"Pandemic" stalo žaidimas

Žaisdami stalo žaidimą PANDEMIC visi kartu kovosite su visame pasaulyje siaučiančiomis epidemijomis ir tik išradę reikiamus vaistus, jas nugalėsite. Tai fantastiškai įtraukiantis bendradarbiavimo stalo žaidimas, kurio metu visi susivienysite bendram tikslui. Puikus Board Game Geek įvertinimas sako – verta turėti savo kolekcijoje!

Kelios užkrečiamos ligos plinta visame pasaulyje. Žaidėjai yra kovos su epidemijomis specialistai, kurių misija yra gesinti kylančius epidemijų gaisrus ir tuo pat metu tirti bei išrasti vaistus, kol ligos tampa nekontroliuojamos.

Žaidimo lentoje pavaizduoti pagrindiniai daugiausiai gyventojų turintys pasaulio miestai. Kiekvieno ėjimo metu žaidėjas gali išnaudoti iki keturių veiksmų – keliauti miestais, gydyti infekcijas, išrasti vaistus ar statyti tyrimo centrus. Kortų kaladėje rasite šias galimybes, tačiau šioje kaladėje karts nuo karto teks paimti ir ypatingą kortą Epidemic, kuri įžiebia naujas epidemijas ir situacija tik sunkėja. Dar viena kortų kaladė kontroliuoja, kad įsiplieskusios infekcijos „natūraliai“ plistų. Nuobodu nebus!

Kiekvienas žaidėjas vaidina unikalų vaidmenį, todėl svarbu planuoti strategiją ir ypatingas specialistų savybes išnaudoti maksimaliai. Pavyzdžiui, Operacijų ekspertas gali statyti tyrimų centrus, reikalingus vaistams išrasti. Be to, jie leidžia daug lengviau pasiekti vienas nuo kito nutolusius miestus. Mokslininkui reikia tik 4 vienos ligos kortų, kad išrastų vaistus, kai visiems kitiems reikia paplušėti renkant 5. O juk ligos plinta greitai ir laikas senka. Jei viena ar kelios ligos išplinta nekontroliuojamai arba jei per daug laiko praeina, visi žaidėjai pralaimi. Jei jie išranda vaistus visoms ligoms, jie visi laimi!

Žaidėjų skaičius: 2-4
Augustas

Augustas

Prisijungęs: 2019-09-17
Vid. atrašo per 25 minutes
Atsako į 67% žinučių
Atsiliepimai: 3 0

Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 3.00 €

Kaina už savaitę: 11.00 €


Daikto vertė: 25.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Sandorio pastabos:
Kadangi sandorio mažiausia suma 8 eurai, tai nuomoju mažiausiai trim dienom. Dėl daikto atsiėmimo ir grąžinimo derinti telefonu. Užstatas 2/3 žaidimo kainos, jei netyčia pamestumėte svarbia detalę ar pažeistumėte smarkiai žaidimą (užpylimas, suplėšymas ir pan.) Jeigu reikia, padedu išsiaiškinti taisykles.

Užstatas: 15.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.