Stalo žaidimas "Robinson Crusoe"

Robinson Crusoe tai kooperacinis išgyvenimo žaidimas.
Jūs este saloje kurioje turite išgyventi arba įvykdyti tam tikrą misiją (priklausomai nuo pasirinkto scenarijaus), pavyzdžiui pastatyti plaustą, sukurti didelį signalinį laužą ar nugalėti kanibalus.
Žaidimo metu Jūs tyrinėsite salą, medžiosite gyvūnus, statysite sieną, gaminsite ginklus, įrankius, statysite stogą ir pan. Bet ne viskas taip paprasta – saloje tyko pavojai – medžiojami gyvūnai gali Jus užpulti ir sužeisti, galite sušalti, pritrūkti maisto ar Jus gali ištikti kitos negandos, su kuriomis turėsite nuolat kovoti.
Kadangi tai kooperacinis žaidimas, tai jį galima žaisti ir vienam ir su draugais, bet žaidžiama prieš žaidimą.
Tai yra labai įdomus, įtraukiantis žaidimas, su labai gerai išvystyta pagrindine išgyvenimo tema. Beje, žaidimo pavadinime ne veltui minima „prakeikta“ sala.
Jei Jums patinka rizikuoti, lenktyniauti su laiku ir kartu siekti tikslo – tikrai verta išbandyti šį žaidimą.
Žaidimo eiga:
1. Įvykis. Kiekvieną raundą įvyksta įvykis, kuris vienaip ar kitaip įtakoja Jus ir Jūsų stovyklą. Jis turi trumpalaikį efektą, kuris įvyksta iškart, ir ilgalaikį efektą, kuris reikalauja atlikti tam tikrą užduotį, kurios neatlikus įvyksta neigiamas efektas (prarandamas maistas, gyvybės taškai ir pan).
2. Moralės fazė – jei bendruomenės moralė aukšta, gaunami moralės žetonai, kurie padeda atlikti darbus. Jei moralė žema – prarandami moralės žetonai.
3. Statymo fazė/veiksmų fazė – žaidėjai padeda savo žmogeliukų žetonus ant statybos, rinkimo, tyrinėjimo, stovyklos tvarkymo ar ilsėjimosi veiksmų. Šių veiksmų pagalba yra tobulinama stovykla, renkamas maistas, tyrinėjama sala ir atliekami kiti veiksmai.
4. Oro fazė – ridenami oro ir žvėrių kauliukai. Priklausomai nuo rezultato yra nustatomas šalčio/lietaus kiekis ar žvėrių antpuolis. Tuomet priklausomai nuo to ar turite pakankamai maisto ir medžio šildymuisi, sienų iį ginklų gynybai nustatoma ar oro sąlygos ir žvėrys Jums pakenkė ar ne.
5. Nakties fazė – šioje fazėje turite pamaitinti savo komandą, o likęs maistas sugenda (išskyrus negendantį, kurio gaunama ganėtinai retai).
Scenarijus žaidžiamas tam tikrą raundų skaičių, per kuriuos turite įvykdyti tam tikrą užduotį. Ją įvykdžius – žaidimas laimimas. Jei nors vienas komandos narys žūna – žaidimas pralaimimas.


Žaidėįai: 1-4
Trukmė: 120min
Taisyklės: ENG
Skaistė

Skaistė

Prisijungęs: 2022-01-16
Vid. atrašo per 9 valandas
Atsako į 100% žinučių
Atsiliepimai: 0 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 2.00 €

Kaina už savaitę: 10.00 €

Kaina už mėnesį: 20.00 €


Daikto vertė: 60.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Vilnius, Fabijoniškės.

Pasiimti ir grąžinti patiems.

Užstatas: 30.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.