudą, reikėtų įsiklausyti į patarimus.
Nevertėtų eiti į kabiną alkanam, geriausia būtų prieš pusantros valandos lengvai užkąsti, o likus pusvalandžiui iki apsilankymo pirtyje patartina išgerti pusę litro šilto vandens, geriausiai mineralinio.
Patariama daug gerti iki ir po pirties - tai padeda lengviau atstatyti išprakaituotą pirtyje vandenį. Gėrimų, kurių sudėtyje yra cukrus (pavyzdžiui, sultys), nelabai patariama gerti po pirties, nes angliavandeniai lėtina vandens įsisavinimą į organizmą.
Patartina atstatyti kalcio kiekį organizme; tam labiausiai tinka neriebus kefyras arba 0,5 % riebumo pienas. Tai ypač patartina moterims, nes jos turi didesnę tikimybę susirgti osteoporoze (kaulų audinio išretėjimas). Vietoj pieno galima naudoti bet kokį maisto papildą, kuriame yra kalcio ir vitamino D.
Nereikia pamiršti ir apie temperatūrą, esančią infraraudonųjų spindulių kabinoje. Geriausia palaikyti temperatūrą nuo 40 laipsnių C iki 60 laipsnių C, o kad oras neįkaistų per daug, naudokitės ventiliacijos angomis arba atidarykite duris.
Negerkite alkoholio nei pirtyje, nei iš karto po jos, tai gali turėti labai blogų pasekmių.
Prieš naudodamiesi infraraudonųjų spindulių sistema visuomet pasitarkite su gydytoju.
Jeigu jau perskaitėte visas rekomendacijas, tuomet pats laikas pasinerti į šiltų, malonių infraraudonųjų spindulių jūrą. Jūsų sveikata sustiprės, nebevargins oro kaita, išaugs atsparumas ligoms ir lengvai įveiksite stresą. Jūsų nuotaika pagerės, jūs tapsite žvalūs ir energingi.
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Patrikas

Patrikas

Prisijungęs: prieš 6 d.
Vid. atrašo per 23 minutes
Atsako į 63% žinučių
Atsiliepimai: 17 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 4.00 €

Kaina už savaitę: 20.00 €

Kaina už mėnesį: 40.00 €


Daikto vertė: 400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.